7 домашніх засобів для захисту від вагінальних інфекцій

4 Січня, 2019
Для боротьби з грибком треба їсти часник або застосовувати його до враженої ділянки. Так ви можете боротися з бактеріальний вагінозом, змінюючи рівень pH за допомогою натуральних засобів.

Бактеріальний вагіноз – це вагінальні інфекції, викликані зміною здорових бактерій, які захищають жіночі інтимні ділянки.

Це дозволяє шкідливим бактеріям надмірно розмножуватися. Потім вони викликають жовті або сірі виділення і сильний рибний запах.

Це дуже незручно для всіх, хто страждає на вагінальні інфекції. Попри те, що це не дуже серйозно, це може викликати деякі небажані симптоми. Серед них відчуття печіння при сечовипусканні, вагінальний свербіж, а також кілька інших симптомів. Все це може призвести до невпевненості в собі.

На щастя, існує велика кількість природних засобів. Мало того, що вони є у вас під рукою, вони на 100% ефективні й прості у використанні.

Погляньмо на них.

1. Натуральний йогурт

натуральний йогурт
Натуральний йогурт, збагачений пробіотиками, є одним з найкращих засобів. Він корисний, щоб допомогати бороти бактеріальний вагіноз.

Цей продукт приносить в піхву здорові бактерії. Він також збільшує реакцію організму на мікроби, які викликають інфекцію.

Вкрай важливо переконатися, що сирий йогурт має лактобактерії. Він допоможе вам боротися з дріжджами й бактеріями, які вражають цю частину вашого тіла.

Читайте також: Причини та методи лікування вагінального подразнення

Як використовувати

Було доведено, що споживання і зовнішнє застосування борються з інфекцією. Цей засіб діє аналогічно до клиндаміцину.

2. Олія чайного дерева

Олія чайного дерева є протигрибковим і антибактеріальним засобом. Він може бути використаний від багатьох видів інфекцій.

Олія чайного дерева змінює середовище, в якому її застосовують. Внаслідок цього бактеріям важче розмножуватися. Ця олія знижує ускладнення після багатьох інфекцій.

Вона також корисна для усунення неприємних запахів в інтимній області. Вона зменшує кількість бактерій, наявних у вагінальній рідині.

Як використовувати

Змішайте кілька крапель з невеликою кількістю дистильованої води. Переконайтеся, що вона добре розвелася, і застосовуйте як щоденний вагінальний душ.

3. Яблучний оцет

яблучний оцет та яблука
Яблучний оцет здатен регулювати рівень рН вагінальної ділянки. Це означає, що він може допомогти зменшити свербіж і запалення, викликане цією інфекцією.

Він також має антисептичні, протизапальні та протигрибкові властивості. Вони зменшують розмноження бактерій і допомагають контролювати інфекцію.

Як використовувати

Вилийте дві чашки яблучного оцту в теплу ванну. Необхідно залишатися в ванні близько 20 хвилин.

4. Кокосова олія

Кокосова олія дуже корисна. Вона має властивості, які корисні як в натуральній медицині, так і в косметиці.

Вона має сильні антибактеріальні та протигрибкові властивості. Тому вона може позбавити вас від багатьох видів мікроорганізмів. Насправді, вона іноді навіть краще, ніж традиційні медичні препарати.

Лауринова кислота обумовлює антимікробний ефект кокосової олії. Цей ефект регулює рівень рН і флору піхви. Вона також знижує рівень інфекції.

Як використовувати

Змочіть тампон у невеликій кількості кокосової олії. Помістіть тампон в піхву і залиште на 30 хвилин.

5. Часник

порізаний часник
Сполуки сірки в часнику мають антимікробні властивості. Тому він корисний при лікуванні вагінальних інфекцій.

Часник має такий же ефект, як і метронідазол. Метронідазол – це препарат, який призначають для лікування бактеріальних вагінальних інфекцій.

Як використовувати

Часник можна одночасно споживати або застосовувати місцево. Обидва способи борються з бактеріями та грибками, які змінюють рівень рН піхви.

Однією з найбільших переваг цього лікування є те, що воно не має жодних побічних ефектів. Часник зміцнює наші біологічні захисні сили й підвищує реакцію на зовнішні бактерії та мікроби.

Дізнатись більше: 3 засоби на основі часнику, які лікують вагінальні інфекції

6. Перекис водню

3% перекис водню є хорошим засобом, щоб контролювати бактеріальний вагіноз.

Його антибактеріальні властивості борються з надмірним розмноженням мікроорганізмів і регулюють рН ураженої ділянки.

Його рекомендують для зменшення кількості виділень з піхви, свербежу, неприємних запахів і печіння.

Як використовувати

Необхідно змішати рівні частини перекису водню і дистильованої води для вагінального душа. Окреме використання перекису водню може погано вплинути на шкіру.

7. Олія орегано

олія орегано
Олія орегано є ще одним засобом, який, як правило, дає хороші результати. Це особливо помітно, коли йдеться про вагінальні інфекції.

Вона має антисептичну і протизапальну дію. Ці властивості знижують рівень інфекції та прискорюють відновлення.

Як використовувати

Рекомендують змішати дві або три краплі з кокосовою олією. Потім натріть уражені ділянки ватним тампоном.

Ви також можете споживати ту ж саму дозу два або три рази на день.

У вас бактеріальний вагіноз? Спробуйте один з цих засобів і проконсультуйтеся з лікарем.