Вісім ознак того, що ваше тіло жадає сексу

· Червень 18, 2016
Більш-менш регулярний секс може зробити вашу шкіру яскравішою на вигляд, зменшити плями, відкрити пори та вивести токсини.

Ваші фізіологічні та сексуальні потреби можуть проявлятися через кілька симптомів, які відбивають бажання сексуального контакту і неймовірних нових вражень.

Відсутність сексу має фізичні та емоційні прояви, незалежно від того, знаєте ви про них чи ні. Ця базова потреба людини набагато глибша, ніж задоволення, яке вона приносить, тому що вона також відіграє важливу роль у здоров’ї і хорошому самопочутті.

З різних причин деякі люди намагаються придушити сексуальне бажання і соромляться його; тоді як інші не соромляться користатися кожною нагодою, щоб отримати незабутній новий досвід.

У будь-якому разі, якщо ви довго живете без сексуальної активності, ваші бажання стають очевидними завдяки набору поведінкових сигналів.

Перелік ознак того, що ваше тіло жадає сексу

 1. Недолік сну

1-bezsonnya
У вас виникли проблеми зі сном? Секс стимулює секрецію гормону, відомого як окситоцин, що дуже важливий для хорошого сну.

Коли людина не бере участі в сексуальній активності протягом тривалого часу, результаті можуть виникнути проблеми зі сном.

 1. Дратівливість і стрес

2-pohana-povedinka
Зміни настрою, особливо на роботі та серед друзів, швидше за все, вказують на те, що ваше тіло жадає сексу.

Очевидно, що це не єдина причина, через яку ви можете відчувати стрес або бути примхливими. Але якщо з моменту вашого останнього статевого контакту пройшло кілька тижнів або місяців, збільшується ризик виникнення негативних емоцій, таких як дратівливість, песимізм і різкі зміни настрою.

Важливо розуміти, що секс допомагає покращити настрій. Ви можете спробувати проігнорувати його, але це фізична й емоційна потреба, яка не може бути придушена.

 1. Бурхливі фантазії

3-fantasiyi

Я просто хочу покохатися.

Якоюсь мірою у кожного з нас є фантазії або мрії про секс; зазвичай вони виникають вночі або під дією певного стимулу.

Але коли такі фантазії стають все частішими або з’являються в різний час протягом дня, це очевидна ознака того, що ваше тіло жадає сексу і збільшення сексуальної активності.

 1. Шкіра втрачає блиск

У це складно повірити, але секс дійсно може поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Коли ви часто займаєтеся сексом, пори відкриваються і вивільняються домішки, які можуть викликати плями.

Очевидно, що для цього є косметичні процедури, але так само, як і будь-яка інша фізична активність, секс сприяє виведенню токсинів через піт і збільшує приплив крові.

Якщо ви помітили, що ваше обличчя втратило природний блиск і на ньому з’являється більше прищів або вугрів, ніж зазвичай, це може означати, що ваше тіло жадає сексу.

 1. Ви стаєте менш товариськими

5-antisotsialny
Відсутність сексуального досвіду може навіть призвести до соціальної ізоляції. Це відбувається тому, що ваше тіло виробляє менше ендорфіну –  гормону, який сприяє гарному настрою і бажанню бути поруч з іншими людьми.

 1. Фізичний дискомфорт

6-holovny-bil
У вас частіше болить голова, ніж зазвичай? Відсутність сексу призводить до зниження секреції серотоніну й ендорфіну – “гормонів щастя”, які, як відомо, знижують чутливість до болю.

 1. Незахищеність

7-nezakhyshchennistНе думаю, ще мене хтось колись покохає.

Іноді, коли ви припиняєте займатися сексом, ви можете відчути невпевненість у собі та всьому, що ви робите.

Секс підвищує самооцінку, дозволяє чоловікам і жінкам почуватися бажаними й оточеними турботою.

Коли у вас немає цього досвіду, виникає особиста незадоволеність, що може призвести до депресії, тривоги та труднощів у прийнятті рішень.

 1. Небезпечне почуття самотності

8-samotnistЖахливо бути самотньою.

Будьте обережними! Коли ви почуваєтеся самотніми, ви, швидше за все, приймаєте погані рішення, особливо коли справа доходить до сексу.

Якщо у вас довго не було сексуальної активності, почуття самотності може вас підштовхнути до таких вчинків:

 • Ви вирішуєте зателефонувати та зійтися з колишнім партнером.
 • Ви займаєтеся сексом з кимось близьким: другом (або подругою) чи колегою.
 • Ви випадково займаєтеся сексом з незнайомцем, якого зустрічаєте на вечірці або в барі, особливо після кількох чарок міцних напоїв.

Це можуть бути погані рішення з потенційно негативними наслідками, хоча це не завжди так.