8 порад для подолання суму

8 порад для подолання суму

Останнє оновлення: 07 січня, 2019

Сум. Він огортає вас і душить холодною ковдрою, коли ви найменше цього хочете. Негативні емоції дуже важко подолати. Коли вам сумно, це ніби хтось натиснув на вимикач вашого життя, і у вас немає порятунку, окрім як поринути в темряву. Ніхто вас не розуміє, і все йде не так.

Що можна зробити? По-перше, ви не повинні дати йому перемогти. Сум – це той відомий ворог, якому ви повинні дивитися в обличчя з непокорою і спокійно сказати йому, що він не переможе. Якщо вам подекуди здається, що ви не можете це зробити, не хвилюйтеся. Сьогодні ми хочемо розказати про 8 способів, за допомогою яких можна подолати сум.

Не дайте йому перемогти і спробуйте їх на практиці!

1. Сходіть на прогулянку

У жодному разі не залишайтеся вдома і не шукайте притулок самотності у вашій кімнаті. Ніколи так не робіть. Натомість одягніть старі кросівки та зручні спортивні штани, візьміть ключі від квартири… і вирушайте на прогулянку!

Пройдіться у швидкому темпі, з внутрішньою силою і, крок за кроком, розв’язуйте павутину проблем і позбудьтеся поганого почуття всередині.

Потовиділення є хорошим знаком, а прискорене серцебиття і фізична активність мають просто чудовий ефект. Ваше серце почне випускати ендорфіни – гормони щастя, і тоді знизиться важливість того, через що ви хвилюєтеся. Спробуйте цей метод на практиці.

2. Сядьте на сонці і закрийте очі

Це хвилини розслаблення і спокою, коли ви дозволяєте шкірі ніжитися на сонці протягом не більше 15 хвилин. Хороша доза вітаміну Dпринесе дуже приємне відчуття спокою. Коли вам сумно, не слід шукати тіні в кутку або ховатися під ковдрою.

Як правило, люди, які переживають депресію, схильні уникати сонячного світла. Ви не повинні так робити, натомість насолоджуйтеся контактом з теплом.

3. Відкладіть ваші зобов’язання на дві години

Ми всі знаємо, що іноді це не так просто. У вас є справи, обов’язки, зобов’язання… Однак, коли вам сумно, з’являється стіна, через яку практично неможливо зробити щось правильно. У вас немає мотивації чи енергії.

Рішення? Зупиніться на мить і дайте собі 2 години, насолоджуйтеся особистим простором і часом без будь-якого тиску чи тривоги. Будьте собою.

4. Пишіть

У вас є щоденник? Якщо ні, то саме час завести його. Це принесе користь і допоможе вам організувати ідеї, висловитися, поговорити з собою і скористатися інтимністю письмових записів.

Вам не потрібно бути Габріелем Гарсіа Маркесом або Дюмор’є, щоб вести щоденник: висловлюйтеся за допомогою власних ресурсів, слів, сперечайтеся з собою, ображайте, кого схочете… Використовуйте слова для емоційного полегшення.

5. Поплачте, якщо вам це необхідно

Плач є природним і необхідним, щоб зняти напругу і емоції.

Іноді потрібно поплакати, і це непогано. Сум потребує механізму визволення для зняття напруги, а іноді звичайної розмови з найкращим другом недостатньо. Сльози повинні вивільнитися, щоб зняти тягар і знизити напругу. Це корисно і вкрай потрібно.

6. Подивіться в дзеркало і запитайте себе, що трапилося

Зробімо вправу на розпізнавання. Людина в дзеркалі – це ви? Ні, це не та ж приваблива і позитивна особистість. Сум краде ваш життєвий тонус, і ми впевнені, що вам не сподобається ваше віддзеркалення.

Запитайте себе, що ви можете зробити, щоб почуватися краще, щоб дати серцю надію і вилікувати сум. Запитайте цю людину в дзеркалі, що вона має зробити сьогодні для того, щоб на її обличчі з’явилася усмішка.

7. Щоб подолати сум знайдіть когось, хто знає, як вас вислухати

Не кожен знає, як це зробити. Напевно, у вас є друг або родич, який, замість того, щоб підказати вам, завжди воліє говорити про себе, навіть не запитуючи, як ви почуваєтеся. Шукайте підтримку тих людей, які знають, як дивитися вам в очі й слухати із занепокоєнням і щирим співчуттям.

Ви зрозумієте, як поділитися почуттями, ви відчуєте полегшення, і негатив зникне. Ніколи не припиняйте шукати підтримку.

8. Балуйте себе

Чому ні? У сумні дні потрібні маленькі радощі, щоб позбутися печалі. Якщо ви зосередитися на турботах, то проблеми лише збільшуватимуться. Краще за все розслабитися. Чому б не піти в кіно? Чому б не записатися на заняття йогою? Як щодо прогулянки в парку або екскурсії в музей мистецтва?

Іноді найпростіші речі, як-от прийти додому і поставити улюблену пісню, творять великі дива. Це не вирішить ваших проблем, але це допоможе бути спокійнішими, почуватися краще і подивитися на речі під іншим кутом.

Не вагайтеся виконувати ці прості поради, коли вам сумно.

Це може вас зацікавити ...
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
8 кроків, щоб припинити сумувати

Ви проходите крізь складний період, і вам складно знайти хоч маленький слід надії? Дотримуйтеся цих порад, щоб припинити сумувати.