6 порад, як задовольнити жінку в ліжку

· Лютий 28, 2018
Задовольнити жінку - це більше, ніж просто секс. Це означає фізичний та емоційний зв'язок. Вона повинна відчувати себе комфортно, і не кожен здатний це зробити.

Романтичні стосунки починаються з ідеалізації. У цій фразі розум розходиться з ідеєю стосунків. Ось як ми закохуємося – і це потрібно підживлювати сексуальним задоволенням, щоб створити стабільні стосунки. Але задовольнити жінку в ліжку – це непроста робота …

Коли справа доходить до сексуального задоволення, культура, ідеологія та соціальний спосіб життя – ці всі впливові фактори слід враховувати. Ви повинні мати на увазі, що жінка, яка має упередження щодо сексу, буде більш закритою у ліжку.

Що таке сексуальне задоволення?

Сексуальне задоволення визначається як сприйняття та оцінка, яку людина робить щодо статевого життя. Це включає кількість сексуальних контактів, які вони можуть мати, будь-які дії, які вони можуть зробити, і спілкування з різними партнерами.

  • Щоб жінка почувалася вільно в ліжку, вона повинна прийняти саму себе, відпустити занепокоєння і просто розслабитися.
  • Без її прийняття, ви можете слідкувати цим порадам, але ви не зайдете далеко.

Як ви можете задовольнити жінку?

1. Ви повинні використовувати мастило

використання мастила

Важливо пам’ятати, що жінкам потрібно більше часу, щоб набути потрібний настрій. Одна з найпоширеніших помилок чоловіків – це відчайдушне бажання проникнути в жінку. Швидше, чоловіки повинні більше зосередитися на погладжуванні ерогенних зон.

Як довго? Прелюдія спокушання залежить від віку жінки, рівня бажання та зв’язку.

Вагіна дійсно повинна бути змащена перед стимуляцією. Вам слід використовувати куплені мастила або навіть можна використовувати слину. Якщо жінка все ще суха, це не найкращий момент для початку.

2. Не кожна жінка може мати оргазм чи еякулювати

Засоби масової інформації взяли на себе відповідальність створити ідею, що і чоловіки, і жінки отримують оргазму набагато більше, ніж це насправді є. Але жінки часто не мають оргазму, і задовольнити жінку в ліжку важко.

Однак є багато жінок, які мають оргазми, але це залишається непоміченим. Цілком нормально бачити пару крапель або непрозору рідину, подібну до сперми.

У деяких випадках, якщо присутній занадто великий тиск для еякуляції, це може пригнічувати збудження. Єдине, що призведе до надмірного тиску, – це почуття обману для жінки та сумнівна працездатність для чоловіків.

3. Одночасно досягайте кульмінації

одночасна кульмінація

Досягнення одночасного кульмінаційного моменту є ідеальним. Проте, не сприймайте це надто серйозно, тому що єдине, що станеться, якщо намагатись дуже сильно, це фрустрація.

Ви станете головним критиком для самого себе з приводу ваших рухів, не насолоджуючись жодним із них. Пам’ятайте, що основна ідея не завжди дійти до оргазму одночасно, а радше насолоджуватися моментом.

4. Кілька оргазмів

Жінки можуть продовжувати акт після оргазму. Однак деякі жінки потребують перерви від 1 до 30 хвилин.

Якщо їй потрібна перерва, то слід знати, що її другий оргазм прийде швидше. Хороша новина полягає в тому, що немає межі, та можливо отримувати оргазми один за одним.

Як правило, мультиоргазми трапляються в зоні клітора та в точці G.

  • Один зі способів зробити це можливим – це постійне стимулювання.
  • Ви повинні почекати на перший оргазм, щоб зупинитись, перш ніж почати з наступним.
  • Це ситуація, де стимуляція повинна бути найбільш інтенсивною.

5. Оргазмність

оргазмність

Зрозуміло, що всі жінки різні, і це не робить когось поганим коханцем. Отже, в той час як є кілька жінок, які можуть мати зворотний оргазм, є й інші, які мають проблеми з наявністю такого.

Тим не менш, є способи, за допомогою яких ви можете збільшити кількість оргазмів. Погляньте на наступні кроки:

  • Будьте терплячими: кількість оргазмів буде збільшуватися з кожною зустріччю.
  • Зверніть увагу на її межі: є жінки, яким дійсно не потрібно більше одного оргазму, щоб почувати себе задоволеними.
  • Встановіть зв’язок між прихильністю та задоволенням. Іншими словами, коли вона збирається досягти кульмінації, покажіть її ласку, поцілунки та слова, які змусять її відчувати себе добре.
  • Пізнайте її: спробуйте нові підходи та зверніть увагу на те, як вона реагує. Якщо вона реагує позитивно, ви можете використати це знову.

6. Вам не потрібно конкурувати

Змагальний інстинкт між чоловіками має контрпродуктивний вплив на секс.

Тобто через маскулінність у нас є бажання стати першими у житті жінки. Це може призвести до страху та розчарування – щось, що не залишається непоміченим у сексі.

Однак жінками керують багато чинників, щоб вибрати хлопця, який справді їх задовольнить. Їхній вибір охоплює як емоційні, так і соціальні аспекти.

Жінка відчуває себе повноцінною, коли той, хто її підтримує, задовольняє її і в ліжку.