8 звичок, які шкодять шкірі обличчя

Шкіра обличчя - це ваша візитівка. Почервоніння, забруднені пори та акне - це все вказує на те, що ви недостатьо піклуєтесь про неї та про ваше здоров'я.
8 звичок, які шкодять шкірі обличчя

Останнє оновлення: 01 грудня, 2018

Чутлива шкіра обличчя потребує особливого догляду з раннього віку для того, щоб запобігти негативному впливу вільних радикалів і факторів навколишнього середовища, які погіршують здоров’я шкіри.Сьогодні існує кілька способів, щоб живити та регенерувати шкіру, щоб зберегти її більш пружною та осяйною. Однак у догляді за обличчям лише косметичних продуктів не достатньо. Ця ділянка вашої шкіри багато в чому залежить від звичок повсякденного життя.

Незважаючи на те, що ви не завжди можете помітити це, існує низка дій, які ви робите кожного дня, які призводять до того, що ваша шкіра обличчя пошкоджується.

Ось чому ми збираємося поділитися з вами 8 з цих звичок, які ви повинні мати на увазі, і почати робити зміни.

Шкіра обличчя і шкідливі звички

1. Не використовувати сонцезахисний крем

сонцезахисний крем

Для здоров’я та краси, усі ми повинні використовувати сонцезахисний крем кожного дня, навіть якщо з першого погляду день здається похмурим.

Було доведено, що сонцезахисні засоби мають можливість захистити шкіру від пошкоджень і печіння, викликані сонцем.

Вихід на сонце без будь-якого захисту викликає ушкодження на клітинному рівні, які важко виправити. Це також прискорює старіння і з часом може вплинути на появу раку шкіри.

2. Куріння

Жінки, які курять, не повинні дивуватися, якщо вони почнуть помічати плями, веснянки, темні кола під очима та інші неестетичні зміни в своїх обличчях.

Нікотин в цигарках уражає кровоносні судини в поверхневих шарах шкіри, тим самим знижуючи їхню здатність транспортувати кисень та інші поживні речовини, необхідні для збереження здоров’я та краси.

3. Вживання надмірної кількості алкогольних напоїв

Коли алкоголь досягає потоку крові, викликаючи інтоксикацію та зневоднення, шкіра буде подавати знаки.

Люди, які не контролюють своє споживання алкоголю, часто страждають від плям і зморшок в ранньому віці, у них навіть розвивається варикоз.

4. Відсутність догляду за акне 

як доглядати за шкірою обличчя

Гормональні зміни, через які жінки проходять протягом всього свого життя, роблять їх більш схильними до проблеми прищів у різному віці.

Одна з найпоширеніших помилок полягає в спробі позбутися прищів за допомогою нігтів або різних комерційних кремів, сповнених хімічних речовин.

Видавлювання прищів може пошкодити шкіру та залишають шрами, тоді як креми можуть бути жорсткими до обличчя.

Що потрібно робити в таких випадках, так це видалити бруд за допомогою очисного засобу для обличчя чи ексфоліатора. Доповніть використання цих продуктів якимось продуктом, призначеним для боротьби з цією проблемою.

5. Засинати з косметикою

Ніколи не робіть цього знову! Це одна з найгірших звичок, яку ви можете мати, щоб нашкодити своєму обличчю. Відпочиваючи, ваші клітини повинні отримувати достатню кількість кисню для відновлення та регенерації шкіри після ушкоджень протягом дня.

Коли ви лягаєте спати з цими хімічними продуктами на своєму обличчі, пори блокуються, шкіра обличчя перевантажується і вся ця клітинна робота утруднюється.

Ви втомлені, коли повертаєтеся додому? Наберіться сили та використайте засіб для зняття макіяжу або очисний засіб, перш ніж заплющити очі.

6. Приймати гарячий душ

Використання гарячої води, щоб вмити обличчя або прийняти душ – це не найкращий варіант для збереження гарної шкіри.

Часте використання гарячої води видаляє природні масла шкіри, змушуючи шкіру втрачати вологу та пружність.

7. Поганий сон

що впливає на шкіру обличчя

Зовсім небагато жінок можуть собі уявити, наскільки важливим є якісний сон для здорової, без єдиної цятки шкіри.

Під час сну стресові гормони повертаються до нормального рівня, що дозволяє клітинам працювати над відновленням шкіри.

Люди, які сплять 6 або менше годин, мають високі ризики постраждати від передчасного старіння, темних кіл під очима та тьмяної шкіри.

8. Використовувати безліч продуктів водночас

Є багато косметичних продуктів, призначених для догляду за шкірою, і кожен із них має спеціальне призначення. Це не дуже хороша ідея – використовувати один поверх іншого, не даючи своїй шкірі часу на незалежне поглинання останнього продукту.

Під час догляду за такими чутливими ділянками компоненти кожного з продуктів, ймовірно, будуть взаємодіяти один з одним і викликати роздратування, алергічні реакції або інші порушення.

It might interest you...
6 чудових ефірних олій, щоб очистити шкіру від акне
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
6 чудових ефірних олій, щоб очистити шкіру від акне

Ефірні олії можуть очистити шкіру від акне, адже вони допомагають контролювати сальні залози, покращують стан шкіри та зменшують запалення.