7 звичок хороших друзів

Ми всі маємо багато друзів. Деяких ми знаємо все наше життя, а інші поруч з нами на деякий час. Є такі, які приходять і йдуть, але завжди поруч в тій чи іншій формі. Однак всі вони мають дещо спільне, що робить їх настільки хорошими.
7 звичок хороших друзів

Останнє оновлення: 09 лютого, 2019

Зазвичай ми думаємо, що хороший друг – це той, хто завжди поруч з нами, але часто це не відповідає реальності.

Ми не говоримо про друзів, які не з вами в певні моменти просто тому, що не хочуть бути поруч. Можливо, вони теж живуть своїм життям і досягають своїх цілей.

Якщо вам складно побачити різницю між другом і хорошим знайомим, ось що вам потрібно знати:

1. Хороший друг знає, що вам потрібні час і простір, щоб розвиватися

Хороші друзі не тільки радіють за ваші досягнення. Вони також мотивують вас досягати цілей та здійснювати мрії.

Вони знають, що це може розділити вас, проте вони завжди поруч, тому що хочуть бачити, як ви розвиваєтеся. Мається на увазі особистісний та професійний розвиток.

Є кілька способів дізнатися, чи друг хороший. Наприклад, він мотивує вас, щоб ви перевершили власні обмеження.

Якщо ви кажете, що боїтеся майбутнього, він буде супроводжувати вас у цьому процесі. Але він буде підштовхувати вас, щоб ви взяли гору над своїми страхами та вийшли із зони комфорту.

Звичайно, він також сподівається, що ви визнаєте, що йому також потрібно здійснювати свої мрії.

2. Ваші стосунки природні

природні стосунки
Ще одна особливість хороших друзів: ви не повинні форсувати події. Навпаки. Все тече настільки гладко, наскільки це можливо.

Швидше за все, коли ви разом, у вас не буде ніякового мовчання. Ви, напевно, також не відчуватимете необхідність все планувати. Це схоже на романтичні стосунки. Плани та інші події просто трапляються, без примусу.

З таким другом ви знаєте, що можете бути самими собою без проблем або обмежень. Він не чекає, що ви будете досконалими, і ви також знаєте, що він лише людина. Перш за все, приймайте одне одного і розвивайтеся разом.

3. Ваша дружба витримує випробування часом

Хороший друг не має бути з вами все своє життя. Навпаки, кожен піде своєю дорогою. Коли у вас є час, ви зустрічаєтеся, розмовляєте і мотивуєте одне одного.

Такі друзі можуть не бачитися кілька років, але в один прекрасний день зустрічаються і здається, що цього часу не було взагалі.

З ними дружба не умовна. Вона не заснована на соціальному статусі, посаді або інших факторах. Неважливо, хто ви, ким ви стали або які у вас проблеми. Хороший друг завжди буде саме таким.

4. Вони скажуть вам, що думають

хороший друг скаже правду
Якщо хтось думає, що ви вчиняєте погано, це не завжди означає, що вони вам про це скажуть. Однак хороший друг скаже вам, що ви не праві. Він також скаже вам, що ви робите помилку.

Це відбувається, тому що він цінує вас як людину. І він хоче побачити ваш розвиток. Він не намагається змусити вас змінити ваші погляди або рішення. Він знає, що змінити їх можете лише ви.

Якщо час засвідчує, що він був правий, а ви – ні, він все одно буде поруч, щоб підтримати вас і допомогти вам пройти крізь це.

5. Вони завжди думають про вас і підтримують зв’язок

Раніше ми говорили, що хороший друг може йти своїм шляхом в житті та підтримувати дружбу. Це тому, що він час від часу думає про вас. Сьогодні завдяки технологіям хороші друзі стають ближчими, попри фізичну відстань між ними.

Це – той друг, який посилає вам електронний лист, коли ви найменше цього очікуєте, або спілкується з вами в соціальній мережі. Так він тримає вас в курсі своїх планів і мрій.

Він не очікує, що ви будете спілкуватися весь час, але знає, що йому теж треба поговорити з вами. Іноді він ділиться хорошими моментами. Іноді ви можете допомогти йому у важкі часи.

6. Вони діляться новинами

хороший друг ділиться злетами та падіннями
Друг може бути десь далеко, але хороші друзі завжди діляться злетами та падіннями в житті. Ви закінчили університет? У вас народилася перша дитина? Хороший друг хоче бути частиною цього.

Можливо, він не зможе прилетіти й бути поруч, але, напевно, хоче отримати фото або відео цього моменту.

Однак це не стосується лише позитивних моментів у житті. Коли ви втрачаєте когось через розлучення або хворобу, друг теж буде поруч.

Він буде з вами стільки, скільки зможе за цих обставин. Ви знаєте, що завжди є хтось, хто думає про вас.

7. Вони приймають вас такими, якими ви є

У всіх є проблеми. Хороший друг може бачити ваші недоліки та приймати вас у будь-якому випадку. Він не намагається змінити вас тільки для того, щоб вписатися в певні компанії. Навпаки, він допоможе вам бути самими собою.

Єдина його мета – допомогти вам змінитися на краще. Це означає, що він дозволить вам вирішити, коли і як це робити.

А як щодо вас? Ви – хороший друг? Ви досить щасливі, щоб мати хорошого друга? Ви сказали йому, наскільки цінуєте його?

Зв’яжіться з хорошим другом вже сьогодні!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.