Чай з мандаринових шкірок допоможе швидше заснути

Брак сну може призвести до хронічної втоми і розладів у роботі організму. Для того, щоб працювати належним чином, рекомендують спати 7 годин або більше. Чай з мандаринових шкірок може допомогти.
Чай з мандаринових шкірок допоможе швидше заснути

Останнє оновлення: 03 квітня, 2019

Деяким людям засипати дуже важко. Це може бути пов’язано з багатьма причинами, зокрема зі стресом або порушеннями сну. Сьогодні в цій статті ми поговоримо про дуже ефективний снодійний засіб: чай з мандаринових шкірок.

Якщо ви часто крутитеся в ліжку, то чай з мандаринових шкірок змусить вас заснути за 5 хвилин.

Але чи знаєте ви, що викликає безсоння? Дуже важливо спочатку визначити причини, щоб ви могли позбутися цієї проблеми та відновити спокійний сон.

Що таке безсоння?

що таке безсоння

Брак сну викликає такі зміни в організмі, як брак енергії, стомлюваність, труднощі з концентрацією і дратівливість. На додаток до цього, багато процесів у вашому тілі страждають від недостатніх годин відпочинку.

Є певні фармакологічні препарати для боротьби з безсонням. Однак вони можуть викликати залежність і спричинити різні розлади. Якщо їх споживати дуже часто, тіло формує залежність, внаслідок чого, можливо, безсоння знову буде ще сильнішим, щойно ви припините їх приймати.

Щоб уникнути побічних ефектів і залежності, немає нічого кращого, ніж природні альтернативи. Тому ми розповімо вам, як приготувати смачний чай з мандаринових шкірок, який можна використовувати як допоміжний засіб для сну.

Які причини безсоння?

Можуть бути різні причини безсоння. Ось деякі з них:

Неважливо, яка саме причина, на щастя, є деякі природні засоби, які ви можете спробувати, щоб побороти безсоння.

Переваги мандаринових шкірок

Мандаринові шкірки мають численні переваги. Вони лікують проблеми з розладом шлунка, стресом і виразками шлунка. До того ж вони знижують рівень холестерину і глюкози в крові. Вони також допомагають очистити печінку і зміцнити імунну систему.

Кількість антиоксидантів, які вони містять, також допомагає боротися з грипом та застудою. Крім того, завдяки своїм протизапальним властивостям, вони чудово підходять для зняття болю і набряку.

Чай з мандаринових шкірок як допоміжний засіб для сну

як приготувати чай з мандаринових шкірок

Інгредієнти

 • 1 склянка води (250 мл)
 • 1 столова ложка ромашки (15 г)
 • 1 столова ложка лаванди (15 г)
 • 1 столова ложка валеріани (15 г)
 • шкірка свіжого мандарина

Підготовка

 • По-перше, налийте склянку води в каструлю і нагрійте.
 • Коли закипить, додати столову ложку сушеної ромашки, сушеної лаванди та сушеної валеріани.
 • Нарешті додайте шкірку мандарину і залиште суміш варитися кілька хвилин.
 • Пийте гарячий чай перед сном.
 • Через 5 хвилин ви помітите, що вам хочеться спати, оскільки шкірка мандарина буде діяти безпосередньо на одну з причин безсоння – стрес.

Якщо ви відчуваєте спокій і розслабленість, вам буде набагато простіше заснути. Намагайтеся очистити свій розум і виштовхнути всі тривожні думки, які можуть викликати тривогу і депресію, особливо вночі.

Важливо також розуміти, що ніч тільки для сну. Щойно ви це зрозумієте, ви позбудетеся від шкідливих звичок, які спричиняють безсоння. Не працюйте вночі, залишайте електронні пристрої якомога далі та зосередьтеся на розслабленні.

Відпочиньте від думок, інакше ви не зможете заснути. Якщо у вас виникли проблеми, не думайте про них вночі. Найкраще для вас – відновити свої сили, щоб ви могли чітко подумати, як розв’язати проблеми на наступний день.

Якщо ви відчуваєте, що вам важко заснути, не вагайтеся звернутися до фахівця. Він надасть вам поради щодо релаксації та медитації, а також допоможе вам знайти корінь вашої проблеми.

Пам’ятайте, що завжди можна звернутися по допомогу. Не треба миритися з безсонням.

Це може вас зацікавити ...
Чи знаєте ви, що є різні типи безсоння?
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Чи знаєте ви, що є різні типи безсоння?

Проблеми зі сном і безсоння є дуже поширеними в сучасному світі. Є різні типи безсоння залежно від моменту ночі. Дізнайтеся про них більше з цієї с... • Ordoñez-Gómez, E.S, Reátegui-Díaz, D, & Villanueva-Tiburcio, J.E. (2018). Polifenoles totales y capacidad antioxidante en cáscara y hojas de doce cítricos. Scientia Agropecuaria9(1), 113-121.
 • Rincón Alicia, M., Vásquez, A. M., & Padilla, F. C. (2005). Composicion quimica y compuestos bioactivos de las harinas de cascaras de naranja (citrus sinensis), mandarina (citrus reticulata) y toronja (citrus paradisi) cultivadas en Venezuela. Archivos Latinoamericanos de Nutricion55(3), 179–190.

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.