Чай з мандаринових шкірок допоможе швидше заснути

3 Квітня, 2019
Брак сну може призвести до хронічної втоми і розладів у роботі організму. Для того, щоб працювати належним чином, рекомендують спати 7 годин або більше. Чай з мандаринових шкірок може допомогти.

Деяким людям засипати дуже важко. Це може бути пов’язано з багатьма причинами, зокрема зі стресом або порушеннями сну. Сьогодні в цій статті ми поговоримо про дуже ефективний снодійний засіб: чай з мандаринових шкірок.

Якщо ви часто крутитеся в ліжку, то чай з мандаринових шкірок змусить вас заснути за 5 хвилин.

Але чи знаєте ви, що викликає безсоння? Дуже важливо спочатку визначити причини, щоб ви могли позбутися цієї проблеми та відновити спокійний сон.

Що таке безсоння?

що таке безсоння
Безсоння є дуже поширеним розладом сну. Воно виникає, коли людина не може заснути. Тому людина мало спить і почувається так, ніби не відпочила достатньо, коли прокинулася.

Брак сну викликає такі зміни в організмі, як брак енергії, стомлюваність, труднощі з концентрацією і дратівливість. На додаток до цього, багато процесів у вашому тілі страждають від недостатніх годин відпочинку.

Є певні фармакологічні препарати для боротьби з безсонням. Однак вони можуть викликати залежність і спричинити різні розлади. Якщо їх споживати дуже часто, тіло формує залежність, внаслідок чого, можливо, безсоння знову буде ще сильнішим, щойно ви припините їх приймати.

Щоб уникнути побічних ефектів і залежності, немає нічого кращого, ніж природні альтернативи. Тому ми розповімо вам, як приготувати смачний чай з мандаринових шкірок, який можна використовувати як допоміжний засіб для сну.

Читайте також: Безсоння збільшує ризик інсульту та серцевого нападу

Які причини безсоння?

Можуть бути різні причини безсоння. Ось деякі з них:

Неважливо, яка саме причина, на щастя, є деякі природні засоби, які ви можете спробувати, щоб побороти безсоння.

Переваги мандаринових шкірок

Мандаринові шкірки мають численні переваги. Вони лікують проблеми з розладом шлунка, стресом і виразками шлунка. До того ж вони знижують рівень холестерину і глюкози в крові. Вони також допомагають очистити печінку і зміцнити імунну систему.

Кількість антиоксидантів, які вони містять, також допомагає боротися з грипом та застудою. Крім того, завдяки своїм протизапальним властивостям, вони чудово підходять для зняття болю і набряку.

Чай з мандаринових шкірок як допоміжний засіб для сну

як приготувати чай з мандаринових шкірокІнгредієнти

 • 1 склянка води (250 мл)
 • 1 столова ложка ромашки (15 г)
 • 1 столова ложка лаванди (15 г)
 • 1 столова ложка валеріани (15 г)
 • шкірка свіжого мандарина

Підготовка

 • По-перше, налийте склянку води в каструлю і нагрійте.
 • Коли закипить, додати столову ложку сушеної ромашки, сушеної лаванди та сушеної валеріани.
 • Нарешті додайте шкірку мандарину і залиште суміш варитися кілька хвилин.
 • Пийте гарячий чай перед сном.
 • Через 5 хвилин ви помітите, що вам хочеться спати, оскільки шкірка мандарина буде діяти безпосередньо на одну з причин безсоння – стрес.

Перегляньте також: Поради для жінки, які допоможуть перебороти стрес та нервозність

Якщо ви відчуваєте спокій і розслабленість, вам буде набагато простіше заснути. Намагайтеся очистити свій розум і виштовхнути всі тривожні думки, які можуть викликати тривогу і депресію, особливо вночі.

Важливо також розуміти, що ніч тільки для сну. Щойно ви це зрозумієте, ви позбудетеся від шкідливих звичок, які спричиняють безсоння. Не працюйте вночі, залишайте електронні пристрої якомога далі та зосередьтеся на розслабленні.

Відпочиньте від думок, інакше ви не зможете заснути. Якщо у вас виникли проблеми, не думайте про них вночі. Найкраще для вас – відновити свої сили, щоб ви могли чітко подумати, як розв’язати проблеми на наступний день.

Якщо ви відчуваєте, що вам важко заснути, не вагайтеся звернутися до фахівця. Він надасть вам поради щодо релаксації та медитації, а також допоможе вам знайти корінь вашої проблеми.

Пам’ятайте, що завжди можна звернутися по допомогу. Не треба миритися з безсонням.

 • López Naranjo Francisco, Meza Almazo Eduardo, Jiménez García Sujey Nallely, Altagracia Martínez Marina, Manjarrez Marmolejo Joaquín. Métodos de extracción e identificación de los bioactivos de la Lavandula officinalis y su potencial uso como agente sedante. Rev. mex. cienc. farm  [revista en la Internet]. 2013  Mar [citado  2018  Dic  07] ;  44( 1 ): 60-65. Disponible en: http://www.scielo.org.mx/scielo.php?script=sci_arttext&;pid=S1870-01952013000100008&lng=es.
 • Ordoñez-Gómez, E.S, Reátegui-Díaz, D, & Villanueva-Tiburcio, J.E. (2018). Polifenoles totales y capacidad antioxidante en cáscara y hojas de doce cítricos. Scientia Agropecuaria9(1), 113-121. https://dx.doi.org/10.17268/sci.agropecu.2018.01.12
 • Peñuela-Epalza Martha Elena, Páez-Jiménez Daniela Alejandra, Castro-Cantillo Laura del Carmen, Harvey-Ortega Joyce Carolina, Eljach-Cartagena Javier Alexander, Banquett-Henao Luis Alejandro. Prevalencia de insomnio en adultos de 18 a 60 años de edad y exposición a campos electromagnéticos en hogares de Barranquilla, Colombia. Biomédica  [Internet]. 2015  Aug [cited  2018  Dec  07] ;  35( spe ): 120-129. Available from: http://www.scielo.org.co/scielo.php?script=sci_arttext&;pid=S0120-41572015000500013&lng=en.  http://dx.doi.org/10.7705/biomedica.v35i0.2459.
 • Sarrais F., de Castro Manglano P.. El insomnio. Anales Sis San Navarra  [Internet]. 2007  [citado  2018  Dic  07] ;  30( Suppl 1 ): 121-134. Disponible en: http://scielo.isciii.es/scielo.php?script=sci_arttext&;pid=S1137-66272007000200011&lng=es.