6 змін, які треба зробити, щоб підлужити тіло

Якщо ви будете регулювати рівень рН у вашому організмі, ви зможете підлужити тіло, що допоможе вам насолоджуватися здоровим життям.
6 змін, які треба зробити, щоб підлужити тіло

Останнє оновлення: 25 вересня, 2018

У цій статті ми розглянемо ті зміни, які потрібно внести в раціон, щоб підлужити тіло. Так ви зможете відчити нові переваги для вашого здоров’я.

Секрет полягає в регулюванні рівня рН у вашому організмі, який повільно допоможе вам підлужити тіло.

Для цього змініть кілька звичок і дотримуйтеся певних порад, щоб ваш рН не був кислим або нейтральним. З цими інструкціями ви підвищите лужність і заживете здоровим життям.

1. Почніть з хорошого сніданку

Перша порада для підлуження організму – почати свій день із хорошого сніданку. На Заході сніданок часто містить найбільш кислі страви, хоча не у всіх країнах.

як підлужити тіло

У країнах, які традиційно не вважають сніданок найважливішим прийомом їжі, сніданок складається з хліба, злаків, кави, варення, масла, апельсинового соку, тістечка, печива або тортика. Якщо ви вважаєте, що ця їжа є більш важливою, можна додати бекон, яєчню або омлет.

Більшість з цих продуктів є кислими, що не дає підлужити тіло.

  • Якщо ви хочете змінити ситуацію і відчути переваги лужного організму, перше, що вам потрібно зробити – це правильно розпочати свій день.

По-перше, перш ніж навіть входити у кухню, перше, що вам необхідно зробити – це випити склянку звичайної води, води з лимоном або трав’яного чаю. Ваші клітини зволожаться і поповняться після багатьох годин сну і нерухомості, що сприятиме підвищенню лужності організму.

2. Правильне дихання

правильне дихання, щоб підлужити тіло
  • Вдихніть впродовж 4 секунд.
  • Затримайте дихання на 8 секунд.
  • Видихніть за 2 секунди.

Ви можете пропорційно збільшувати час, якщо хочете. У будь-якому випадку, не робіть це занадто довго від самого початку, якщо ви не звикли до цього.

3. Важливість правильного зволоження

Правильне зволоження необхідне для правильної роботи організму. Невелике падіння тілесних рідин може спричинити великі втрати енергії.

вода допомагає підлужити тіло

Крім того, ваше тіло може збити з пантелику почуття спраги і голоду, тому ви можете хотіти більше їсти. Це призводить до збільшення ваги, що не рекомендується, коли ви намагаєтеся усунути кислоти та досягти лужного рН.

4. Їжте здорові жири

здорові жири, щоб підлужити тіло
споживати більше важливих жирних кислот, як от омега-3.

Крім того, вони допомагають зміцнити імунну систему організму, поліпшують травлення та запобігають передчасному старінню.

5. Зробіть масаж, щоб підлужити тіло

Окрім комфорту та релаксації, хороший масаж дає організму відновитися, зміцнюючи його і знімаючи напругу, що накопичується щодня.

масаж, щоб підлужити тіло

6. Бережіть свою шкіру

Зберігання шкіри чистою, гладкою і вільною від домішок дає тілу величезну кількість переваг. Це також сприяє підвищенню рівня рН, тому простий пілінг шкіри дає різні переваги:

  • Чищення шкіри усуває мертві клітини шкіри, що робить цей орган активним і допомагає генерувати нові клітини.
  • Це також покращує кровообіг, допомагаючи крові досягти всіх шарів вашої шкіри.
Це може вас зацікавити ...
7 вправ, щоб змінити своє тіло за 4 тижні
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
7 вправ, щоб змінити своє тіло за 4 тижні

За допомогою цих вправ ви спалите жир у потрібних місцях і приведете своє тіло в тонус. Якщо ви будете послідовними, через два тижні ви побачите ре...  • Jeong JN. Effect of Pre-meal Water Consumption on Energy Intake and Satiety in Non-obese Young Adults. Clin Nutr Res. 2018 Oct;7(4):291-296. doi: 10.7762/cnr.2018.7.4.291. Epub 2018 Oct 31. PMID: 30406058; PMCID: PMC6209729.
  • Zaccaro A., Piarulli A., Gemignani A., How breath control can change your life: a systematic review on psycho-physiological correlates of slow breathing. Frontiers in Human Neuroscience, 2018.
  • Ishihara T, Yoshida M, Arita M. Omega-3 fatty acid-derived mediators that control inflammation and tissue homeostasis. Int Immunol. 2019 Aug 23;31(9):559-567. doi: 10.1093/intimm/dxz001. PMID: 30772915.

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.