7 фруктів, які допомагають схуднути

7 фруктів, які допомагають схуднути
7 фруктів, які допомагають схуднути

Останнє оновлення: 17 грудня, 2018

Споживання фруктів є абсолютно необхідним, щоб бути здоровим, але деякі фрукти також можуть бути ефективними, допомагаючи схуднути природним чином.

Ми пояснимо, які фрукти слід включити в свій щоденний раціон, і незабаром ви помітите, як вони допоможуть вам схуднути збалансованим шляхом, без втрати енергії або життєвої сили, усуваючи надмірну рідину, жири й токсини.

Лимон

Цей цитрусовий фрукт чудово підходить для очищення крові, а також для допомоги у спаленні зайвого жиру в організмі. Люди, які страждають від печії, можуть з’їсти його, тому що, хоча він і кислий, він здатний підлужнювати кислотність, щойно потрапляє до шлунку.

Ми рекомендуємо пити його перед сніданком, протягом дня, а також під час їжі, особливо, коли страви жирні.

лимонна вода

Грейпфрут

Грейпфрут – прекрасний фрукт для схуднення, тому що він допомагає запобігти затримці рідини, а також очищає організм, піклується про печінку й розчиняє жир.

Ви можете їсти цей фрукт цілком або у вигляді соку. Якщо вам не подобається гіркий присмак, можна трохи підсолодити стевією.

Ви також можете споживати ефірну олію грейпфрута, особливо коли не сезон на ці фрукти (але, купуючи її, переконайтеся, що вона призначена для перорального застосування). Приймайте щоранку одну краплю, змішану з невеликою кількістю меду або олії.

Кавун

Завдяки високому вмісту води, кавун дуже насичує організм, що запобігає переїданню, а також діє як чудовий сечогінний засіб. Більше 90% від його ваги – становить вода, а в 100 г кавуна міститься лише 20 калорій.

Він також багатий вітаміном С, вітамінами групи В, калієм і лікопіном – пігментом, який допомагає запобігти раку.

Важливо їсти його окремо, на змішуючи з їжею або як десерт, тому що через вміст цукру і води, він негативно впливатиме на травлення, внаслідок чого ви тільки наберете ще більше ваги. Ми рекомендуємо їсти його перед сніданком або окремо між прийомами їжі. Не змішуйте з іншими продуктами, тоді ви помітите його найбільші вигоди.

Ви можете з’їсти його цілком, або в смузі з невеликою кількістю лимонного соку. Не викидайте насіння, адже воно теж корисне.

кавун

Ягоди

Ягоди, зокрема малина, ожина або чорниця, вирізняються високим вмістом клітковини та своєю здатністю регулювати рівень натрію. Але вони також містять антоціани – компоненти, які підтримують засвоєння цукру і жиру, що робить ці плоди незамінними для легкого схуднення.

Для того, щоб скористатися більшістю цих властивостей, ми рекомендуємо споживати їх вранці або в середині дня, як і полуницю. Ви також можете використовувати морожені ягоди або у складі джемів чи соків без цукру.

Яблука

Багато хто вважає яблука нудним фруктом, але це один із найкорисніших плодів, і його рекомендують їсти щодня. Органічна шкірка допоможе організму спалювати жир завдяки урсоловій кислоті. У них також високий вміст клітковини, і їх можна їсти в сирому вигляді, запеченими або звареними з невеликою кількістю води і кориці.

яблука - це фрукти, які допомагають схуднути

Груші

Груші містять два незамінних антиоксиданти для втрати ваги – катехіни і флавоноїди. Вони борються із затримкою рідини, а також допомагають усунути токсини і жир з організму.

Ви можете їсти лише груші на обід протягом тижня, мати збалансований раціон харчування протягом усього дня і швидко помітите результати схуднення. Ви також можете їсти тільки груші та пити грушевий сік протягом дня кожні два тижні.

Папая

Папая – смачний екзотичний фрукт з високим вмістом клітковини і води та з низьким вмістом калорій. Він допомагає правильному перетравленню білка. Ми рекомендуємо почати день з великого шматку свіжої папаї або смузі, до якого ви можете також додати трохи насіння.

Це прекрасний засіб для боротьби з кишковими паразитами, які часто підвищують апетит. Він також багатий вітаміном С, фолієвою кислотою, калієм, вітаміном А, вітаміном Е і вітаміном К.  • Carr AC., Maggini S., Vitamin C and immune function. Nutrients, 2017.
  • Jeong JN., Effect of pre meal water consumption on energy intake and satiety in non obese young adults. Clin Nutr Res, 2018. 7 (4): 291-296.
  • Rothenberg DO., Zhou C., Zhang L., A review on the weight loss effects of oxidized tea polyphenols. Molecules, 2018.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.