8 секретів краси для жінок, у яких світла шкіра

Якщо у вас світла шкіра, крім того, щоб наносити тони макіяжу, ви також можете скористатися кольоровим одягом. Комбінуйте його, щоб поєднати з тоном своєї шкіри.
8 секретів краси для жінок, у яких світла шкіра

Останнє оновлення: 18 лютого, 2019

Ви теж серед тих жінок, у яких світла шкіра? Відчуваєте проблеми з нанесенням макіяжу?

Є моменти, коли засмагла шкіра виглядає модно. Однак вам не потрібно боротися зі своїм тоном шкіри. Замість цього, за допомогою правильних стратегій, ви зможете виділити свою природну красу.

Саме так, немає жодного правильного, красивого або досконалого кольору шкіри. Кожен з них відрізняється, є унікальним і красивим. Ви просто повинні навчитися максимально використовувати переваги своєї шкіри.

1. Не зловживайте порошковою косметикою, якщо у вас світла шкіра

Однією з перших речей, яку дівчата зі світлою шкірою повинні уникати, є порошковий макіяж.

Це може бути відмінним варіантом для боротьби з жирним або змішаним типом шкіри. Однак це зробить вашу шкіру пудровою і занадто блідою.

Найкращими для вас є такі два варіанти:

  • Використовуйте мусовий макіяж. Це допомагає контролювати шкіряну олію, не залишаючи слідів порошку на обличчі.
  • BB креми ідеальні, якщо ваша шкіра суха і світла. Ці креми забезпечують зволоження і гарне покриття для будь-яких недоліків, які ви намагаєтеся сховати.

2. Обирайте живі тони, які надають колір губам

помада

Один з великих страхів дівчат з блідою шкірою – це обирати занадто яскраві кольори помад. Безсумнівно, що червоні, рожеві, коралові та подібні кольори важко носити.

Однак це однаково для всіх. Неважливо, який тон шкіри у вас. Секрет у тому, щоб зробити губи головним елементом вашого обличчя, супроводжуючи їх легким макіяжем.

3. Уникайте світлих тіней для повік

Бежеві, кремові та тіні кольору вашої шкіри будуть зливатися з кольором шкіри, і вона буде виглядати так, ніби ви зовсім забули про тіні для повік. Завдяки цьому ці кольори корисні лише для освітлення дуги брів і нижньої лінії вій.

Для верхніх вій гарною ідеєю буде застосовувати тони, які зможуть їх підкреслити. Якщо ви хочете легкий макіяж, використовуйте нейтральні кольори. Однак вони повинні бути темнішими, ніж ваша шкіра.

4. Змініть підводку для очей і туш для вій з чорних на коричневі

коричневий карандаш

Класична туш для вій – чорна. Однак коли ви застосовуєте занадто багато підводки для очей і туші для вій, то будете мати виснажений вигляд, а це збільшує блідість шкіри.

Якщо ви не хочете повністю прибирати чорний колір, змініть його на сірий.

Ви хочете надати своєму обличчі якийсь колір? Спробуйте використовувати коричневу підводку для очей і туш для вій. Вас приємно здивує, наскільки добре це виглядає.

5. Виберіть хорошу тональну основу

Колір тону дуже важливий. Вам потрібно визначити тон, який потрібно використовувати, щоб зробити вашу шкіру більш помітною.

Крім правильного тону, важливо, щоб ви також нанесли основу на шию. Це дасть вам збалансований результат.

6. Використовуйте бронзер і рум’яна для макіяжу

рум'яна, якщо у вас світла шкіра

За допомогою бронзера ви зможете рівномірно нанести колір на обличчя. Обов’язково застосовуйте його щільною щіткою, щоб отримати природний вигляд. Застосовуйте його в місцях, де ви зазвичай засмагаєте.

Крім того, рум’яна допоможуть вам мати здорове обличчя. Однак дівчата зі світлою шкірою повинні бути дуже обережними. Адже іноді червоні або рожеві рум’яна можуть зроблять вас на вигляд хворими.

Спробуйте дуже світло-рожевий або персиковий колір.

7. Навчіться використовувати техніку контурінгу на обличчі

Світлий колір шкіри робить ваше обличчя безформним. На щастя, використання світлих і темних тонів за допомогою контурної техніки дозволяє визначити і окреслити обличчя.

Важливо, щоб ви зрозуміли, яке обличчя ви маєте. Від цього залежить використання світлих і темних кольорів.

У будь-якому випадку ви ніколи не помилитесь, якщо:

  • Ви будете використовувати консилер під очима, на спинці носа, в центрі лоба і на підборідді.
  • Під щічками, навколо обличчя і по боках спинки носа нанесіть темні тони.

8. Не носіть дуже світлий одяг або одяг, одного кольору з вашою шкірою

колір одягу

Світлий одяг, як правило, має той самий ефект, що й світлі тіні для повік. Тому спробуйте одягати кольори, які зможуть виділити вашу шкіру.

Жінки, у яких світла шкіра, не повинні носити одяг дуже яскравих кольорів. Однак необхідно навчитися грати з кольорами.

Якщо ви любите світлі кольори, спробуйте пастельні. Якщо ви хочете носити білий одяг, ви завжди можете виділити його за допомогою аксесуарів.

Це може вас зацікавити ...
4 пілінги обличчя, щоб видалити мертві клітини шкіри
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
4 пілінги обличчя, щоб видалити мертві клітини шкіри

Якщо ваша шкіра дуже чутлива, будьте обережними і не завдайте їй шкоди різними хімічними засобами. Між тим, не забувайте робити пілінги обличчя.