6 порад, як задовольнити жінку в ліжку

16 Січня, 2019
Задовольнити жінку - це більше, ніж просто секс. Це означає фізичний та емоційний зв'язок. Вона повинна відчувати себе комфортно, і не кожен здатний це зробити.

Романтичні стосунки починаються з ідеалізації. Але що б це не було – закоханість, коли вас переповнює ейфорія, чи стале почуття любові – їх потрібно підживлювати сексуальним задоволенням, щоб створити стабільні стосунки. Але задовольнити жінку в ліжку – це непроста робота…

Коли справа доходить до того, як задовольнити жінку, є ряд впливових факторів, які слід враховувати. Зокрема, ці фактори включають культуру, ідеологію та соціальний спосіб життя. Ви повинні мати на увазі, що жінка, яка має упередження щодо сексу, буде закритішою в ліжку.

Від чого залежить сексуальне задоволення?

Сексуальне задоволення значно залежить від сприйняття та оцінки, яку людина робить щодо статевого життя. Це включає кількість сексуальних контактів, які може мати людина, будь-які дії, які вона може зробити, і спілкування з різними партнерами. Важливо пам’ятати:

 • Щоб жінка почувалася вільно в ліжку, вона повинна прийняти саму себе, відпустити занепокоєння і просто розслабитися.
 • Без її прийняття, навіть якщо ви слідуватиме цим порадам, ви не зайдете далеко.

Як ви можете задовольнити жінку?

1. Використовуйте лубриканти

як задовольнити жінку в ліжку

Важливо пам’ятати, що жінкам потрібно більше часу, щоб набути потрібний настрій. Одна з найпоширеніших помилок чоловіків – це відчайдушне бажання проникнути в жінку. Натомість, чоловіки повинні більше зосередитися на погладжуванні ерогенних зон.

Як довго? Прелюдія спокушання залежить від віку жінки, рівня бажання та зв’язку.

Вагіна дійсно повинна бути змащена перед стимуляцією. Вам слід використовувати куплені лубриканти або навіть можна скористатися слиною. Якщо жінка все ще суха, це – не найкращий момент для початку.

2. Не кожна жінка може мати оргазм чи еякулювати

Засоби масової інформації взяли на себе відповідальність створити ідею, що і чоловіки, і жінки досягають оргазму набагато частіше, ніж це є насправді. Але жінки часто не досягають оргазму, і задовольнити жінку в ліжку важко.

Однак, є багато жінок, які відчувають оргазми, але це залишається непоміченим. Цілком нормально побачити кілька крапель непрозорої рідини, подібної до сперми.

У деяких випадках, якщо є надмірне прагнення досягти еякуляції якомога раніше, це може пригнічувати збудження. Єдине, що відбудеться, якщо ви будете занадто поспішати – це відчуття невиправданих очікувань для жінок та сумнівна працездатність для чоловіків. 

3. Одночасно досягайте кульмінації

як задовольнити жінку в ліжку

Досягнення одночасного кульмінаційного моменту є ідеальним. Проте, не сприймайте це надто серйозно, тому що якщо ви будете сконцентровані лише на тому, щоб цього досягти, це призведе лише до фрустрації.

Ви станете головним критиком для самого себе, намагаючись направити ваші рухи, не насолоджуючись жодним із них. Пам’ятайте, що основна ідея – не завжди дійти до оргазму одночасно, а радше насолоджуватися моментом.

4. Кілька оргазмів

Жінки можуть продовжувати акт після оргазму. Однак, деякі жінки потребують перерви від 1 до 30 хвилин.

Якщо їй потрібна перерва, то слід знати, що її другий оргазм прийде швидше. Хороша новина полягає в тому, що немає межі, та можливо отримувати оргазми один за одним.

Як правило, мультиоргазми трапляються в зоні клітора та в точці G.

 • Один зі способів зробити це можливим – це постійне стимулювання.
 • Ви повинні почекати на перший оргазм, щоб зупинитись, перш ніж почати з наступним.
 • Це – ситуація, де стимуляція повинна бути найбільш інтенсивною.

5. Оргазмність

оргазм та як задовольнити жінку в ліжку

Зрозуміло, що всі жінки різні, і це не робить когось поганим коханцем. Отже, в той час як є жінки, які можуть мати зворотний оргазм, є й інші, які мають проблеми з його наявністю.

Тим не менш, є способи, за допомогою яких ви можете збільшити кількість оргазмів. Зверніть увагу на наступні кроки:

 • Будьте терплячими: кількість оргазмів буде збільшуватися з кожною зустріччю.
 • Зверніть увагу на її межі: є жінки, яким дійсно не потрібно більше одного оргазму, щоб почувати себе задоволеними.
 • Встановіть зв’язок між прихильністю та задоволенням. Іншими словами, коли вона збирається досягти кульмінації, проявіть ласку, поцілунки та кажіть слова, які змусять її відчувати себе добре.
 • Пізнайте її: спробуйте нові підходи та зверніть увагу на те, як вона реагує. Якщо вона реагує позитивно, ви можете використати це знову.

6. Вам не потрібно конкурувати

Змагальний інстинкт між чоловіками має контрпродуктивний вплив на секс.

Тобто через маскулінність у нас є бажання стати першими у житті жінки. Це може призвести до страху та розчарування. І це не залишиться непоміченим у сексі.

Однак, жінки керуються багатьма чинниками, щоб вибрати хлопця, який справді їх задовольнить. Їхній вибір охоплює як емоційні, так і соціальні аспекти.

Жінка відчуває себе повноцінною, коли той, хто її підтримує, задовольняє її і в ліжку.

 • De la Gándara, J.J., y Puigvert, A. (2005). Sexualidad humana: una aproximación integral. Madrid: Médica Panamericana.
 • Estupinyá, P. (2013). “Una aventura de sexo y ciencia: Una mirada a la investigación científica de la sexualidad humana y sus sorprendentes resultados”, ¿Cómo ves?, 15 (180): 10-14.
 • William, H. M., and Johnson, V.E. (1967). Respuesta sexual humana. Buenos Aires: Intermédica.