8 природних засобів для боротьби з раком яєчників

Рак яєчників піднявся на сьоме місце в списку найбільш поширених жіночих захворювань. Завдяки високій щільності поживних речовин ці продукти можуть бути дуже корисним доповненням до медикаментозного лікування, щоб допомогти при боротьбі з раком яєчників.
8 природних засобів для боротьби з раком яєчників

Останнє оновлення: 11 лютого, 2019

Рак яєчників – це проблема, яку жодна жінка не повинна ігнорувати. Він піднявся на сьоме місце в списку найбільш поширених жіночих захворювань. Кожна жінка повинна знати, що робити для боротьби з раком яєчників.

Одна з форм цього виду раку з’являється, коли у жінки овуляція триває досить довго.

Він є найбільш поширеним серед літніх жінок, серед жінок, які ніколи не були вагітні, або жінок, у яких пізно прийшла менопауза.

Існує велика розмаїтість способів лікування цієї хвороби, такі як хіміотерапія, імунотерапія, гормональна терапія, променева терапія або хірургічне втручання.

Як ви вже знаєте, усі ці процедури мають побічні ефекти.

Ось чому ми хочемо розповісти вам про деякі натуральні засоби, які ви можете використовувати, щоб боротися з раком яєчників.

1. Гриби шиітаке

У світі існує безліч сортів грибів, і багато з них використовують для лікування різних захворювань.

Наприклад, досить відомі гриби шиітаке. Їхня активна речовина – бета-глюкан. Це хімічна сполука, яка відома здатністю зупиняти поширення деяких видів раку.

У Японії екстракт цього гриба використовували протягом століть як альтернативний засіб. Його вживають в складі чаю для боротьби з раком яєчників та іншими захворюваннями.

2. М’ятний чай

м'ятний чай
Боротися з симптомами раку яєчників досить складно. Після лікування ваш організм зазвичай потребує додаткової допомоги.

М’ятний чай ідеально підходить для заспокоєння розладу шлунку – одного з перших симптомів, які з’являються.

Це пов’язано з його антиоксидантами й органічними сполуками, які підтримують імунну систему і сприяють швидшому і кращому відновленню.

Рекомендуємо підготувати велику партію цього чаю для днів агресивного лікування.

3. Соєві продукти

Споживання соєвих продуктів може мати великий вплив на деякі види раку.

Коли ми говоримо про рак яєчників, ізофлавони в цих продуктах зупиняють поширення ракових клітин.

Це означає, що ракові клітини мають менше можливостей для поширення і збільшення розміру пухлини.

А от соєві продукти захищають організм від побічних ефектів хіміотерапії та інших процедур, які використовують для боротьби з раком.

4. Червона цибуля

Деякі вважають її одним із найпростіших овочів. Проте червона цибуля сповнена хімічних речовин, які допомагають боротися з раком яєчників, таких як:

  • кверцетин
  • апігенін
  • антоціан

У цілому, усі види цибулі є корисними для вас. Проте червона цибуля набагато потужніша і має дуже високий рівень антиоксидантів.

Тому рак прогресує набагато повільніше і дає медичним методам лікування час, щоб подіяти.

5. Трохи сонця

Ось найпростіший спосіб боротьби з раком яєчників – сонце дає організму вітамін D.

Якщо ви не знаєте, це суттєво допомагає боротися з пухлинами. Крім того, це знижує ризик захворіти на рак яєчників.

Насправді, жінки, які живуть в холодному кліматі або там, де сонячне світло слабкіше, як правило, мають вищий ризик розвитку цього типу раку.

Вийдіть і позасмагайте, але пам’ятайте: завжди використовуйте правильний захист для шкіри.

6. Імбир

імбир
Імбир допомагає запобігти багатьом важким хворобам і може вилікувати їх завдяки своїм особливим властивостям. Звісно, він також дуже корисний у боротьбі з раком яєчників.

Завдяки своїм активним речовинам (гінгеролу, зингерону і шогаолу) імбир є потужною антиканцерогенною речовиною, а також інгібітором росту шкідливих клітини.

7. Риба

Риба, зокрема “жирна риба”, безсумнівно, є найкращим джерелом Омега-3 жирних кислот, а отже, дуже добре підходить для підтримки здоров’я серця.

Вона також допомагає захистити від раку завдяки антиангіогенним агентам. Вони відрізують кровопостачання до ракових клітин, сповільнюючи їх ріст і змушуючи їх вмирати від голоду.

8. Зелений чай

зелений чай
Завдяки антиоксидантам зелений чай є одним із найкращих профілактичних напоїв для боротьби з раком.

По суті, катехіни у зеленому чаї відомі своєю здатністю викликати миттєву смерть ракових клітин, запобігаючи їх розмноженню і поширенню.

Якщо ви відчуваєте, що схильні до ризику розвитку раку яєчників через навколишнє середовище або генетичні чинники, регулярно пийте чашечку зеленого чаю.

Поєднайте ці засоби з медичним лікуванням для боротьби з раком яєчників

Майте на увазі, що жоден із цих засобів для боротьби з раком яєчників не лікує сам по собі, тому важливо розглядати їх як доповнення до лікування, призначеного лікарем.

Окрім того, важливо поговорити з дієтологом, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся здорової дієти.  • Tan, W., Lu, J., Huang, M., Li, Y., Chen, M., Wu, G., … Wang, Y. (2011). Anti-cancer natural products isolated from chinese medicinal herbs. Chinese Medicine. https://doi.org/10.1186/1749-8546-6-27
  • Agarwal, N., Majee, C., & Chakraborthy, G. S. (2012). Natural herbs as anticancer drugs. International Journal of PharmTech Research.
  • Craig, W. J. (1999). Health-promoting properties of common herbs. In American Journal of Clinical Nutrition.
  • Madhuri, S., & Pandey, G. (2009). Some anticancer medicinal plants of foreign origin. Current Science.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.