Будиночки для тварин з перероблених матеріалів

Чи можна вигадати кращий подарунок для домашнього улюбленця, аніж новий будиночок, де тваринка зможе спати та гратися? Вірте чи ні, але за допомогою переробки вживаних матеріалів ви зможете виготовити справжні палаци для маленьких королів свого помешкання.
Будиночки для тварин з перероблених матеріалів

Останнє оновлення: 02 травня, 2019

З кожним роком повторне використання різних предметів стає дедалі популярнішим способом оздоблення та вдосконалення різних частин помешкання. Вірте чи ні, але навіть собачкам та кішечкам вдалося скористатися перевагами цих інноваційних ідей.

У цій статті ми детальніше розповімо, як власноруч зробити неймовірно зручні та затишні будиночки для тварин з перероблених матеріалів.

І в холодну, і в жарку погоду такі будиночки стануть просто незамінними для домашніх улюбленців, адже в них з’явиться зручний особистий простір для нічного сну та відпочинку вдень.

Насправді ці маленькі ліжка для тварин є не тільки красивими та незвичними ззовні, але і корисними, адже всім відомо, що домашнім улюбленцям подобається мати власний простір для ігор та сну. До того ж є багато варіантів подібних будиночків як для песиків, так і для кішок.

Якщо ви наважитеся власноруч виготовити такі будиночки для тварин, то можете використати для цього недорогі матеріали, які можна знайти у продажу, або скористатися тими предметами, котрі вже є у вашому помешканні.

Чотири способи виготовити будиночки для тварин з перероблених матеріалів

будиночки для песиків та котиків

Ми поділимося з вами корисними рекомендаціями, за допомогою яких ви зможете власноруч виготовити напрочуд затишні та милі помешкання для своїх домашніх улюбленців.

1. Будиночки для тварин зі старих моніторів

Завдяки сучасним технологіям громіздкі та об’ємні комп’ютерні монітори залишилися в далекому минулому.

Утім, не варто одразу викидати старі комп’ютери, адже ви з легкістю зможете перетворити їх на зручні хатинки для своїх улюбленців. Зверніть увагу, що найбільше такі будиночки подобаються саме кішкам.

Усе, що вам потрібно буде зробити – витягнути з монітора весь вміст та розташувати в ньому невелику подушку, на якій ваш улюбленець зможе спати. На бажання ви також можете розмістити в ліжку ковдру та розфарбувати внутрішні стінки монітора в яскраві кольори.

2. Із валіз та старих скринь можна виготовити чудові будиночки для тварин

Ця ідея чудово підійде для невеликих домашніх улюбленців, адже такі затишні будиночки є не тільки затишними, але і напрочуд функціональними та практичними. Для виготовлення таких ліжечок для тварин вам потрібно буде лише трохи трансформувати стару валізу та помістити в неї зручні подушки.

Ви можете прикрутити до валізи зручні ніжки. Також неодмінно закріпіть кришку валізи таким чином, щоб вона завжди залишалася відчиненою. Для того, щоб прикрасити та персоналізувати будиночок, ви можете наклеїти на нього стікери з іменем свого домашнього улюбленця та його фотографії.

Для виготовлення зручних будиночків для домашніх улюбленців також можна використовувати старі скрині. Вони краще пасуватимуть котам та собакам, які мешкають на вулиці.

Усе, що вам потрібно зробити, окрім того, щоб переконатися, що майбутній будиночок буде чистим та придатним для життя – це вирізати матеріал таким чином, щоб утворити маленькі дверцята з одного боку майбутньої оселі. Таким чином вам вдасться не тільки створити затишні будиночки для тварин, але й елегантні та стильні помешкання для домашніх улюбленців.

3. Помешкання для домашніх улюбленців зі старих столів

Мабуть, у кожного з нас є старий та негарний стіл, який ми ховаємо у підвалі або намагаємося розташувати у найвіддаленішому куточку оселі. Чому б не перетворити цей непотрібний більше вам предмет на красиве помешкання для домашнього улюбленця?

Як і у випадку зі старими валізами, вам потрібно буде зробити так званий “вхід” з одного боку, щоб тваринка могла легко потрапляти до своєї оселі. Якщо у столу залишились ніжки, краще їх відрізати. Таким чином вашій собаці або кішці буде простіше розташуватися на новому ліжку, адже улюбленцю не доведеться застрибувати на поверхню, що стоїть на високих ніжках.

Якщо вам пощастило бути власником столу з висувними шухлядами, половину справи вже зроблено. Витягніть шухляду та облаштуйте тваринці ліжко в отворі, що утворився. Однією з головних переваг такого будиночка для тварин є те, що його дуже легко задекорувати та розфарбувати таким чином, щоб він припав до смаку не лише вам, але і вашому улюбленцю.

4. Палети – незамінні предмети для повторного використання

палети для домашніх улюбленців

Серед мільйонів способів використання палет, про які ми вже розповідали раніше, також варто виділити їхню придатність для виготовлення неймовірно зручних будиночків для тварин.

Чесно кажучи, повторне використання дерев’яних піддонів є досить непростим процесом, адже воно потребує більше фізичних зусиль. Якщо ви захочете використати палети для виготовлення будиночків для тварин, вам може знадобитися допомога сильної людини та кілька спеціальних інструментів.

Утім, навіть попри певні складнощі, палети однаково залишаються одним з найкращих матеріалів для облаштування помешкання для домашніх улюбленців.

1. Для початку вам потрібно буде розібрати палети на окремі дошки та розрізати їх навпіл. З них ви зробите стінки майбутнього помешкання. Будьте обережними: зніміть тільки ті дошки з палет, які вам не знадобляться.

2. За допомогою обрізаних дощок скріпіть дві стінки разом, щоб утворився квадрат.

3. Далі потрібно розрізати бічні сторони дощок по діагоналі, щоб потім використати їх як дах для оселі домашнього улюбленця. Звісно, основна стіна вийде нижчою за передню стінку. Саме тут потрібно буде вирізати вхідні дверцята.

4. Помістіть шматок дерев’яної поверхні зверху, щоб утворити дверцята будиночка. Використайте шматочок дерева ззаду для підтримки, щоб дверцята не падали.

Повірте, за допомогою цих рекомендацій вам вдасться легко та швидко власноруч виготовити напрочуд затишні та зручні будиночки для тварин. Ваші домашні улюбленці неодмінно зрадіють таким гарним подаруночкам!  • Gómez G., L. F., Atehortua H., C. G., & Orozco Padilla, S. C. (2007). La influencia de las mascotas en la vida humana. Revista Colombiana de Ciencias Pecuarias, ISSN-e 0120-0690, Vol. 20, No. 3, 2007, Págs. 377-386.
  • Botero, T. (2013). Tenencia responsable de mascotas. Foro de Discucion “Tenencia Responsable de Mascotas.”
  • Díaz Videla, M. (2017). ¿Qué es una mascota? Objetos y miembros de la familia. Revista Ajayu de Psicología.
  • Orrego. (2015). Manual de tenencia responsable de mascotas – Cuidado con el perro. Programa Regional Integral de Control y Prevención de La Población Caninca de La Region Metropolitana de Santiago de Chile.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.