Чаї

Чай для схуднення, зменшення тривожності, від судом, безсоння… Для кожної потреби є певна лікарська рослина, чай для кожної людини та кожного дня. У розділі “Крок до здоров’я” ми розповідаємо, як використовувати чаї, як отримати користь від усіх дарів, які дає нам природа.

5 трав’яних чаїв, щоб очистити травну систему

Трав’яні чаї допомагають підвищити імунітет і очистити травну систему. Здоровий кишківник має важливе значення для хорошої якості вашого життя. Інфекції травної системи можуть зупинити вас від багатьох занять, які ви любите.

Чотири омолоджувальні чаї для красивої шкіри

Такі трав’яні чаї – це ідеальні засоби для природного омолодження шкіри. Утім, якщо під час нанесення ви помітите свербіж чи інші побічні ефекти, негайно припиніть використовувати їх і ретельно вмийте обличчя.

Чаї для спалення жиру та втрати ваги

Якщо ви хочете прискорити процес спалення жирів, натуральні чаї прийдуть вам на допомогу. Процес втрати зайвих кілограмів нелегкий, тому тільки чаї для спалення жиру є незамінними помічниками у цій справі.

Найкращі чаї для щоденних проблем зі здоров’ям

У цій статті ви дізнаєтеся про найкращі лікувальні чаї для полегшення щоденних проблем. До них належать головний біль, проблеми з травленням, симптоми грипу, менструальной біль, безсоння, нестача енергії та відчуття тривоги.

Ефективні трав’яні чаї для схуднення

Натуральні рослинні чаї та настої не тільки поповнюють запаси клітковини в організмі людини, але й допомагають очистити його від токсинів та зайвої рідини. Саме тому ми рекомендуємо регулярно вживати трав’яні чаї для схуднення, якщо ви намагаєтеся позбутися кількох зайвих кілограмів…

5 чаїв для детоксикації товстої кишки

Товста кишка або кишківник – це частина травної системи. Це довга пуста трубка в кінці травної системи, де організм виробляє та зберігає кал. Детоксикація товстої кишки є життєво важливою.

5 натуральних чаїв від надокучливого кашлю

Звісно, цей факт прикро визнавати, проте забруднене навколишнє середовище завдає непоправної шкоди здоров’ю людини. Одним з таких негативних наслідків постійного вдихання брудного повітря та шкідливих викидів є поява надокучливого кашлю, який час від часу раптово виникає, і так само несподівано…

Трав’яні чаї для очищення артерій природним способом

Блокування артерій може серйозно вплинути на здоров’я серцево-судинної системи. Якщо не виявити  проблему вчасно, вона поступово погіршуватиме кровообіг і стан серця. У якусь мить ви просто усвідомите, що ваше життя й можливості змінилися. Щоб не допустити цього, зробіть частиною свого…

Як приготувати 5 чаїв, щоб краще спати

Хороший нічний сон щодня – це одна з звичок, які дозволяють нам залишатися енергійними та оптимістичними під час нашої повсякденної діяльності. А чай допоможе вам краще спати вночі.

5 чаїв для виведення сечової кислоти

Накопичення сечової кислоти в організмі відоме у медицині під терміном “гіперурикемія”, або “синдром Леша-Ніхана”. Цей неприємний синдром турбує людину, коли рівень сечової кислоти перевищує 7 мг/дл. Тому у цій статті ми розповімо про виведення сечової кислоти.

6 ефективних чаїв від безсоння

Люди, які часто страждають від порушення сну, чудово знають, що натуральні рослинні чаї від безсоння допомагають заснути та покращують якість сну.

5 найкращих чаїв для лікування синдрому подразненого кишківника

Синдром подразненого кишківника (від англ. Irritable bowel syndrome) – це розлад травлення, який спричиняє біль у животі та зміни процесу випорожнення. Як наслідок, виникають приступи закрепів або діарея.А ви знаєте, які є природні способи лікування синдрому подразненого кишківника?

Чаї для зниження цукру в крові: 4 рецепти

Чаї для зниження цукру легко приготувати й вони дуже економні. Вам не доведеться витрачати багато часу чи грошей, а користь буде просто надзвичайна. Найпростіший спосіб зробити чай – купити пакетики відповідного сорту в супермаркеті.

3 чаї для зміцнення легенів

Підтримка здоров’я легенів передбачає насамперед здоровий спосіб життя. Зокрема, ви можете проявити турботу до легенів, кинувши палити, тримаючись подалі від токсичних середовищ або забруднених територій, роблячи багато фізичних вправ і доглядаючи за імунною системою.