Анальний секс: біль чи насолода?

Оскільки ця зона не має природної змазки, дуже важливо користуватися лубрикантами, щоб уникнути травм та дискомфорту під час анального сексу.
Анальний секс: біль чи насолода?

Останнє оновлення: 18 травня, 2019

Обмеження статевого акту лише традиційними способами не дасть вам відчути всю насолоду від сексу. Однак найбільші тривоги викликає анальний секс.

Що таке анальний секс?

Анальний секс – це сексуальний акт, під час якого пеніс або фалоімітатор вводять у задній прохід і пряму кишку партнера. Хоча анальний секс практикували ще за часів Стародавньої Греції, навіть сьогодні він є табу для багатьох людей.

Є люди, які вважають, що анальний секс є неприроднім порівняно із вагінальним сексуальним актом.

Через погану поінформованість вважають, що анальний секс практикують тільки бісексуали та гомосексуалісти. Мало хто замислюється про переваги та насолоду від такого акту.

У чому приємність анального сексу?

анальний секс, чи варто займатися

Проникнення у задній прохід несе насолоду, оскільки впродовж акту клітор  стимулюється від прямої кишки до області малого таза. Однак якщо розглядати такий вид сексу з психологічної точки зору, то заборонене стає афродизіаком.

Це дещо нове і захопливе. Однак з біологічного погляду, задній прохід містить велику кількість нервових волокон, які є чутливими до дотику.

Як правильно користуватися змазкою

Очевидно, що анус, порівняно з піхвою, не має природної змазки під час статевого акту. Тому важливо забезпечити обережне проникнення, оскільки м’язи не є такими еластичними, як м’язи піхви.

Це означає, що обов’язково варто використовувати  лубрикант або зволожувати вхід за допомогою слини. Пам’ятайте, що змазка швидко всмоктується, тому не варто довго чекати перед проникненням.

Що таке анальна стимуляція?

Найкраще поєднувати проникнення із мастурбацією. Це дасть можливість посилити насолоду та розслабити м’язи.

Якщо ви вирішили спробувати  анальний секс, забудьте про всі пересторогиАнальний акт – це не лише фізична емоція, але й суб’єктивна.

Чи щось відомо вам про анальну мастурбацію? Це метод, коли ви вводите один або два пальці в анус, проводячи стимуляцію зони.

Це запобігає травмуванню стінок прямої кишки.

Звідки береться біль?

біль при анальному сексі

При швидкому проникненні м’язи не встигають розслабитися. Сфінктери залишаються закритими.  Ось чому виникає біль при анальному сексі. Саме тому необхідні попередні любощі.

Техніка

 • Спершу розширте сфінктер, користуючись лубрикантом на водній основі.
 • Після цього повільно введіть палець у задній прохід. Рухи повинні бути ніжними та обережними.
 • Ціль полягає в поступовому розширені проходу.
 • Тільки після цього можна почати проникнення. Це єдиний спосіб уникнути болю.

Гігієна та безпека

Слизова оболонка, що покриває зону прямої кишки, схильна до інфекцій та страждає від пошкоджень. У найгіршому випадку може з’явитися анальна тріщина. Тому наші рекомендації такі:

 • Швидке проникнення призводить до розривів, які можуть спричинити кровотечу та травму.
 • Це в свою чергу може призвести до зараження хворобами, що передаються статевим шляхом, скажімо, герпесом, гонореєю та сифілісом. Тому потрібно користуватися презервативом.
 • Варто прийняти ванну до та після статевого акту.
 • Нігті на пальцях рук мають бути короткими.
 • Одним із найпоширеніших побоювань є те, що під час статевого акту може трапитися випорожнення кишківника. Якщо є такі побоювання, можна зробити очисну клізму.

Ризикові практики

ризикові практики в анальному сексі
 • Фістінг: це екстремальна практика, у якій задоволення досягається шляхом розширення заднього проходу. Це можна робити рукою, пальцями або навіть цілим кулаком.
 • Практика «сreampie»: під час акту еякуляція відбувається всередині ректального проходу.
 • Анілінгус: практика анального сексу, при якій проводиться стимуляція анусу язиком або губами для досягнення задоволення.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.