5 типів оргазму: як їх відчути

5 типів оргазму: як їх відчути
5 типів оргазму: як їх відчути

Останнє оновлення: 28 жовтня, 2018

Оскільки це досить складно, багато пар експериментують з сексуальними іграми або вирішують дослідити свої тіла, щоб краще пізнати себе та відчути бажаний оргазм.

Завдяки цьому багато жінок відзначають, що відчувають різні типи оргазму, коли стимулюються конкретні ділянки тіла.

Розгляньмо 5 варіантів.

1. Клітор – ключ до успіху

Це найвідоміша сексуальна частина жінки, і цього оргазму найлегше досягти, тому що туди найлегший доступ. Його можна легко пестити. Жінки люблять стимулювати цю ділянку, і чоловіки вже знають шлях до того, щоб звести партнерку з розуму.

Деякі люди кажуть, що секрет у мастурбації. Впевнена жінка може вказати шлях навіть недосвідченому партнеру. Цілком ймовірно, що ви вже знаєте цю ділянку свого тіла і можете спрямувати партнера під час сексу.

2. Вагінальний оргазм

пара займається сексом
Це ще один відомий різновид, і для деяких стриманих пар він єдиний. Цього оргазму досить складно досягти. Просте проникнення не стимулює знамениту точку G.

Для того, щоб досягти цього оргазму, потрібно постаратися і зосередитися. Попри те, що це складно, ми рекомендуємо вам не відмовлятися від нього, тому що він може бути досить приємним.

Для нього важливе значення має спілкування. Є різні позиції, які можуть стимулювати цю ділянку: стоячи, стоячи на колінах, сидячи, ззаду чи збоку. Експериментуйте, поки не знайдете ідеальне положення.

У деяких випадках жінки стверджують, що вони досягають цього типу оргазму, коли зверху спрямовують рух або перебувають знизу, де партнер може досягати шийки матки.

3. Змішаний оргазм

жіночий оргазм
Це один з найінтенсивніших типів жіночого оргазму, який досягається шляхом стимуляції клітора поряд з вагінальною стимуляцією. Він також відомий як повний оргазм. Жінка відчуває, що все її тіло тремтить і чутливе до всіх відчуттів.

Є багато жінок, які не розуміють, що, окрім точки G, клітор має розгалуження навколо вульви та в піхві, тому ви можете стимулювати їх одночасно.

Це можна досягнути шляхом одночасного стимулювання обох ділянок. Оскільки це не так легко зробити, можливо, слід провести основний огляд тіла. Ми завжди рекомендуємо те, що вам допоможе. Спробуйте позиції, у яких ви знаходитесь зверху, і змінюйте різні типи рухів, поки не знайдете ідеальний.

4. Оргазм-табу

Так. Йдеться про анальний секс. Деякі жінки або партнери ніколи не пробують це через забобони, страхи або релігію. Інші пробують і почуваються некомфортно або відчувають біль. Але є деякі жінки, які часто це практикують і можуть навіть досягти фантастичних вершин.

Ви правильно прочитали, у них фантастичні оргазми, коли вони експериментують з цією ділянкою. Анус, так само як і клітор, має дуже чутливі нервові закінчення, що може принести задоволення з мінімальними зусиллями.

Стимуляцію можна робити пальцями, ротом і, звісно, членом. Для полегшення проникнення в цю ділянку ви можете використовувати еротичні іграшки, спочатку змастити, що полегшить проникнення і збільшить ймовірність оргазму.

Чистота і спілкування з партнером абсолютно необхідні при спробі досягти цього типу оргазму. Спочатку вам буде трохи некомфортно, але з часом ви зможете ним насолоджуватися. Не бійтеся запропонувати його своєму партнерові або висловити будь-які сумніви.

5. Заняття в тренажерному залі може довести до оргазму

заняття в тринажерному залі
Згідно з новим дослідженням, жінці не потрібен чоловік, вібратори або навіть пряма сексуальна стимуляція, щоб досягти оргазму. Жіноче сексуальне задоволення можуть принести фізичні вправи.

Ви можете належати до тих жінок, які ходять в спортзал щодня, або, можливо, ви піднімаєтеся крутими сходами й відчуваєте приємне лоскотання. Якщо так, то ви отримали сексуальне задоволення, викликане вправами.

Цей тип оргазму не принесе навіть половину відчуттів, які ви відчуєте від згаданих вище типів оргазму. Деякі жінки розвинули цей спосіб отримання задоволення, ось чому він стає все більш приємним і інтенсивним: прес, їзда на велосипеді, аеробіка або біг. Ви нічого не втратите, спробувавши.

Оргазм – великий жіночий виклик

Досягнення оргазму може бути не найлегшим завданням у жіночому світі, особливо якщо ви не знаєте власне тіло. Ось чому вам може здатися неможливим, що існує так багато різних типів оргазмів, і навіть менш імовірно, що ви досягнете їх усіх.

Але варто знати, що ви можете отримати не тільки один тип оргазму, а всі за один вечір. Вам потрібно тільки звільнити себе і позбутися комплексів, тоді ви виявите, що вас найбільше задовольняє.

І найкраще те, що вам навіть не потрібен партнер. Самотні жінки можуть насолоджуватися оргазмами так само, як і жінки в стосунках.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.