Чого не слід робити після безсонної ночі?

13 Січня, 2019
Поради, чого не треба робити, якщо у вас безсоння, щоб наступного дня мати здоровий та міцний сон.

Пам’ятайте: якщо у вас безсоння, вам не слід робити деяких речей після ночі на ногах. Якщо вам вдасться їх уникнути, наступного ранку ви почуватиметесь значно краще та бадьоріше.
Сьогодні ми розповімо вам про типові помилки, яких допускають люди після неспокійної та безсонної ночі, і чого точно не слід робити у такому випадку.

Не можна пити енергетичні напої, якщо у вас безсоння

Ви можете випити чашечку ароматної гарячої кави, передрімати або ж у крайньому випадку, випити газованої води. Проте у жодному разі не пийте енергетики! З них немає ніякої користі. Більше того, вони містять багато шкідливих речовин, які негативно впливають на стан здоров’я.

Нехтувати заняттями спортом

Коли ви не отримуєте достатню кількість нічного відпочинку, рівень цукру та холестерину у крові та навіть частота серцебиття можуть змінитися в гірший бік. Це призводить до швидкого виснаження, а ще такі зміни можуть дати про себе знати у найбільш непідходящий для цього момент.

Фізичні вправи

Найкраще у цьому випадку зайнятися спортом, оскільки фізичні навантаження (особливо вправи, розроблені для підтримки серцево-судинної системи) спричинюють викиду адреналіну, а це допоможе вам зберігати бадьорість.

А ось іще один популярний та ефективний спосіб. Коли вийдете на вулицю, погляньте вгору на небо: якщо на ньому немає хмар, просто дивіться у синяву протягом декількох хвилин. Це допоможе запустити біохімічну реакцію, що блокує утворення мелатоніну – гормону, який викликає сонливість.

Дрімати більше 15 хвилин

Вчені, що займаються вивченням даної проблеми, радять випити чашечку запашної кави, а після цього передрімати протягом 15 хвилин. Дослідження довели, що кофеїну потрібно 20 хвилин для того, щоб почати діяти, саме тому ви почуватиметеся просто чудово, якщо подрімаєте протягом 15 хвилин (полежіть ще 5 хвилин після того, як прокинетеся). Якщо ж сон триватиме більше, ніж 15 хвилин, ефект буде абсолютно протилежним.

Наносити товстий шар макіяжу

Якщо ви не виспалися за ніч, зранку вигляд у вас буде не найкращий. Колір шкіри буде блідим, а очі – червоними. Після безсонної ночі більшість людей схожі на гидке каченя. Таким виглядом ви повинні “завдячувати” тому, що за ніч  потові залози вивільняють величезну кількість токсинів. Оскільки ви не отримали добову норму сну, клітини організму не в змозі виконати свої звичні функції, які вони повинні забезпечувати під час нічного відпочинку.

Макіяж для маскування безсонняНайбільш логічним, а окрім цього ще й корисним, способом боротьби із цією проблемою стане відлущування мертвих клітин за допомогою засобу із натуральних складників, який допоможе покращити циркуляцію крові у організмі. Для того, щоб позбутися темних кіл під очима, можете нанести на ці ділянки спеціальний крем або ж прикласти теплі пакетики чаю із ромашки. Намагайтеся не наносити надмірну кількість макіяжу.

Хороший нічний сон є життєвонеобхідним для нашого здоров’я та гарного самопочуття. Якщо ми не отримуємо його у повній мірі, ми ставимо під загрозу свій організм та знижуємо якість свого життя. Внаслідок цього ми матимемо гірший вигляд та почуватимемося втомленими та знервованими увесь час. Ось чому необхідно вирішувати проблему безсоння для того, щоб жити повноцінно!