Ви знали?

Новинки в сфері здоров’я, цікаві факти та відкриття, дивовижні дослідження

Як навчити дитину плавати: найкращі поради

Ні для кого не таємниця, що плавання є одним з найбільш повноцінних та корисних видів фізичного навантаження. Під час плавання активно працюють практично всі групи м’язів. До того ж плавання є неймовірно цікавим, веселим та захопливим способом проведення дозвілля.

Чотири найважливіші речі в житті

Вірте чи ні, але дуже часто люди не мають навіть найменшого уявлення про найважливіші речі в житті. Саме тому потрібно вміти переоцінювати важливі цінності та усвідомлювати, які фактори безпосередньо впливають на ваше щастя та особистий добробут.

Наслідки фізичного покарання дітей

На жаль, впродовж тривалого часу фізичне покарання використовували як метод виховання дітей. Утім, нині нам відомо, що цей метод не є ефективним. Навпаки, наслідки фізичного покарання дітей можуть проявитися як у хлопців, так і дівчат навіть через багато років.

Основні принципи декору в японському стилі

Декорування помешкання в японському стилі є способом принести нотку японської культури у свою оселю. Не варто забувати, що основними принципами декорування в японському стилі є простота, увага до деталей та любов до природи. Зверніть увагу, що японці дуже люблять природні…

Дізнайтеся про неймовірні властивості абрикосів

З-поміж інших фруктів абрикоси виділяються високим вмістом незамінних антиоксидантів. Саме тому неймовірні властивості абрикосів вважають незамінними для збереження молодості та краси. До того ж всього кілька шматочків свіжого абрикоса здатні забезпечити вас енергією на весь день.

Як очистити повітря від бактерій

Повітря є своєрідним мотором для легень. Без дихання неможливо жити та гарно почуватися, проте нині через забруднене навколишнє середовище нам усе частіше доводиться дихати брудним повітрям.

Поради для усунення плям від дезодоранту

Вам більше не потрібно буде купувати дорогі засоби для усунення плям від дезодоранту на футболках. Звісно, подібні очисні засоби є у продажу, проте ми пропонуємо вашій увазі натуральну альтернативу з абсолютно безпечними інгредієнтами.

Будиночки для тварин з перероблених матеріалів

З кожним роком повторне використання різних предметів стає дедалі популярнішим способом оздоблення та вдосконалення різних частин помешкання. Вірте чи ні, але навіть собачкам та кішечкам вдалося скористатися перевагами цих інноваційних ідей. У цій статті ми детальніше розповімо, як власноруч зробити…

Хронічне хвилювання: 3 наслідки для здоров’я та як із ним справлятися

Хронічне хвилювання впливає на вас не лише психологічно. Воно також може погіршувати фізичне здоров’я й навіть ослаблювати імунну систему. Як наслідок, людина стає вразливіша до різних захворювань і частіше хворіє.

Дослідження ВООЗ про взаємозв’язок м’яса та раку

Чи знали ви, що близько 75-80% випадків всіх ракових захворювань виникають в результаті дії на організм несприятливих зовнішніх факторів? На жаль, навіть щоденні харчові звички також можуть з часом спровокувати розвиток злоякісних пухлин.

Щоденні звички, які погіршують роботу серця

Піклуватися про серце та інші органи серцево-судинної системи необхідно завжди. Утім, дуже багато людей регулярно ігнорують певні щоденні звички, які можуть негативно вплинути на роботу серця та спровокувати інші негативні наслідки для організму.

Кухонні хитрощі, які полегшать вам життя

Насправді приготування їжі може перетворитися на виснажливе випробування, якщо у вас немає достатньо вільного часу чи досвіду. Відлякати людину від роботи на кухні також можуть попередні невдачі, хоча не варто забувати, що в процесі приготування їжі багатьох інцидентів дуже важко…

Причини тривоги: 9 шкідливих звичок

А ви знали, що недостатня організованість і нелюбов до порядку можуть спричиняти стрес і тривогу? Якщо ви перестанете відкладати всі справи до останньої миті, ваше життя стане значно спокійнішим.

Вплив електромагнітного випромінювання на організм

Більшість досліджень впливу радіації на здоров’я та самопочуття людини зосереджена на вивченні особливостей та наслідків впливу йонізівного випромінювання. Утім, при цьому недостатньо уваги приділяють вивченню нейонізівної радіації, а саме впливу електромагнітного випромінювання.

6 наслідків впливу кондиціонеру повітря на здоров’я людини

У наш час кондиціонер повітря можна знайти в офісах, машинах, навіть в оселях людей, які проживають в теплих країнах. Проте є й шкідливі наслідки його використання. У цій статті розглянемо негативний вплив кондиціонера повітря на здоров’я людини.

Як вибирати спідню білизну, щоб бути здоровими

Історія спідньої білизни є дуже довгою, постійно з’являються нові види протягом багатьох років. Фактично, були знайдені дані, які доводять, що навіть деякі стародавні культури використовували спідню білизну. Крім того, якщо правильно вибирати спідню білизну, це може допомогти нам залишатися здоровими.