9 ефективних порад для природного подолання депресії

· Квітень 6, 2016
Тренування допомагають нашому організму виробляти ендорфіни, завдяки яким ми почуваємося краще.

Депресія – це емоційний стан, який може вплинути на людину і фізично, і психологічно, залежно від тяжкості депресії. Деякі люди страждають від депресії через проблеми з партнером, втрату члена сім’ї, економічні проблеми, стрес або занепокоєння. Цей тип депресії, як правило, відносно простий для лікування і тільки іноді трапляється через кризу.

Проте є люди, які страждають на хронічну депресію, яка може вплинути на їхнє здоров’я і знизити якість життя. У цьому випадку депресію слід лікувати у фахівця, адже якщо її не лікувати належним чином, вона може викликати ще більші проблеми.

Сьогодні депресія здається всесвітньою епідемією і пов’язана із сучасним стресовим способом життя. На щастя, існують різні поради, які можуть допомогти в боротьбі з депресією природним чином, щоб не приймати таблетки або ліки, що можуть викликати залежність.

Тренування

vprava-500x333
Регулярні фізичні вправи можуть стати одним з найкращих природних засобів для запобігання депресії. Існують різні форми вправ, кожна з яких має власні переваги: йога, аеробіка, важка атлетика, біг, плавання…

Не слід робити інтенсивні вправи з самого початку. Краще почати потроху, а потім поступово збільшувати інтенсивність. Ідеально щодня тренуватися принаймні півгодини або навіть трохи більше. Якщо ви хочете підвищити ефективність у боротьбі з депресією, спробуйте робити вправи на відкритому повітрі.

Дієта

diyeta
Харчування відіграє дуже важливу роль у боротьбі з депресією. Якщо у вашому житті кепські справи, додайте до раціону більше вітаміну В і кальцію і виключіть продукти з високим вмістом рафінованих вуглеводів і цукру.

Трав’яні добавки

Багато видів рослин мають заспокійливі властивості, які можуть допомогти подолати депресію. Серед таких трав, наприклад, звіробій, який є одним з найефективніших для боротьби з депресією.

Інші трави та рослини, які відомі своєю здатністю боротися з депресією і тривогою:

  • пасифлора
  • меліса
  • лаванда
  • лимон
  • валеріана
  • овес
  • кропива

Подихайте свіжим повітрям

na-svizhomu-povitri
Контакт з природою, коли ви перебуваєте в депресії, може бути прекрасною терапією, щоб допомогти вам почуватися краще. Ідеально було б піти на прогулянку, особливо на природі, протягом принаймні 30 хвилин. Ви можете піти погуляти з собакою, походити по парку, піти до річки, проїхатися на велосипеді або обрати будь-який інший вид активного відпочинку.

Більше відпочивайте

Ще один ключ до перемоги в боротьбі з депресією – спати протягом принаймні 7 годин щоночі без перерв, щоб організм відновився. Хороший відпочинок поліпшить ваш настрій, допоможе вам бути гнучкішими, а також дозволить значно зменшити депресію.

Робіть те, що приносить вам задоволення

chytannya
Життя не має обмежуватися роботою, обов’язками та домашніми клопотами. Дуже важливо знаходити час для себе і робити те, що приносить вам задоволення. Візьміть відпустку, сходіть по крамницях, проведіть час з родиною та друзями, сходіть у парк розваг. Усе це може стати чудовою терапією проти депресії та стресу.

Не сидіть без діла

Займайтеся чимось, це може бути хорошим методом боротьби з депресією. Спробуйте робити творчі експерименти, які б увиразнили ваші різноманітні якості. Наприклад, ви можете зайнятися рукоділлям, щось приготувати для своєї родини, шити, випікати, писати, фотографувати або малювати.

Запишіть свої почуття

Якщо ви не хочете ділитися своїми стражданнями з іншими, вам важко висловити почуття, спробуйте подолати депресію за допомогою письма або малювання. Виклад думок і почуттів на папері може бути способом рефлексії.

Зателефонуйте другу

Якщо ви один з тих щасливчиків, у кого є хороший друг, який завжди готовий допомогти в будь-яку хвилину життя, спробуйте телефонувати йому або їй кожного разу, коли відчуваєте пригнічення. Це правда, що не завжди зручно розповідати, як ви почуваєтеся, коли у вас депресія, але дружня порада й усвідомлення того, що у вас є підтримка друга, може допомогти вам подолати цю кризу.