6 помилок на шляху до схуднення

Морити себе голодом - це одна з найгірших помилок, які можна зробити для схуднення. Для втрати зайвих кілограмів варто дотримуватися збалансованого харчування, також обов'язково не забувайте поєднувати його з фізичними навантаженнями та іншими здоровими звичками.
6 помилок на шляху до схуднення

Останнє оновлення: 04 грудня, 2018

У світі, де ожиріння стало однією з найголовніших проблем у багатьох країнах, люди все більше почали говорити про схуднення і тому досить часто допускаються помилок, які заважають їм це зробити.

Індустрія, яка пропонує засоби та технології для схуднення розвинулась до величезних масштабів. Багато компаній пропонують товари для втрати ваги, але, зрештою, вони не приносять бажаних результатів.

Ці товари можуть допомогти швидше позбутися зайвих кілограмів, втім не варто чекати якихось “див” на пустому місці, адже втрата ваги потребує набагато більше зусиль.

Одна з найпоширеніших помилок, яку роблять люди, бажаючи схуднути – вони обмежують програму схуднення до одного чинника і при цьому сподіваються, що так їм вдасться досягти бажаного результату.

Наприклад, деякі дотримуються правильного режиму харчування, але не займаються спортом та не враховують інші вагомі чинники. Є і такі, які покладаються на “чудодійні дієти”, що обіцяють швидко отримати бажаний результат.

Але якщо вони не будуть дотримуватися дієти та займатися спортом, врешті-решт нічого не вийде. Хочете дізнатися про найчастіші помилки, які роблять люди під час схуднення?

Відмова від вуглеводів для схуднення

Вуглеводи – це основне джерело енергії , тому від нього в жодному разі не можна повністю відмовлятися. Так, якщо ви їсте занадто багато вуглеводів ви і справді можете набрати вагу, втім якщо правильно їх розподілити і вживати в рекомендованих кількостях, омріяна ідеальна вага стане реальністю.

Для того, щоб худнути і не відмовлятися від вуглеводів, краще споживати їх зранку або до обіду, так у вас попереду буде ще цілий день, аби їх спалити.

Не рекомендовано їсти їх на ніч, оскільки у такому разі вони перетворяться в жир. Також важливо зазначити, що відмова від вуглеводів може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям.

Недоїдання під час схуднення

Багато людей перестають їсти, або починають недоїдати, тому що думають, що це хороший спосіб схуднути. Але вони не усвідомлюють того, що це одна з найгірших помилок, які тільки можна зробити, оскільки це не лише призводить до дефіциту різноманітних речовин та мінералів у тілі, а й сповільнює метаболізм, тому худнути стає складніше.

Доведено, що 5 – 6 прийомів їжі маленькими порціями протягом дня підтримуватимуть ваш метаболізм на належному рівні, а жир спалюватиметься швидше.

Відмова від води

вода для схуднення

Багато людей дотримуються хибної думки, що вода призводить до появи зайвих кілограмів, оскільки вона спричиняє застій рідини в організмі. Втім, дослідження виявили, що насправді все навпаки, адже вода допомагає пришвидшити метаболізм, покращує травлення та підтримує необхідний рівень вологи.

Сіль – ось що призводить до затримки рідини в організмі, тому спеціалісти рекомендують скоротити вживання саме цього продукту.

Зловживання дієтами або легкою їжею для схуднення

Те, що на етикетці пише “дієтичний”, “знежирений” або “здоровий”, ще не означає, що це і справді так. У цих продуктах і справді міститься менше жиру, цукру, калорій, натрію та вуглеводів, втім багато хто не задумується, що цей відсоток не настільки вже і низький, у порівнянні з іншими продуктами, тому якщо ними зловживати, це може призвести до появи зайвих кілограмів.

Виконання лише вправ, орієнтованих на серцево-судинну систему

серце

Пробіжки, їзди на велосипеді, повільного бігу, або, іншими словами, лише кардіо вправ недостатньо для схуднення. Вміння поєднати ці вправи з іншими видами фізичних вправ, як от вправи на витривалість, які допоможуть спалити більше калорій під час тренування – запорука хороших результатів і довгожданого схуднення.

Правильна дієта для схуднення

Харчування відіграє важливу роль у схудненні або збереженні здорової ваги. Деякі продукти завдяки своїм властивостям і справді допомагають швидше спалювати жир. Також правда і те, що деякі дієти можуть забезпечити досить значну втрату ваги за короткий час.

Суть в тому, що неодмінно потрібно виключити солодкі та жирні перекуси з режиму харчування.

Наприклад, існують певні дієти, що пропонують вам позбутися зайвої ваги за 1 чи 2 тижні. Втім, для того, аби втримати ці результати, дуже важливо після закінчення дієти дотримуватися правильного режиму харчування та здорового способу життя.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.