7 пасток на шляху до схуднення

· Серпень 22, 2017
Чи знали ви, що знежирені продукти можуть завдати більше шкоди, ніж користі? Дізнайтесь у статті про цю та інші "пастки" на шляху до схуднення.

Ні для кого не секрет, що дієта відіграє важливе значення у втраті ваги. Однак, на шляху до схуднення може виникнути ряд перешкод.

Є багато способів боротьби із зайвими кілограмами. Однак дотримуватися дієти дуже важливо для досягнення нормальної ваги.

Упродовж багатьох років формувалися та поширювалися міфи про дієти, а також харчові звички, які зараз вкоренилися у багатьох людях.  Вони не допомагають, а лише відтягують досягнення бажаного результату.

Це означає, що багато людей експериментують з дієтами, які мають побічні ефекти. Вони безпосередньо впливають на фізичне та емоційне здоров’я людини.

Тому надзвичайно важливо знати про “пастки”, у які заганяє нас дієта. Окрім того, необхідно знати, що заважає втрачати та підтримувати вагу без шкоди для здоров’я.

Розгляньмо детальніше!

1. Схуднення за допомогою знежирених продуктів

знежирені продукти як пастка на шляху до схуднення

Знежирена їжа, порівнюючи з оригінальною продукцією, містить менше калорій та вуглеводів.

Дуже багато комерційних кампаній спрямовані на підвищення їхньої популярності. Але такі продукти впливають на якість раціону харчування. Окрім того, вони можуть стати перешкодою на шляху до схуднення.

А все через те, що ми споживаємо велику кількість таких продуктів. Люди їдять їх без міри, бо вірять, що вона не шкодить здоров’ю.

Але правда у тому, що більшість цих продуктів піддається обробці та містить хімікати. З часом, вони можуть спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям.

2. Дотримання “чудо-дієти”

Популярні “чудо-дієти” – це дієти, що містять малу кількість поживних речовин. Вони дають миттєвий результат, але також мають серйозні побічні ефекти.

Через свою низьку калорійність такі дієти містять дуже малий процент поживних речовин, що потрібні для оптимальної роботи організму.

Але разом із втратою жиру, втрачається м’язова маса, яка є необхідною, щоб підтримувати силу тіла та здоров’я організму.

Багато таких продуктів провокують метаболічні зміни. За кілька днів ви з легкістю можете набрати втрачену вагу.

3. Віра в те, що всі салати корисні

салати як пастка на шляху до схуднення

Їсти свіжі овочі та фрукти у деяких салатах дуже корисно для тих, хто намагається досягти ідеальної ваги.

Але хибною є думка про те, що всі салати допомагають схуднути.

Річ у тім, що багато рецептів містять висококалорійні інгредієнти, жири, які впливають на метаболізм.

Рафіновані продукти, заправки для салатів, а також інші промислові добавки не варто споживати, коли ви намагаєтесь втратити зайві кілограми.

4. Відмова від усіх жирів, навіть корисних

Продукти з високим вмістом жиру зазвичай сприймаються з острахом.

Але доведено, що повна відмова від усіх жирів має негативні наслідки. Сюди входять проблеми з метаболічними процесами та здоров’ям в цілому.

Деякі види жирів дають організму певні переваги, контролюючи рівень шкідливих жирів. Такі корисні жири – це мононасичені та полінасичені жири.

Приміром, споживання корисних жирів, які містять оливкова олія та риба, підвищує рівень енергії в організмі. Вони також допомагають спалювати більшу кількість калорій, що, в свою чергу, допомагає на шляху до схуднення.

Нарешті, вони насичують клітини та допомагають вивести шкідливий холестерин і тригліцериди.

5. Споживання вуглеводів

вуглеводи як пастка на шляху до схуднення

Споживання продуктів, збагачених вуглеводами, – це не зовсім правильне рішення для тих, хто прагне мати нормальну вагу та гарне здоров’я.

І, хоча їх не варто повністю вилучати з раціону, споживати вуглеводи потрібно у помірній кількості. Коли є можливість, варто поєднувати їх з білковою їжею та ненасиченими жирами.

Це тому, що більшість вуглеводів підвищує рівень цукру в крові. Разом з цим вони уповільнюють метаболізм та підвищують схильність людини до набору зайвої ваги.

6. Приготування прісних страв

Корисна їжа не є синонімом прісних однотипних страв, що зовсім не мають смаку.

Збалансоване харчування передбачає всі види поживних речовин, тому дає можливість насолоджуватися різноманітними стравами.

Це питання контролю розміру порцій, де більшу частину на тарілці мають займати фрукти та овочі.

7. Ігнорування сніданку – це чергова “пастка” на шляху до схуднення

відсутність сніданку як пастка на шляху до схуднення

Пропускаючи сніданок, ви добровільно заганяєте себе у найгіршу пастку для тих, хто бореться із зайвими кілограмами, дотримуючись дієти.

Хибною є думка, що відсутність сніданку зменшить кількість спожитих калорій, які не дозволяють наблизитись до ідеальної ваги.

Чи притаманні вам такі звички? Коли йдеться про дієти, люди роблять багато помилок, які змушують їх здатися, коли хочеться схуднути.

Відмовтесь від поганих звичок. Оберіть здорове та збалансоване харчування.