Чому любов і жертва несумісні

Якщо ваші стосунки є синонімом незахищеності, відсутності впевненості в собі та нещастя, вам потрібно прочитати нашу статтю про те, що любов і жертва несумісні.
Чому любов і жертва несумісні

Останнє оновлення: 06 січня, 2019

Коли вам спало на думку, що любов і жертва цілком сумісні? Коли ви почали думати, що це постійна боротьба з потом і сльозами? І коли ви почали думати, що стосунки рухаються вперед лише внаслідок зусиль?

Ці переконання змусили багатьох людей миритися з тим у своїх стосунках, що, якщо поглянути неупереджено, здається немислимим. Це стосується щоденних суперечок, які виснажують і послаблюють вас. Це ознаки залежності. Це примушує людей ставати об’єктами замість людських істот.

Все це відомо як “страждання за любов”. І сьогодні ще є люди, які вважають, що любов є синонімом зусиль, жертв і болю.

Коли любов і жертва пов’язані одна з одною

любов і жертва несумісні

Наш партнер починає бути для нас усім. Однак, якщо доводиться примушувати себе зберігати любов, можливо, краще її відпустити.

Серед цих жертв іноді ми допускаємо, щоб у стосунках мало місце жорстоке поводження. Це може бути відсутність поваги, невірність або байдужість партнера.

Ми принижуємо себе, даємо нашій самооцінці розбитися на друзки. І все це відбувається, тому що ми навчилися залежати від любові, страждати за неї.

Тому що ми ставимо любов і боротьбу на одному рівні, а це означає страждання. Але страждання нас не радує. Отже, ми перебуваємо в порочному колі, з якого не бачимо виходу.

Ми жертвуємо собою заради стосунків. Давати 100%, коли інша людина може навіть не давати 15%, схоже на копання власної могили.

Зрештою, від нас нічого не залишиться. Ми віддамо все, навіть те, чого у нас немає. І все за неправильне переконання в тому, що означає любов у стосунках.

Якщо це боляче, це не любов

як пов'язані любов і жертва
Сільвія Конгост

У цій книзі вона описує декілька випадків страждань, відчаю і віддачі всього для іншої людини. У цих випадках проблеми починають підкошувати людей і змушують їхнє життя стати періодом страждань.

Коли любов і жертва йдуть поруч, важливо, поглянути на стосунки, в яких ви перебуваєте.

Можливо, ви страждаєте, тому що інша людина погано до вас ставиться. Або, можливо, це тому, що ви не ставитеся до себе так, як повинні.

Хай там як, якщо ситуація не робить нас щасливими, важливо розвернутися або її залишити.

любов і жертва завдає стравждання

Любов – це повага. Вона робить кожну людину кращою з кожним днем. Це пристрасть, щастя і радість… Любов щедра, це свобода, впевненість, вона дає нам розвиватися.

Якщо любов не має жодної з цих якостей, то це щось інше. Це страждання, біль, гіркота і постійна боротьба. У цих випадках це не любов.

Розплющте очі

усвідомлення

Якщо це любов, вона не призведе до стресу. Усе відбуватиметься саме по собі, без будь-якої потреби у викривленні.

Як ми вже говорили раніше, іноді ми даємо 100%. Що робити, якщо інша людина дає лише 15%? Нам зрештою завдадуть болю. Це відбувається тому, що ми дістанемося того моменту, коли ми будемо вичерпані. Крім того, стосунки загрузнуть, а звинувачення будуть накопичуватися.

Не будемо плутати любов зі стражданням. Це стосується токсичних стосунків, в які ми пірнаємо.

Ми не будемо витрачати більшу частину свого життя, потрапляючи з одних таких стосунків в інші, адже ми вже маємо уявлення про те, що означає когось любити.

І якщо ми з ким-небудь почуваємося погано, ми бачимо, що щось має змінитися, або, можливо, настав час це припинити.

Любов і жертва несумісні. Любов’ю треба насолоджуватися, її солодкість п’янить. І це дає нам стати кращою версією себе.

Це може вас зацікавити ...
Синдром хронічної жертви: чому деякі люди завжди скаржаться?
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Синдром хронічної жертви: чому деякі люди завжди скаржаться?

Люди, які мають синдром хронічної жертви, часто сприймають це як спосіб життя і не визнають, що вони використовують його, щоб отримати те, чого хоч...  • Congost, Silvia. Si duele no es amor. Editorial Planeta, 2017.
  • Congost, Silvia. Cuando amar demasiado es depender: Aprende a superar la dependencia emocional. Editorial Planeta, 2015.
  • Castello Blanco, Jorge. Superación de la dependencia emocional. Editorial Corona Borealis, 2016

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.