9 продуктів на кожен день для покращення настрою

Здорова збалансована дієта, яка містить правильні продукти, має важливе значення для покращення настрою та психологічної стабільності.
9 продуктів на кожен день для покращення настрою

Останнє оновлення: 12 листопада, 2018

Проблеми на роботі, у сім’ї та інші негаразди, з якими ви стикаєтесь протягом дня, можуть спричинити поганий настрій. Крім того, покращення настрою – це непростий процес.

Це нормальне явище, але це може вплинути на ваше фізичне здоров’я та продуктивність протягом усього дня.

Проблема в тому, що більшість із нас не приділяє цьому достатньої уваги і поступово набуває низький емоційний рівень, який значно змінює якість життя.

Таким чином, ви повинні звернути на це увагу, виконуючи певні заходи, які змусять вас почувати себе краще, і збільшуючи споживання певних продуктів, які нададуть вам енергію і покращать ваш настрій.

Нижче ми поговоримо про 9 найкращих продуктів для покращення настрою.

Зробіть їх частиною свого раціону!

1. Риба для покращення настрою

риба для покращення настрою

Омега-3 жирні кислоти в рибі є корисними для зниження виділення організмом кортизолу та інших хімічних речовин, пов’язаних зі стресом та депресією.

Цей здоровий жир контролює запалення, допомагає з проблемами кровообігу та підвищує секрецію нейротрансмітерів.

Переконайтеся в тому, що ви їсте такі різновиди риби, як:

  • Лосось
  • Тунець
  • Сардини
  • Тріска
  • Оселедець
  • Форель

2. Індичка

Індичка є одним із тих м’ясних продуктів, які можуть допомогти з багатьма аспектами фізичного та психічного здоров’я.

Хоча індичка є популярною як джерело білка з високою біологічною цінністю, вона також містить поживні речовини, які допомагають збалансувати емоційний стан.

Це пов’язано з її вмістом тірозину. Тірозин є незамінною амінокислотою, яка насправді є попередником нейромедіаторів, таких як дофамін та норадреналін, які пов’язані з релаксацією.

3. Цілозерновий хліб

цілозерновий хліб

Хліб з цільного зерна – дуже поживний і є прекрасним доповненням до вашої дієти, якщо ви прагнете бути як фізично, так і ментально здоровими.

Його поєднання складних вуглеводів та амінокислот з клітковиною робить його прекрасним вибором для зниження стресу та відчуття тривоги.

Це, разом з триптофаном, збільшить ваше відчуття щастя і зменшить ризик появи депресії.

4. Шоколад

Шоколад – один з найвідоміших продуктів для лікування депресії, стресу та інших негативних емоційних станів.

Адже він містить велику кількість антиоксидантів та необхідних мінералів. Після того, як вони асимілюються у ваше тіло, вони заспокоюють церебральну активність і сприяють секреції гормонів щастя.

Тим не менш, шоколад варто їсти поміркно, оскільки якщо ви будете їсти його в надлишку, це може бути контрпродуктивним.

5. Шпинат

шпинат

Шпинат – це один з найкращих видів зелені, який можна вибрати для запобігання депресії або поганого настрою.

Він містить антиоксиданти, фолієву кислоту та необхідні мінерали, що допомагають зменшувати вироблення гормонів, які знижують настрій.

Крім того, вітаміни та хлорофіл в ньому позитивно впливають на клітини та тканини, а також допомагають боротися з впливом передчасного старіння.

6. Мед

Мед має неймовірні поживні та лікувальні властивості.

Натуральні цукри та антиоксиданти в ньому збільшують рівень енергії вашого тіла та допомагають оптимізувати продуктивність.

Він містить значну кількість триптофану, амінокислоти, які покращують синтез серотоніну, ваш настрій і якість сну.

7. Яйця

яйця

Це обов’язковий продукт кожної дієти. Яйця містять амінокислоти та необхідні мінерали, які допоможуть збільшити ваше відчуття щастя.

Яйця є їжею, що підвищує енергію та запобігає впливу стресу на ваш настрій.

8. Насіння льону

Якщо додавати льон для домашніх смузі, салатів та інших рецептів, ви забезпечити організм великою кількістю омега-3, що сприяє загальному здоров’ю тіла.

Цей здоровий жир знижує вироблення гормонів стресу в організмі. Крім того, він бере участь у стимуляції нейротрансмітерів щастя .

9. Полуниця

полуниця

Перш за все, полуниця наповнена вітаміном С. Ці поживні речовини можуть допомогти покращити виробництво ендорфінів. Вони відомі своєю здатністю піднімати настрій.

Вітамін С і калій регулюють активність вашої нервової системи. Крім того, полуниця знижує чутливість до стресу та смутку.

Чи готові ви додати ці продукти до своєї дієти? Покладіть кінець поганому настрою і насолоджуйтеся кожним днем!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.