4 ефективні техніки стимуляції клітора

Окрім використання спеціальних технік стимуляції статевих органів, для отримання оргазму та задоволення від статевого акту необхідно не боятися відверто спілкуватися з партнером про свої вподобання в інтимному житті.
4 ефективні техніки стимуляції клітора

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Усім відомо, що задовольнити всі сексуальні бажання жінки та довести її до сильного оргазму непросто. На жаль, винятково “добрих намірів” для цього недостатньо. Саме тому у цій статті ми зібрали ефективні техніки стимуляції клітора, які допоможуть вам краще пізнати особливості будови жіночого тіла.

Ми чудово усвідомлюємо, що читати інформацію про жіночий оргазм – це завдання не з легких. Проте досягнути оргазму жінці ще складніше, ніж говорити на цю тему зі своїм партнером.

Однак є у нас і чудові новини, адже за допомогою правильної стимуляції жіночих статевих органів можна допомогти своїй половинці досягнути неземного блаженства під час статевого акту.

Для того, щоб засвоїти техніки стимуляції клітора, перш за все необхідно детально вивчити особливості будови організму жінки. Якщо ви хочете навчитися дарувати партнерці задоволення, потрібно вивчити її ерогенні зони, адже саме стимуляція цих ділянок допоможе жінці отримати оргазм під час близькості.

Звісно, кожна жінка є особливою, тому не існує детальної інструкції, як правильно поводитися зі своєю половинкою під час сексу. Та головний аспект, який потрібно враховувати під час близькості – це бажання експериментувати з клітором та використовувати нові техніки стимуляції цієї ерогенної зони.

Зверніть увагу, що за умови правильної стимуляції клітора можна легко довести партнерку до оргазму. Саме тому у цій статті ми зібрали прості та ефективні техніки стимуляції клітора, які допоможуть вам стати ще ближчими зі своєю коханою людиною.

Найпоширеніші техніки стимуляції клітора

1. Поводьтеся ніжно: рухайтеся повільно та пестіть обережно

стимуляція клітора та ерогенних зон

Якщо ви хочете навчитися правильно стимулювати клітор та доводити партнерку до оргазму, необхідно засвоїти одну важливу істину – не потрібно поспішати! Рухайтеся повільно, дозволяючи собі захоплюватися красою тіла партнерки. При цьому не варто відволікатися та зупинятися. Продовжуйте стимулювати тіло партнерки, щоб вона змогла отримати неймовірне задоволення від близькості з вами.

Не забувайте, що клітор є неймовірно чутливим, і саме через цю особливість стимулювати його необхідно досить інтенсивно, постійно нарощуючи ритм.

 • Для задоволення жінки потрібно збільшувати інтенсивність рухів, чергуючи їх з довгими вологими поцілунками клітора. Повірте, ваша партнерка відчує неймовірну насолоду від такої стимуляції цієї ерогенної зони.

2. Реальність не така, як показують у порнофільмах

Кінострічки для дорослих, також відомі як порнофільми, деяким парам можуть допомогти “розтопити кригу” у стосунках та стати більш відвертими під час інтимної близькості.

Та не варто забувати, що зазвичай статевий акт, зображений у цих стрічках, є надто перебільшеним та нереалістичним.

Якщо ви хочете запропонувати своїй половинці незабутній коктейль із шаленої пристрасті та множинних оргазмів, вам не потрібно намагатися повторити всі рухи за акторами порно. Будьте собою, користуйтеся власною уявою та не забувайте про ніжні пестощі ерогенних зон.

Не варто надто грубо та швидко стимулювати цю делікатну зону, адже більше – це не завжди краще.

Ось як правильно пестити клітор, щоб партнерка отримала задоволення:

 • Розведіть ноги жінки та почніть обережно цілувати інтимну зону партнерки.
 • Уникайте сильних та грубих подихів чи рухів, адже це може викликати у жінки дискомфорт та зменшити її сексуальний запал.
 • Продовжуйте осипати партнерку довгими вологими поцілунками, не припиняючи при цьому стимулювати клітор пальцями.
 • Неодмінно час від часу дивіться на партнерку під час стимуляції, адже це допоможе визначити, подобаються їй ваші рухи чи ні.

3. Пестіть клітор за допомогою язика

техніки стимуляції клітора язиком

Не варто соромитися того, що ви щойно прочитали. Якщо ви вже застосували всі попередні техніки, настав час продемонструвати всю свою креативність та прискорити ритм пестощів. Саме цієї миті на допомогу прийде оральна стимуляція клітора.

Якщо ви все робитимете правильно, то почуєте задоволені стогони своєї партнерки.

Техніка оральної стимуляції клітора така: спочатку посмокчіть клітор під легким натиском, захопіть його на кілька секунд губами, а тоді легенько “постукайте” по клітору кінчиком язика. Ви помітите, що після такої інтенсивної стимуляції клітор суттєво набухне.

Візьміть до уваги такі рекомендації:

 • Необхідно враховувати чутливість партнерки та силу натиску, яку вона може витримати.
 • Застосовуйте оральні техніки стимуляції клітора, коли жінка вже перебуває у стані сильного збудження.
 • Не тисніть надто сильно язиком на клітор, адже ця ерогенна зона є дуже чутливою та ніжною.
 • Під час стимуляції язиком можна допомагати собі одним або двома пальцями.
 • Вільною рукою можна пестити інші ерогенні зони партнерки.

4. Пальці, язик та велика кількість змазки допоможуть довести жінку до оргазму

лубриканти для стимуляції клітора

Якщо ви перебуваєте у стані неймовірного збудження, і між вами та вашою партнеркою палає шалена пристрасть, єдиною перешкодою на шляху до отримання задоволення може стати відсутність знань про техніки стимуляції клітора та інших ерогенних зон жінки.

Саме тому не варто працювати тільки язиком, неодмінно пестіть партнерку ще й пальцями, щоб вона відчула цілий спектр приємних відчуттів.

Якщо ви відчуваєте, що облизування клітора язиком не приносить бажаного результату, вам на допомогу прийде стимуляція пальцями.

У результаті активних рухів жіночі статеві органи почнуть виділяти більше природної змазки, яка за умови інтенсивної стимуляції допоможе жінці швидше досягнути оргазму та отримати неймовірне задоволення від статевого акту.

Як правильно стимулювати клітор?

 • Щойно ви почнете активно стимулювати клітор жінки язиком, неодмінно почніть інтенсивно пестити статеві органи жінки пальцями. Повірте, за допомогою такої стимуляції жінка досягне сильного збудження та наблизиться до отримання насолоди.
 • Повільно пестіть ерогенні зони жінки пальцями однієї руки, тим часом проводячи іншою рукою по клітору обережними коловими рухами.
 • Радимо час від часу видавати легкий стогін, навіть якщо ваш рот зайнятий стимуляцією клітора. Таким чином ви допоможете партнерці розслабитися, зосередитися на ваших пестощах та відключитися від зайвих думок.


 • Prause, N., Kuang, L., Lee, P., & Miller, G. (2016). Clitorally Stimulated Orgasms Are Associated With Better Control of Sexual Desire, and Not Associated With Depression or Anxiety, Compared With Vaginally Stimulated Orgasms. Journal of Sexual Medicine13(11), 1676–1685. https://doi.org/10.1016/j.jsxm.2016.08.014
 • Wallen K, Lloyd EA. Female sexual arousal: genital anatomy and orgasm in intercourse. Horm Behav. 2011;59(5):780–792. doi:10.1016/j.yhbeh.2010.12.004
 • Herbenick, D., Fu, T. C. (Jane), Arter, J., Sanders, S. A., & Dodge, B. (2018). Women’s Experiences With Genital Touching, Sexual Pleasure, and Orgasm: Results From a U.S. Probability Sample of Women Ages 18 to 94. Journal of Sex and Marital Therapy44(2), 201–212. https://doi.org/10.1080/0092623X.2017.1346530

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.