7 ознак нещасливих стосунків

Якщо ви не відчуваєте, що можете поділитися своїми проблемами з вашим партнером, можливо, це вказує на нещасливі стосунки.
7 ознак нещасливих стосунків

Останнє оновлення: 12 жовтня, 2022

Стосунки можуть вам принести відчуття самореалізації, мотивацію вирішити будь-яку з проблем у повсякденному житті. Це дійсно так, коли ви довго можете підтримувати ту “іскру” любові та пристрасті, яка зазвичай присутня протягом перших кількох місяців. Однак, як розпізнати нещасливі стосунки?

Час завжди працює проти нас. Коли ви обидва потрапляєте в рутину одноманітних стосунків, ви можете помітити, що не отримуєте того, що колись мали від вашого союзу. Ось чому так багато пар сьогодні зрештою розпадаються знову і знову, не розуміючи чому.

Продовжувати нещасливі стосунки – це помилка. Якщо ви не будете обережними, це не даватиме вам жити повним життям і знайти таке кохання, яке зробить вас щасливішими.

Певні моменти та почуття виникають, коли кохання закінчується, або коли ви більше не щасливі як пара. Дуже важливо знати, як розпізнати ці ознаки нещасливих стосунків. Завдяки цьому ви зможете розірвати їх або зробити щось, щоб розпалити кохання.

У вас нещасливі стосунки, якщо:

1. У вас більше немає фізичного або емоційного зв’язку

жінка сидить в ліжку а чоловік спить
У вас проблеми зі спілкуванням? Ви втратили сексуальний потяг? Відсутня прихильність? Коли це трапляється, це явна ознака ослаблення стосунків або втоми від них.

Втрата фізичного та емоційного зв’язку, навіть під час інтимних моментів, показує, що ви більше не щасливі як пара.

2. Ви порівнюєте теперішнє з минулим

Більшість пар згодні, що їхні перші тижні або місяці були найбільш захопливими, коли пристрасть зашкалювала і було початкове хвилювання від завоювання.

Але ви не можете удавати, що так буде завжди, тому що зрештою ви потрапите у комфортну зону, єдиний спосіб втекти з якої – це наважитися щось змінити.

Якщо ж, з іншого боку, ви помітите, що бажаєте, щоб ваш партнер був таким, як раніше, це одна з багатьох ознак нещасливих стосунків. Можливо, вам потрібно більше уваги з боку коханої людини.

3. Ви очікуєте, що ваш партнер зміниться

суперечка між чоловіком та жінкою
Якщо ви вважаєте, що людина змінить характер і відповідатиме тому, що ви очікуєте від неї, це серйозна помилка, яка може зруйнувати стосунки.

Якщо ви полюбили людину такою, яка вона є, чому ви хочете змінити її зараз? Якщо це відбувається, то, швидше за все, ви обидва будете щасливішими з кимось іншим.

Дізнайтеся більше в цій статті: Зрада в стосунках? Як потрібно діяти?

4. Відсутнє спілкування

Втрата бажання довіритися своєму партнерові є однією з найбільших ознак нещасливих стосунків і практично смертним вироком для пари. Спілкування є одним з ключів до щасливих і здорових стосунків. Коли ви втрачаєте його, це може привести до незліченних проблем.

Вам некомфортно розповідати про свої почуття? Ви проводите час поруч і майже не говорите? Ви вважаєте свого партнера нудним? Позитивна відповідь на будь-яке з цих питань є явною ознакою того, що ви нещасливі.

5. Вас дратує все, що партнер говорить або робить

чоловік та жінка сваряться
Немає значення, чи зроблено це з найкращими намірами. Якщо ваш партнер вас дратує, ви зрештою будете на нього сердитися.

Через це стосунки можуть закінчитися на дуже песимістичній ноті. Якщо ви не можете з цим ужитися, прийшов час зробити крок назад і подумати про те, чого ви хочете від супутника життя.

6. Ви уникаєте одне одного

Ваш партнер вам телефонує, запрошує кудись піти або намагається знайти будь-який привід, щоб бути поруч з вами, а ви навпаки шукаєте привід, щоб уникнути його.

Коли вам нецікаво проводити час разом і ви вважаєте за краще займатися іншими видами діяльності, як-от проводити час з друзями, дивитися телевізор або просто бути на самоті, ви можете бути нещасливими в стосунках.

7. Не докладаєте зусиль, щоб поліпшити ситуацію

Якщо ваші стосунки пішли на спад, і ви обидва нещасливі, є два варіанти: перегорнути цю сторінку життя або боротися, щоб відродити та відновити союз.

Але якщо ви не хочете витрачати зусилля на боротьбу, це ознака того, що прийшов час покласти край стосункам.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.