Чому колишній хоче бути другом?

Чому колишній хоче бути другом?
Чому колишній хоче бути другом?

Останнє оновлення: 31 січня, 2019

Незалежно від того, чи ви розірвали стосунки, чи саме він або вона вирішили їх закінчити, ви можете бути здивовані його реакцією – проханням далі бачитися, але тільки як друзі. Якщо ви запитали себе: “Чому колишній хоче бути другом?”, і у вас немає відповіді, читайте далі цю статтю.

Дружба з колишніми: міф чи реальність?

чому колишній хоче бути другом

Можливо, ви це бачили в фільмі, серіалі або читали в книзі, але це дуже рідко трапляється в реальному житті.

Бути друзями з колишніми не видається життєздатною ідеєю.

Чому?

Ну тому що на кону багато почуттів, і, напевно, одному з двох (або обидвом) буде боляче.

Навіть якщо розставання було “взаємними” або “з добрими намірами”, важко перетворити ці стосунки на дружбу. Звісно, є різні винятки, але, загалом, з часом такі стосунки важко підтримувати.

Ви можете запитати себе: якщо немає любові чи пристрасті, чи між нами може бути дружба? Це дещо складно визначити, оскільки ми не здатні бачити майбутнє.

Однак якщо ніхто з нас не постраждає від цієї нової ситуації і не буде конфліктів, коли виникнуть нові партнери, то можна сказати, що дружба з колишніми можлива.

Чому колишній хоче бути моїм другом? Приховані наміри

Можливо, колишній привернув вашу увагу, заявивши, що він хоче, щоб ви залишилися “друзями”.

Його бажання вас здивує, якою б не була причина розриву стосунків. Якщо це не спало вам на думку, чому в нього виникла така ідея?

Звісно, ми не можемо потрапити в його серце або розум, щоб дізнатися “напевно”, що підштовхнуло його до такої пропозиції.

Проте ми можемо проаналізувати деякі причини, чому колишній попросив вас залишатися друзями:

1. Колишній хоче бути другом через провину

відчуття провини після розриву стосунків

Це відбувається, коли саме він пішов від вас. Можливо, він почувається справді винним за те, що він розірвав стосунки, або за те, як ви почувалися після “новин”, що ви не можете бути далі разом.

Ви зрозумієте, що це пропозиція через провину, якщо після вичерпання всіх пояснень і виправдань щодо розставання, він скаже типову фразу “ми можемо бути друзями” без особливої ​​впевненості.

2. Через звичку

у стосунках ми звикаємо до іншої людини

Коли ми перебуваємо у стосунках, ми звикаємо до іншої людини, і на початку її відсутність ранить нас найбільше. Це так, навіть коли ми самі вирішили розійтися.

Якщо ваш колишній сказав вам, що хоче бути вашим другом, можливо, це тому, що він не може уявити своє життя без вас.

Проте не втішайтеся, якщо ви хочете повернутися: можливо, в перші дні він телефонуватиме вам частіше, щоб піти на обід або на каву, але щойно він позбудеться цієї звички, зустрічей буде все менше або вони взагалі припиняться.

3. Через можливість повернення

відновлення стосунків

Можна сказати, що це ніби “хапатися за соломинку”, якщо не він вирішив зі всім покінчити.

Факт дружби дає йому ілюзію або надію, що, якщо він правильно вчинить, ви можете переглянути ситуацію і прийняти його знову, але як партнера.

Як дізнатися, чи мій колишній хоче бути другом, а потім стати моїм хлопцем?

По-перше, він стане найдосконалішою людиною в світі. Усе, що вам не сподобалося чи ви хочете змінити, він це змінить!

Також він ніколи не використовуватиме «але», він завжди буде хвалити вас; він захоче повести вас на вечерю або кіно, як у старі часи.

В принципі, він стане ідеальним кандидатом, так само, як він був, коли ви вперше зустрілися.

4. Через самотність

Ви повинні бути дуже обережними, якщо ваш колишній хоче бути другом, тому що він почувається самотнім, оскільки за цим стоїть “нездорове” бажання повернутися.

Якщо у нього немає інших друзів, якщо він кличе вас вночі, якщо він плаче, або якщо ви помітили, що він сумний: він може дуже боятися залишитися на самоті.

Замість того, щоб пропонувати свою дружбу, краще допомогти йому виходити з дому більше з іншими людьми, знайомитися з новими людьми, спілкуватися на вечірці чи нараді або брати участь у різноманітних групових або командних заходах.

5. Заради веселощів

пара на велосипедах

Зверніть увагу, тому що цей мотив є одним із найнебезпечніших. Ваш колишній сказав, що ви можете бути друзями, коли насправді його цікавлять певні “права”, такі як, наприклад, випадковий секс.

Це трапляється як комбінація декількох чинників: він може не захотіти бути один, можливо, він любить вашу компанію, він може почуватися винним… Але річ у тім, що він грає з вашими почуттями, і зрештою ви сильно страждатимете.

Найкраще, що ви можете зробити в цих випадках, – це відгородитися від нього “заради вашого здоров’я”, тобто не відповідати на його повідомлення чи дзвінки, а також відхиляти його запрошення додому або в будь-яке інше місце.

Він має вас поважати!

6. Заради власної вигоди

гроші та вигода

Нарешті, якщо ваш колишній бажає, щоб ви дружили, це може бути тому, що він хоче отримати певну вигоду від цих “стосунків”. Гроші, статус в компанії, певний соціальний статус, власність, будинок на вихідні? Це буде залежати від того, що ви пропонуєте.

Визнайте, в яких ситуаціях він працює у своїх інтересах або, наприклад, змінює плани. Якщо він просто телефонує вам, коли йому щось потрібно, то колишній хоче бути другом, щоб скористатися вами.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.