Корисні напої, які живлять та насичують організм людини

Кожна людина намагається так слідкувати за своїм харчуванням, або ж за вибором дієти, щоб завжди залишатися, в першу чергу, здоровою. Ось чому часто виникають проблеми у виборі правильного напою.
Корисні напої, які живлять та насичують організм людини

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Коли ми відчуваємо спрагу, після типових закусок, які містять багато калорій і штучних смакових добавок, ми просто не знаємо, що пити (окрім води). Якщо ви шукаєте здорові альтернативи води, то ми вам пропонуємо включити у свій раціон чотири корисні напої. Вони є не тільки поживними, але й наситять ваш організм, і ви забудете про їжу на тривалий час.

Сьогодні у вас є можливість дізнатися, які корисні напої найбільш поживні і насичують організм людини у будь-якому випадку.

Корисні напої, що вам обов’язково сподобаються

Свіжий апельсиновий сік (фреш)

Апельсиновий сік відомий своєю користю для здоров’я. Зокрема, через високий вміст вітаміну C, але у ньому є також багато інших вітамінів, мінералів, вуглеводів і клітковини. У чашці цього смачного і освіжаючого напою ви можете знайти 0,96 г клітковини, білка, 1.68g 175 мг вітаміну С, 18 г вуглеводів, 0,24 г жирів і всього-на-всього 79 калорій.

Чашка кави

Корисні напої та кава

Без сумніву, ранкова чашка кави з молоком подарує порцію позитиву на весь день. Коли ви випиваєте чашку цього чудового напою, ви збагачуєте свій організм великою кількістю білка, натрію і вуглеводів, і також, можете бути впевнені, що ви п’єте дуже поживний і низькокалорійний напій. Звичайно, каву потрібно пити у помірних кількостях, через її вміст кофеїну. Якщо ви віддаєте перевагу каві з молоком, то в такому разі вибирайте знежирене молоко.

Молоко

Молоко вважають чудовим напоєм, який задовольняє наш організм білками, жирами, мінеральними речовинами, вітамінами і вуглеводами. Окрім цього, воно вгамує апетит на деякий час. Якщо ви любите молоко, але дотримуєтесь дієти, тоді вживайте знежирене.

Здорові коктейлі

корисні напої та коктейлі

Ці напої рекомендують вживати для підтримки почуття ситості. Переважно, коктейлі п’ють люди, які хочуть підтримувати свою стабільну вагу. Холодні коктейлі допоможуть вам охолодитися і знизити апетит. Вони мають високий вміст клітковини і води та їхнє вживання дуже корисне для належного травлення. Коктейлі забезпечують наш організм великою кількістю вітамінів А, С і Е, а також, вони містять багато мінералів, селен, кальцій і цинк.

Коктейлі, які ми вам рекомендуємо.

  • Коктейль із полуниці та йогурту
  • Коктейль із моркви та апельсина
  • Коктейль з огірка і перцю
  • Коктейль із полуниці і банана

Інші важливі напої, які ви можете включити у свій раціон можуть бути приготовлені ​​з ароматичних трав. Існує велика кількість різноманітність рослин. Таким чином, у вас є можливість з чого вибирати, на свій смак. Будь-який з цих настоїв можна використати, додавши достатньо льоду, щоб зробити коктейль з льодом, який також є дуже оригінальним напоєм. Кава, приготована таким способом – дуже смачна і її досить приємно пити.

Пам’ятайте, щоб бути здоровим потрібно дотримуватись правильного харчування, і, отже, краще уникати солодких напоїв, оскільки вони можуть бути шкідливі для деяких органів нашого тіла, на додаток вони ще й будуть сприяти збільшенню ваги, через надмірну кількість калорій.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.