Більше води щодня вилікує розлади зі здоров'ям

Важливо підкреслити той факт, що питна вода завжди буде набагато кориснішою, якщо ми будемо пити її натщесерце, а не після приймання їжі. Таким чином, це не заважатиме травному процесу.
Більше води щодня вилікує розлади зі здоров'ям

Останнє оновлення: 07 лютого, 2019

Чи знали ви, що ми можемо поліпшити або вилікувати численні розлади зі здоров’ям простою хорошою звичкою пити більше води щодня?

Нам багато разів казали робити це лікарі, дієтологи, друзі або родичі. Однак нам якось в ажко все робити послідовно.

У цій статті ми перерахуємо всі проблеми зі здоров’ям, які зникнуть з вашого життя, якщо б ви пили щонайменше по 8 склянок води на день.

Ви будете здивовані!

Що можна вилікувати, якщо пити більше води?

Зараз ми подивимося на розлади, які ми можемо покращити або навіть вилікувати, якщо будемо пити достатню кількість води протягом дня.

Запор

більше води, щоб позбутися запору

У багатьох випадках запор може бути пов’язаний з відсутністю гідратації. Це особливо вірно, якщо ваше харчування сповнене клітковиною.

  • Коли ми п’ємо більше води, ми сприяємо рухам в кишківнику.
  • Якщо ваші фекалії круглі, сухі і невеликі, можливо, що більша кількість питної води допоможе подолати запор, не потребуючи проносних.

Проблеми зі шкірою

Ви можете вилікувати шкірні проблеми, такі як вугри, домішки, екзема або сухість, просто пийте більше води поза їжею.

Вода допомагає позбутися токсинів, які накопичуються в організмі. Залежно від вашої генетики та інших чинників ці токсини можуть залишити ваш організм через пори шкіри.

За допомогою питної води токсинам стає легше покинути наше тіло через сечу.

Камені в нирках

камені в нирках

Перша рекомендація, яку лікарі дають, щоб запобігти виникнення каменів у нирках, – пити щонайменше два літри води на день з низьким вмістом натрію.

Таким чином, ви збільшуєте виробництво сечі. Крім того, ви запобігаєте прогресивну кристалізацію каменів. Таким чином, ми природним чином і поступово усуваємо їх.

Кожен, хто схильний страждати від каменів у нирках через сімейний або особистий фон, повинен дуже серйозно ставитися до цієї звички.

Надмірна вага

Крім того, питна вода допомагає скинути пару кілограмів за цілою низкою причин:

  • Перш за все, вона допомагає нам усунути надлишкові рідини, які накопичуються в нашому організмі, що змушує нас набирати вагу і розмір.
  • Крім того, вона прискорює наш обмін речовин і збільшує швидкість, при якій ми спалюємо калорії.
  • Ще вона покращує процес травлення та асиміляцію поживних речовин.
  • Вона також полегшує спорожнення кишківника.
  • Крім того, вона знижує апетит і постійне бажання їсти в будь-який час.
  • Нарешті, вона збільшує потовиділення і, отже, це призводить до усунення токсинів і рідин.

Високий кров’яний тиск

кров'яний тиск

Люди, які хвилюються через те, що страждають на високий артеріальний тиск, повинні знати щось важливе. Якщо вони звикнуть пити воду маленькими ковтками протягом дня, то вони зможуть регулювати свій кров’яний тиск, не потребуючи будь-яких фармацевтичних препаратів.

Це пов’язано з тим, що вода збільшує вироблення сечі.

Тим не менш, ви завжди повинні мати на увазі, що також необхідно підтримувати збалансовану дієту з низьким вмістом натрію, а також уникати стресу та нервозності.

Старіння

Старіння є наслідком збитків, заподіяних нашому організму вільними радикалами. Однак, серед інших факторів, воно також характеризується поступовою втратою води в нашому організмі.

Новонароджені діти складаються з 80% води, тоді як у дорослому віці цей рівень зменшується до 70%, і у людей похилого віку він може сягати 60%.

Таким чином, питна вода допомагає затримати процес зневоднення та старіння.

Перш за все, це відбувається зовні, запобігаючи появі зморшок і неприємностям зі шкірою. Крім того, процес також виникає всередині шляхом запобігання старінню клітин. Саме старіння забезпечує нас хронічними та дегенеративними захворюваннями.

Як і коли пити воду?

Щоб вода виконувала терапевтичну роль у вашому тілі, важливо знати, що треба пити її натщесерце. Це означає, що вона має бути поза їжею.

В іншому випадку вода не буде настільки корисною, і це також може завдати шкоди травному процесу.

Найкращий час для пиття води – натщесерце. Ви можете випити решту щоденного споживання вранці та вдень. Попри все, найкраще пити воду впродовж дня невеликими ковтками.

Проте якщо у вас виникають проблеми зі сном, найкраще уникати пиття води в другій половині дня.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.