Чаї для спалення жиру та втрати ваги

Якщо ви прагнете позбутися кількох зайвих кілограмів, рекомендуємо зробити частиною свого раціону натуральні чаї для спалення жиру. Для того, щоб побачити неймовірні результати, ці напої необхідно поєднати зі здоровим збалансованим раціоном та регулярним фізичним навантаженням.
Чаї для спалення жиру та втрати ваги

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Якщо ви хочете прискорити процес спалення жирів, натуральні чаї прийдуть вам на допомогу. Процес втрати зайвих кілограмів нелегкий, тому тільки чаї для спалення жиру є незамінними помічниками у цій справі.

Чаї не тільки володіють потужним сечогінним ефектом, але й мають здатність прискорювати метаболізм та стимулювати процес втрати ваги. Якщо ви згодні додати до свого раціону кілька натуральних чаїв, уважно прочитайте цю статтю. У ній ми зібрали найефективніші чаї для спалення жиру.

Різні сорти чаїв володіють цілою низкою неймовірних властивостей, які у поєднанні з правильним харчуванням допоможуть вам здобути фігуру своєї мрії.

До того ж деякі корисні чаї, про які ми детальніше поговоримо далі, володіють потужними сечогінними та заспокійливими властивостями.

Ефективні чаї для спалення жиру

1. Білий чай

білий чай для спалення жиру

Вірте чи ні, але білий чай є одним з найефективніших натуральних напоїв для втрати ваги, адже він дозволяє швидко розщеплювати жири та спалювати жирові відкладення.

Цей напій допоможе вам швидше отримати форми своєї мрії, адже він є натуральним засобом для прискорення метаболізму. До того ж, за умови регулярного вживання білого чаю можна запобігти відкладенню жирів в організмі людини.

 • Ба більше, білий чай слугує чудовим засобом для профілактики утворення нових жирових клітин.
 • Білий чай стимулює ліполіз – метаболічний процес, при якому організм людини перетворює ліпіди на жирні кислоти.

Згідно з результатами нещодавніх досліджень, до складу білого чаю входять катехіни. Ці речовини є незамінними антиоксидантними сполуками, які активують процес вивільнення жиру з клітин внутрішніх органів. До того ж, за допомогою білого чаю можна прискорити здатність печінки перетворювати жир в енергію.

Вірте чи ні, але це ще далеко не всі неймовірні властивості білого чаю. Цей напій не тільки допоможе вам позбутися набридливих зайвих кілограмів, але й допоможе зменшити кількість тригліцеридів та відрегулювати рівень холестерину у крові.

2. Чай з барбарису

Цей напій є не настільки популярним та розповсюдженим, як білий чай, проте він, безсумнівно, є одним з найкращих натуральних помічників у боротьбі із зайвими кілограмами. Завдяки високому вмісту берберину у корі та корені цієї рослини ви зможете швидше отримати фігуру своєї мрії.

 • Берберин – це жовтий пігмент з гіркуватим присмаком, який має здатність регулювати апетит та прискорювати процес спалення жирів.

До того ж чаї на основі барбарису прискорюють метаболізм, а тому людина втрачає вагу значно швидше з їхньою допомогою. Барбарис має здатність зменшувати кількість рецепторів на поверхні жирових клітин, таким чином збільшуючи кількість спалених жирів.

3. Ройбуш

чай ройбуш для спалення жирів

Ройбуш є досить екзотичним сортом червоного чаю. Він володіє дещо солодшим смаком, а виробляють цей чай з листя куща ройбушу. Цей напій вважають неймовірно ефективним помічником у боротьбі із зайвою вагою. Своїми неймовірними властивостями ройбуш завдячує високому вмісту поліфенольних сполук та флавоноїдів у своєму листі.

Згідно з результатами дослідження, яке було проведене у 2014 році, ройбуш має здатність сповільнювати адіпогенез, тобто процес формування нових жирових клітин, аж на 22%.

До того ж цей дивовижний сорт чаю є ефективним засобом для прискорення клітинного та травного метаболізму, адже до його складу входить велика кількість незамінних антиоксидантів.

Ройбуш також володіє потужними сечогінними властивостями, завдяки чому цей напій допомагає виводити з організму зайву рідину та зменшувати набряки.

4. Пуер

Цей ферментований китайський чай здобув шалену популярність за останні кілька років завдяки своїм неймовірним властивостям та здатності прискорювати процес розщеплення жирів. Учені довели: якщо ви хочете позбутися зайвих кілограмів та спалити жирові відкладення, необхідно регулярно вживати натуральний пуер.

5. М’ятний чай

м'ятний чай для спалення жирів

Коли йдеться про найефективніші натуральні чаї для спалення жирів, неможливо не згадати про м’ятний чай. Однією з головних переваг цього напою є його здатність контролювати апетит. Якщо ви хочете не тільки позбутися жирових відкладень та зайвих кілограмів, але й налагодити процес травлення, неодмінно включіть цей корисний напій до свого щоденного раціону.

Інгредієнти:

 • 1 столова ложка листя м’яти
 • 1 склянка води (250 мл)
 • мед (за бажанням)

Спосіб приготування та застосування:

 • М’ятний чай є неймовірно простим у приготуванні. Усе, що вам знадобиться – це додати кілька листків свіжої м’яти у склянку з гарячою водою.
 • Зачекайте близько 5 хвилин, щоб напій настоявся. Опісля можна проціджувати та пити чай. На бажання ви можете підсолодити напій за допомогою натурального меду.

Ось бачите, приготувати напрочуд корисні, смачні, а головне абсолютно натуральні чаї для спалення жиру неймовірно просто! • Liu Y, Sun M, Yao H, Liu Y, Gao R. Herbal Medicine for the Treatment of Obesity: An Overview of Scientific Evidence from 2007 to 2017. Evid Based Complement Alternat Med. 2017;2017:8943059. doi:10.1155/2017/8943059
 • McKay, D. L., & Blumberg, J. B. (2007, January). A review of the bioactivity of South African herbal teas: Rooibos (Aspalathus linearis) and honeybush (Cyclopia intermedia). Phytotherapy Research.
 • Söhle, J., Knott, A., Holtzmann, U., Siegner, R., Grönniger, E., Schepky, A., … Winnefeld, M. (2009). White Tea extract induces lipolytic activity and inhibits adipogenesis in human subcutaneous (pre)-adipocytes. Nutrition and Metabolism. https://doi.org/10.1186/1743-7075-6-20
 • Gondoin, A., Grussu, D., Stewart, D., & McDougall, G. J. (2010). White and green tea polyphenols inhibit pancreatic lipase in vitro. Food Research International. https://doi.org/10.1016/j.foodres.2010.04.029
 • Xu JH, Liu XZ, Pan W, Zou DJ. Berberine protects against diet-induced obesity through regulating metabolic endotoxemia and gut hormone levels. Mol Med Rep. 2017;15(5):2765–2787. doi:10.3892/mmr.2017.6321
 • Firouzi, S., Malekahmadi, M., Ghayour-Mobarhan, M., Ferns, G., & Rahimi, H. R. (2018). Barberry in the treatment of obesity and metabolic syndrome: Possible mechanisms of action. Diabetes, Metabolic Syndrome and Obesity: Targets and Therapy. https://doi.org/10.2147/DMSO.S181572
 • Qiong, S., & Xishuang, Y. (2014). History of Pu’er Tea and comparative study for the effect of its various extracts on lipid-lowering diet. Pakistan Journal of Pharmaceutical Sciences.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.