8 простих способів очищення організму

Очистити організм можно повільно та за допомогою простих засобів. У такий спосіб ви уникнете побічних ефектів суворої детокс-дієти, яка позбавляє тіло необхідної енергії.
8 простих способів очищення організму

Останнє оновлення: 18 травня, 2019

Якщо хочете очистити організм від токсинів, зміцнити здоров’я та досягти ідеальної ваги, дотримуйтеся наших порад і уникайте короткострокової суворої детокс-дієти.

У цій статті ми хочемо поділитися порадами для щоденного очищення організму у природний та легкий спосіб.

Як краще очистити організм

очистити організм та вивести токсини

Є різні способи для очищення організму, підтримки себе у тонусі та у гарній фізичній формі. Але якщо слідкувати за своїм здоров’ям та фігурою нерегулярно усі старання будуть марними. Тому набагато ефективніше ввести звичку очищати організм у свій щоденний ритуал.

Це сприятиме поступовому очищенню організму без дотримання суворої дієти, через що ви почуватиметеся краще і будете сповнені енергією.

Сьогодні хочемо поділитися деякими порадами, які можна буде виконувати впродовж дня. Це сприятиме виведенню токсичних речовин, які накопичуються в організмі.

Ви матимете здоровий вигляд, світлий розум та відчуватимете більший прилив енергії, а також зможете втратити вагу.

Також читайте: Дізнайтесь про 7 продуктів, які дарують заряд енергії

1. Вода з лимоном натщесерце

очистити організм та вивести токсини

Щоранку, принаймні за півгодини до сніданку, випивайте одну або дві склянки води з лимоном натщесерце.

Ця проста звичка сприятиме кращому функціонуванню системи травлення, поліпшить функцію печінки та кишківника, допоможе очистити організм від токсинів, а також активує метаболізм.

Якщо у ви страждаєте на закрепи, то пийте теплу воду для активізації нормальної роботи кишківника.

2. Оливкова олія натщесерце

Це менш відомий спосіб лікування, який є непростим для декого через присмак та консистенцію олії. Однак це альтернатива або добавка до першого способу – води з лимоном.

Столова ложка оливкової олії  першого віджиму натщесерце полегшує роботу печінки та жовчного міхура, оскільки вся енергія травної системи зосереджена на перетравлені цього корисного жиру.

Такий лікувальний метод допомагає долати закрепи.

3. Оцет та харчова сода

Якщо змішати склянку води зі столовою ложкою яблучного оцту та харчової соди, отримаємо чудовий напій з властивостями відновлення та очищення.

Важливо споживати напій натщесерце, принаймні за півгодини до сніданку, щоб досягти максимального ефекту.

Кислотність оцту збалансовується лужністю харчової соди, що нормалізує рівень pH в організмі.

 4. Два літри води в день

Найпоширеніший та найвідоміший спосіб очищення організму – збільшення споживання води дo  двох літрів на день.

Здебільшого люди п’ють менше ніж один літр рідини на день, доводячи організм до зневоднення, який у свою чергу не може виконувати функцію очищення.

Ви повинні завжди пити воду після їжі, щоб вивести токсини. Це ідеальний спосіб очистити організм. Якщо звичайна вода не до смаку, додайте до неї лимон, стевію або свіжі трави.

5. Не наїдайтеся перед сном

Ця проста звичка може повністю змінити якість вашого життя, оскільки те, що ми споживаємо на вечерю, безпосередньо впливає на печінку.

Вранці цей орган відновлюється, що дозволяє йому краще виконувати свою функцію з очищення крові.

Якщо наїдатися дуже пізно ввечері, печінка не зможе регенеруватися, бо буде зайнята перетравленням їжі.

Завжди їжте вечерю за три години перед сном, а також обирайте ті продукти, які легко перетравлюються. Допоможіть печінці очистити організм.

6. Використовуйте куркуму та каєнський перець як приправи до страв

імбир

Дуже гарна ідея використовувати приправи до страв, вони поліпшують смак їжі, а деякі з них ще й наділені лікувальними властивостями.

Ми рекомендуємо використовувати куркуму, бо вона сприяє кращій роботі печінки, а також каєнський перець, який допомагає очистити кров.

7. Зелені смузі

Зелені смузі набувають великої популярності, оскільки є корисними та смачними. Якщо поєднати фрукти та зелені овочі, отримаємо чудодійний напій, що очищає, відновлює та сприяє схудненню.

Серед овочів обирайте шпинат, селеру, листя буряка чи редиски, руколу, тощо.

Рекомендуємо прочитати: Детоксикація кишечника за допомогою соків 

8. Насіння чіа

Насіння чіа допомагає очистити кишківник від токсинів, позбавляє від закрепів, а також інших порушень видільної системи.

Необхідно замочити насіння на ніч у воді. Вранці можете споживати його, запиваючи водою, або додаючи у соки чи коктейлі.

 
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.