7 аспектів вашого життя, які не потрібно пояснювати іншим

Хоча те, що думають інші, може не мати для вас великого значення, все одно ви не повинні пояснювати їм свої рішення та життєвий вибір.
7 аспектів вашого життя, які не потрібно пояснювати іншим

Останнє оновлення: 01 лютого, 2019

Люди завжди будуть судити та ставити під сумнів більшість ваших рішень. Але ви не повинні пояснювати іншим, чому ви зробили саме так.

Незалежно від цього факту, вас не повинні турбувати ці судження або критика. Зрештою, вам не потрібно пояснювати свої дії кожній людині, яка судить або критикує вас.

Ніхто не може справді судити дії іншої людини: це називається свобода.

Проте іноді ми відчуваємо, що можемо. Ми вважаємо, що зобов’язані давати пояснення сім’ї чи друзям, коли вони цього вимагають, навіть якщо ми не повинні цього робити.

Поки ви не перетинаєте жодної межі та не завдаєте шкоди нікому, поки ви не загрожуєте іншим людям своїми діями, ви не зобов’язані звітувати про свої дії.

7 аспектів життя, які ви не маєте пояснювати іншим

1. Ваша зовнішність

Це означає, якщо ви худі або навпаки. Якщо ви займаєтесь спортом або їсте багато. Або дуже мало в порівнянні з вашою вагою. Вам не потрібно давати нікому пояснення щодо цих фізичних аспектів. Забудьте про всі ці судження або критику.

Важливо те, що ви почуваєте себе добре і комфортно з вашим тілом. Р обіть те, що ви відчуваєте, є необхідним саме для вас.

дівчина з темним хвилястим волоссям

2. Спосіб харчування

Якщо ви вирішите бути вегетаріанцем або не їсти солодощі, або не їсти щось інше. Ніхто не може вас судити або вимагати пояснення через харчування, яке ви обираєте.

Це ваше рішення. Ви могли б вирішити їсти таким чином з будь-якої причини. Інші навколо вас повинні прийняти цю реальність. Навіть якщо вони можуть не погоджуватися з нею.

3. Ваша сексуальність, якщо ви дорослі

Ви вирішуєте, як, коли і з ким ви хочете жити і мати стосунки.

Незалежно від того, чи ви чоловік або жінка, ви вирішуєте, чи хочете ви жити самі, одружитися або заводити дітей. Це пов’язано з рішеннями, які ви робите зсередини. І ніхто інший не має права заперечувати ці рішення.

Якщо вони бачать, що ви страждаєте або що ви нещасні, вони можуть дати пораду. Вони не мають права судити вас або критикувати вас на підставі різниці у думках.

У вас немає підстав пояснювати іншим ваші певні переваги чи вашу думку про шлюб та дітей.

чоловік та жінка

4. Ваша кар’єра або напрямок роботи

У цій сфері вашого життя вам знову не потрібно надавати детальну інформацію про ваше рішення про те, як заробляти гроші. Наприклад, чи ви вчитеся в університеті чи маєте певну роботу, попри ваш вік.

Навіть якщо ви розчарували близьких членів сім’ї чи друзів певним вибором у житті, це рішення було складно прийняти. Та в очах багатьох це може бути неправильний вибір.

Через ці обставини важливо, щоб ваше рішення було прийняте.

5. Ваші релігійні переконання чи вірування

Ви не зобов’язані нікому пояснювати іншим свої релігійні ідеали, незалежно від ваших вірувань. Наприклад, рішення бути агностиком або атеїстом. Або зовсім не дотримуватися жодної організованої релігії.

Вони повинні приймати вашу манеру бачення світу і не повинні сумніватися в цьому. Якщо вони це роблять, це не ваша проблема.

6. Ваше сприйняття стосунків

Ви можете погодитися з ідеєю жити з кимось або ви можете не погодитися і вирішити жити самостійно. Ви можете бути проти шлюбу…

У всіх нас є різні сприйняття світу і способів життя. Як ми зрозуміємо, хто чи що правильно чи неправильно?

Які критерії ми використовуємо, щоб вирішити, хто правий, а хто не правий? Незалежно від того, що кожна людина вирішує або відчуває себе правильно чи неправильно для них, це правильний шлях.

7. Бажання провести час на самоті

дівчина в полі з рожевою стрічкою

Якщо ви знайдете радість у тому, щоб бути наодинці, вам не потрібно пояснювати іншим, чому ви так робите. Це не означає, що ви антисоціальні, егоїстичні чи ізольовані від світу.

Ви просто насолоджуєтеся самими собою. Ви любите свій простір, слухати музику, яка вам подобається, або самостійно читати книгу.

Той факт, що вам подобається виділяти цей час для себе, не означає, що ви пригнічені або засмучені. Або що у вас є проблеми, пов’язані з взаємодію з іншими людьми.

Ви насолоджуєтесь аспектами самостійного часу, коли ви почуваєте себе одиноким. І спілкуєтесь з друзями та родиною, коли хочете.

Важливо, щоб ви жили, як хотіли, і приймали рішення, які ви вважаєте правильними. Найважливіша частина полягає в тому, що ви справді вірите у свій спосіб життя і цю форму прийняття рішень.

Неважливо, що думають та у що вірять усі інші.

Вам доведеться проплисти через море власного життя, і в кінцевому підсумку ви – ніхто інший – будете приймати рішення. Ви будете робити помилки, і ви будете мати успіхи. Ви будете жити, пам’ятаючи про поради тих, хто вас оточує. Але ви за кермом свого корабля і будете приймати власні рішення.

Тільки ви знаєте, що добре для вас і що потрібно для вашого щастя, а не хтось інший.

Вирішуючи приймати власні рішення і прокладати свій власний шлях, не пояснюючи нікому, чому, коли або як показує, що ви – людина з упевненістю у собі і з великою самооцінкою. Це показує любов, цінність і віру в себе.

Самолюбство є абсолютно необхідним у цьому житті, щоб бути щасливим, а також вміти любити інших.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.