Лікарські рослини для полегшення симптомів фіброміалгії

Окрім традиційних медикаментів, існують певні лікарські рослини, які можуть полегшити симптоми фіброміалгії. До таких натуральних засобів належить і кайєнський перець. Завдяки високому вмісту капсаїцину, ця рослина допомагає зменшувати больові відчуття.
Лікарські рослини для полегшення симптомів фіброміалгії

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Як розпізнати симптоми фіброміалгії? На сьогоднішній день причини появи фіброміалгії залишаються невідомими, тож лікувати це захворювання слід за допомогою декількох різних підходів. Якщо ви хочете покращити своє самопочуття, то варто переглянути свій спосіб життя, почати старанно виконувати всі рекомендації лікаря, дотримуватися принципів правильного харчування та додати до свого раціону певні лікарські рослини. У цьому випадку результат не забариться!

Лікарські рослини, які можуть полегшити симптоми фіброміалгії

симптоми фіброміалгії

Мабуть, ви сумніваєтеся, чи існують лікарські рослини, які можуть полегшити симптоми фіброміалгії. Дослідження, проведені на факультеті фізіології при Державному університеті у м. Серджипі (Бразилія), довели, що існують натуральні засоби, які здатні зменшити різноманітні прояви цієї хвороби.

Звісно, лікарські рослини не допоможуть вам повністю позбутися хвороби та покращити свій стан настільки, щоб мати змогу повернутися до звичних справ без жодних больових відчуттів та втоми. Ці трави здатні трохи полегшити симптоми фіброміалгії та зменшити біль.

І станеться це лише в тому випадку, якщо окрім споживання лікарських рослин ви будете приймати призначені лікарем медикаменти, консультуватися із психологом та правильно харчуватися. Розгляньмо, якого ефекту можна очікувати від лікарських рослин. Отже, вони здатні:

  • Покращити якість сну
  • Зменшити прояви депресії
  • Полегшити больові відчуття
  • Зменшити відчуття оніміння у суглобах
  • Полегшити запальний процес
  • Зменшити відчуття нервозності
  • Перебороти втому

Варто розглянути, які ж рослини є найбільш ефективними.

1. Мартинія духмяна

Ця рослина також відома під назвою “кіготь диявола”, а знайти її можна у аптеках та магазинах із органічними продуктами у вигляді таблеток або чайних пакетів. Міністерство здоров’я Німеччини рекомендує цю рослину усім, хто страждає на біль у суглобах, ревматизм та артрит.

Мартинія є чудовим протизапальним засобом, який здатний полегшувати больові відчуття. А знаєте, що найкраще? На відміну від більшості медикаментів, у цього натурального засобу немає жодних побічних ефектів.

Окрім цього, мартинія духмяна допомагає полегшити больові відчуття від травматичних ушкоджень, покращити травлення та роботу шлунково-кишкової системи. “Кіготь диявола” є чудовим натуральним лікувальним засобом для людей із фіброміалгією, проте позитивного ефекту можна досягти лише при регулярному вживанні.

2. Звіробій

Звіробій ще називають рослиною святого Джона. Звіробій є ефективним засобом при лікуванні таких симптомів фіброміалгії, як поганий настрій, пригнічений стан або депресія середньої складності. Окрім цього, чай зі звіробою забезпечує організм ефірними оліями, органічними кислотами, кератином, лімоненом і танінами. Цей засіб справді має цілющі властивості, тому варто вживати його щодня, зранку та після обіду.

3. Кайєнський перець

На перший погляд цей продукт може здатися вам зайвим у цьому списку. Побутує думка, що кайєнський перець викликає подразнення шлунка, проте насправді ця рослина є дуже корисною, подібно до часнику, імбиру та зерен гірчиці.

Кайєнський перець має здатність полегшувати біль через високий вміст капсаїцину у ньому. Вам, мабуть, неодноразово доводилося чути про наявність у продажі знеболювальних кремів, у яких також міститься капсаїцин.

Саме тому радимо вам не боятися цього продукту та спробувати випивати щодня по 2 чашки чаю із кайєнським перцем. Для того, щоб приготувати цей ефективний напій, вам знадобиться пакетик зеленого чаю, дрібка кайєнського перцю, декілька крапель лимонного соку та склянка теплої води.

Дайте напою настоятися протягом декількох хвилин, а тоді додайте до нього чайну ложку меду. Пийте цей чай регулярно і вже скоро ви помітите, як покращиться ваше самопочуття!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.