5 порад, які допоможуть зберегти стосунки

Один із найкращих способів зберегти стосунки - не губити власну індивідуальність: як і раніше, бачитися з друзями, мати хобі й особистий простір. Тоді ви почуватиметеся собою й зможете чимось ділитися з партнером.
5 порад, які допоможуть зберегти стосунки

Останнє оновлення: 05 грудня, 2018

У кожної пари бувають важкі періоди. Сімейне життя стає все складнішим, робота починає забирати значно більше часу, до того ж у якусь мить приходить усвідомлення суттєвих відмінностей між тим, як вас виховали, і ким ви є сьогодні, або ж очікування просто не збігаються з реальністю. В даній статті ми спробуємо надати рекомендація, як зберегти стосунки в парі.

Кожен день – це водночас випробування та можливість покращити себе та свої стосунки.

Хоча це правда, що кожна пара особлива, правда також і те, що більшість із нас шукає щасливим дім, у якому б можна було бути собою. Місце, де можна опустити штори й не потрібно прикидатися, щоб грати певну роль.

Проте, аби людині мати такий простір, потрібно постійно бути уважними до свого партнера й робити так, щоб він почувався значущим.

Це щось надзвичайно важливе, наприклад, коли ваш коханий витрачає години або навіть дні, готуючи сюрприз, лише для того, щоб ви відчули себе особливою.

Попри список справ, обов’язків і зобов’язань, який має кожна людина, такі вчинки кажуть: “Я думаю про тебе, адже ти – значно важливіший, ніж усе інше”.

Ми розуміємо, наскільки важко поєднувати особисте життя та роботу, тому в цій статті розповімо вам кілька порад щодо того, як зберегти стосунки зі своїм партнером.

5 порад, як зберегти стосунки

1. Постійно розмовляйте одне з одним, але не телефоном

як можна зберегти стосунки

Це може здаватися очевидно, утім спілкування надзвичайно важливе. Ми маємо на увазі не просто розмови про щось приземлене та буденне.

Навпаки, потрібно говорити про те, що вас турбує, або змушує почуватися щасливими.

Обом партнерам варто знати, де розум і серце іншого перебуває в кожен момент, і немає нічого кращого, ніж спілкування, щоб з’ясувати це. Не чекайте на особливі обставини. Для відвертої розмови чудово підійде спільний обід чи вечеря. Правду кажучи, поговорити можна будь-коли.

Не забувайте вимикати свій мобільний телефон і використовувати всі п’ять органів сприйняття, щоб чути та розуміти. Тоді вам буде значно легше знайти спільну мову.

2. Поверніть у свої стосунки поцілунок

Через поцілунок людина може висловити всі свої почуття без жодного слова. Ми передаємо ніжність і любов завдяки губам. Утім із часом такий прояв емоцій може зникати зі стосунків.

Люди все рідше дозволяють собі відчути цю мить цілковитої віддачі одне одному. З іншого боку, цілунок – це початок інтимних стосунків, який є неймовірно важливими для збереження стосунків.

Так само, як і поцілунок, секс – це надзвичайно глибокий діалог між двома людьми. Він заснований на задоволенні, хіба можна бажати чогось більшого?

3. Робіть щось разом

поради як зберегти стосунки

Ідеальне заняття – почати робити разом щось невідоме для вас обох, але те, що відповідає спільним зацікавленням. Процес навчання та відкриття захоплює та допомагає зміцнити стосунки.

Це також дасть змогу втекти від рутини й обов’язків. Так ви почуватиметеся вільнішими та з радістю отримаєте насолоду від нового досвіду.

Завдяки спільному проведенню часу за цікавим заняттям ви станете кращою компанією для свого партнера, адже будете сповнені позитиву й оптимізму. Тоді ви зможете віддати йому найкраще, що маєте в собі.

4. Не забувайте про власне життя

Читання

Бути з кимось у парі означає ділитися собою, а для цього неодмінно потрібно розвиватися. Що ми хочемо цим сказати? Потрібно завжди пам’ятати, ким ви є.

Не припиняйте займатися своїми улюбленими справами та не забувайте про друзів. Іноді корисно гуляти з ними без партнера.

Так у вашому житті відбуватиметься більше цікавих подій, адже їх відсутність перетворює все на рутину.

Інакше кажучи, корисно мати історію, яку можна розповісти, коли ви повернулись додому. Це дуже важливо, щоб зберегти стосунки.

Нові враження допоможуть зав’язати розмову, у ході якої ви перейдете на інші теми й зможете поділитися своїми думками. У результаті ви почуватиметеся значно комфортніше, вільніше та природніше з партнером.

5. Звертайте увагу на деталі

Більшість часу ви, мабуть, думаєте про матеріальні речі, які можуть бути практичними. Це може загальмувати прогрес у стосунках.

Не потрібно купувати дорогі подарунки, можна просто написати лист, вірш, нарвати квітів або змайструвати щось власноруч…

Секрет у тому, щоб подарунок передавав партнеру таке повідомлення: “Я даю тобі це, бо хочу, щоб ти був щасливий”. Можливо, ви сумніваєтесь у дієвості такого методу, однак у сучасному світі приділяти свій час аби висловити любов, – дуже цінний прояв почуттів.

Тим не менш, головна ціль у тому, щоб збагатити спілкування з партнером. Однак потрібно завжди залишатися собою.

Ніколи не забувайте, хто ви, адже лише так ви зможете чесно полюбити іншу людину та віддати їй увагу, якої вона заслуговує.

Якщо ми втрачаємо власне “я”, це лише переповнює нас негативними думками, які погіршують стосунки, навіть якщо вони залишаються невисловленими.

It might interest you...
6 помилок, які руйнують сімейні стосунки
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
6 помилок, які руйнують сімейні стосунки

Не можна забувати, що наші батьки, брати та сестри є тими, хто завжди буде поруч. Ось чому так важливо зміцнювати ці особливі сімейні стосунки.  • Healthline.com 13 Steps to Achieving Total Self-Love [Online] Available at: www.healthline.com/health/13-self-love-habits-every-woman-needs-to-have
  • Healthline.com Forget the Flowers: 19 Ways to Show Your S.O. Love Without the Gifts [Online] Available at: www.healthline.com/health/ideas-for-showing-love-on-valentines-day-without-gifts