8 переваг для здоров’я, якщо ви перестанете пити солодкі безалкогольні напої

Чи знаєте ви, що солодкі безалкогольні напої впливають на метаболізм, через що ви непомітно набираєте вагу? Якщо ви перестанете їх пити, ви зможете схуднути набагато швидше.
8 переваг для здоров’я, якщо ви перестанете пити солодкі безалкогольні напої

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Пити солодкі безалкогольні напої є нездоровою звичкою. З плином часу вони мають великий негативний вплив на ваше тіло.

Проте попри сотні застережень про те, що краще не пити кока-колу, мільйони людей досі обирають її, а не воду та інші натуральні напої.

Це, очевидно, пов’язано з великою кількістю рафінованого цукру. Коли ваше тіло перетравлює його, він викликає залежність.

Крім того, деякі види газованих напоїв містять кофеїн і хімічні добавки. Від них стає майже неможливо відмовитися.

Однак важливо знати, що споживання їх впливає на ваше здоров’я. Крім того, навіть якщо ви цього не помітили спочатку, вони сильно впливають на основні порушення обміну речовин.

Тому у цій статті ми хочемо поділитися 8 цікавими позитивними змінами, які ви можете побачити в собі, якщо перестанете споживати солодкі безалкогольні напої.

Читайте далі!

1. Ви відчуєте більше енергії, якщо перестанете пити солодкі безалкогольні напої

енергія

Споживання солодких безалкогольних напоїв підвищує рівень цукру в крові. При цьому вони впливають на появу втоми і проблем з концентрацією.

Їхні хімічні сполуки впливають на процес гідратації клітин. Крім того, зменшується здатність тканин окиснюватися.

Як наслідок, ви будете почувати себе більш втомленими, і ваші фізичні та психічні показники будуть порушені.

2. Ви уникнете проблем із зубами

Кислоти, які містять солодкі безалкогольні напої, крім рафінованого цукру, погіршують емаль, що захищає зуби, і вона стає сприйнятливою до інфекцій.

З плином часу хімічні речовини, які містяться в цих напоях, викликають жовті плями на зубах. Це послаблює їх та сприяє появі проблем, таких як порожнини.

3. Ви втратите вагу

втрата ваги

Однією з найцікавіших переваг відмови від пиття солодких безалкогольних напоїв є те, що через кілька днів ви почнете втрачати вагу.

Високий рівень цукру, який вони містять, є однією з основних причин метаболічних захворювань. Як наслідок, це забезпечує надмірну вагу.

Це також стосується безалкогольних напоїв, які позначені як «легкі» або «нульові». Це пояснюється тим, що, хоча це правда, що у них менше калорій, вони також починають впливати на ваш метаболізм.

4. У вас зменшиться залежність

Якщо ви перестанете пити солодкі безалкогольні напої, ваш мозок почне потроху адаптуватися до здорових напоїв. Потім навіть зменшиться бажання їсти.

Цукор і штучні підсолоджувачі збільшують секрецію гормонів голоду. Через це нормально хотіти їсти, коли ви п’єте такі напої.

5. Ви уникнете проблем з кістками

проблеми з кістками

Безалкогольні напої, особливо газовані, шкідливі для здоров’я кісток.

  • Їхній високий вміст фосфору та хімічних добавок знижує абсорбцію кальцію. Це призводить до проблеми втрати кісткової маси.
  • Це, водночас, збільшує зношеність кісток, а також призводить до хронічних захворювань, таких як остеопороз.

6. Органи травлення будуть в хорошому стані

Попри те, що багато факторів впливають на здоров’я органів травлення, добре знати, що відмова від солодких безалкогольних напоїв може допомогти вам уникнути проблем із вашою травною системою.

Сполуки в солодких безалкогольних напоях змінюють рівень рН кишкової флори. Причому вони збільшують надлишок кислотності і газів.

7. Ваша шкіра буде виглядати здоровою

здорова шкіра, якщо не пити солодкі безалкогольні напої

Через високий вміст хімічних речовин і рафінованих цукрів, солодкі безалкогольні напої можуть прискорити погіршення клітинної шкіри. Таким чином, це призведе до розвитку ознак передчасного старіння.

Крім того, солодкі безалкогольні напої підвищують кількість токсинів у крові, зменшуючи здатність до оксигенації, та роблять вашу шкіру сухою та блідою.

Їхній вплив на здоров’я шкіри настільки великий, що наслідки від них можна порівняти з тими, що викликають токсини сигарет.

8. Знизиться ризик появи каменів у нирках

Камені у нирках – це невеликі породи з залишкових мінералів, які накопичуються у нирках. Це відбувається, коли ви не можете позбутися їх через сечу.

Їхня наявність перешкоджає проходу сечі. Крім того, вони можуть викликати серйозні ускладнення здоров’я.

Серед основних причин є дієтичні звички. Це пояснюють тим, що деякі продукти збільшують роботу цих органів.

Солодкі напої, особливо газовані, є частиною ризику появи цього захворювання, адже вони мають токсини і хімічні речовини, які ускладнюють очищення нирок.

Люди, які п’ють солодкі безалкогольні напої, збільшують ризик появи каменів у нирках у порівнянні з людьми, які не п’ють їх.

Як часто ви п’єте ці напої? Якщо ви п’єте їх дуже часто, пам’ятайте, скільки шкоди вони можуть принести вашому тілу і намагайтеся не споживати їх. Замість цього збільшуйте споживання води, соків та інших натуральних напоїв.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.