Чому мені завжди хочеться помочитися?

24 Січня, 2019
Якщо ви хочете мати більше контролю над тим, як часто мочитися, ви можете тренуватися для цього за допомогою спеціальних вправ. Починайте потроху і збільшуйте з часом.

Ви вже звикли ходити в кінотеатр і сідати найближче до виходу, тому що знаєте, що в якийсь момент вам треба буде помочитися?

І ми вже не згадуємо про довгі поїздки на автобусі, під час яких передбачено мало зупинок. З вами таке трапляється?

Якщо ви не знаєте, що відбувається з вашим сечовим міхуром, читайте далі, тому що ми будемо говорити про те, чому у вас виникає постійне бажання помочитися.

Це може бути не так часто, як ви думаєте

шкідливо стримувати бажання помочитися
Ви відчуваєте, що часто ходите в туалет? Насправді, в середньому вам доведеться помочитися 8 разів на день, якщо ви п’єте рекомендовану кількість води (2 літри на день).

Це відбувається, тому що вода допомагає виводити токсини, а сеча є одним з найефективніших способів це зробити.

Якщо ви п’єте менше води, ви також менше ходите в туалет. Але це може призвести до інфекції сечових шляхів, каменів у нирках та інших незручностей.

У вас невеликий сечовий міхур

Цей популярний вираз насправді має деяку долю правду, попри те, що звучить дивно. Так само, як деякі люди можуть бути високими, а інші можуть бути низькими, сечовий міхур також має свій власний унікальний розмір. У більшості людей сечовий міхур здатний вмістити близько 2 чашок рідини.

Ви можете виміряти його за допомогою простого домашнього експерименту. Усе, що потрібно зробити, це взяти контейнер і подивитися, чи виходить з вас від 1 до 2 чашок сечі. Будь-яка більша або менша кількість є ненормальною.

Якщо ви не хочете робити це вдома, вам може стати в нагоді лабораторний аналіз.

Ви колись задавалися питанням, чи можна натренувати сечовий міхур утримувати більше рідини? Відповідь: так, можна. Він може розтягуватися, коли повний, але втримувати сечу шкідливо для здоров’я, адже це викликає інфекції.

Ви не п’єте достатньо води

необхідно пити достатньо води
Якщо ви роздратовані повсякчасним бажанням помочитися, ви, ймовірно, вже обмежуєте кількість води, яку п’єте. Багато людей роблять це, щоб уникнути дискомфорту в поїздці або навіть на роботі.

Але ви не лише добровільно зневоднюєте себе, це також шкодить сечовому міхуру.

В такій ситуації ви почнете помічати, що ваша сеча погано пахне.

Це відбувається, тому що коли ви чините опір позивам до сечовипускання, сеча стає більш концентрованою і подразнює сечовий міхур. Але, з іншого боку, пити занадто багато води теж погано. Краще не вдаватися до крайнощів.

Пам’ятайте, що якщо не пити необхідну кількість рідини, організм не зможе виводити токсини, а ваші нирки стануть насиченими ними.

У вас інфекція або камені в нирках

Якщо у вас є інфекції сечових шляхів або дрібні кристалічні утворення (відомі як камені в нирках), це може подразнювати сечовий міхур. Це призведе до того, що потреба помочитися виникатиме частіше, і ви також відчуватимете інші симптоми.

Як правило, камені в нирках створюють сильний біль у спині або бічний біль. Що ж стосується інфекцій сечових шляхів, класичні ознаки – сильніше бажання помочитися, яке супроводжується болем.

Якщо ви проігноруєте симптоми та не звернетеся до лікаря, щоб вилікувати розлад, то можете зрештою потрапити на операцію з видалення цих каменів.

Вам потрібно піти в спортзал

потрібно піти в спортзал
Більшість жінок не має жодного уявлення, як напружувати або розслабляти м’язи тазового дна. Це може змусити вас бігти в туалет, щойно відчуєте потребу помочитися.

Щоб покласти цьому край, все, що потрібно зробити, – це тренувати м’язи, щоб тримати сечу в сечовому міхурі.

Раніше ми говорили вам, що не потрібно пригнічувати бажання помочитися, і це правда. Однак у цьому випадку ми говоримо тільки про те, що треба почекати кілька хвилин, перш ніж йти в туалет. Це трохи зміцнить ваш сечовий міхур.

Вправи Кегеля прекрасно підходять для того, щоб допомогти з цим.

Ви можете спробувати стискати та розслабляти м’язи, які використовуються, щоб зупинити потік сечі, не рухаючи жодною іншою частиною вашого тіла.

Ця порада особливо корисна для вагітних жінок і жінок в післяпологовій фазі. Ці вправи підуть на користь навіть вашому сексуальному життю.

Ви приймаєте ліки, які викликають бажання помочитися

Те, що ви споживаєте, може також викликати надмірні позиви до сечовипускання.

Це дуже поширене явище при вживанні сечогінних препаратів, які часто використовують для лікування високого кров’яного тиску. Це також стосується натуральних сечогінних засобів, таких як папая.

Вони створюють таку кількість сечі, яка жене вас до туалету.

Антіхолінергікі – це інший тип ліків, які стимулюють сечовипускання. Люди приймають їх для лікування тривоги, депресії та інших подібних розладів.

Якщо ви нещодавно почали лікування і стали ходити в туалет частіше, зверніться до лікаря. Вам порекомендують різні альтернативи для тієї ж проблеми, і ви, безсумнівно, зможете змінити те, що її викликає.

У вас може бути діабет

рівень цукру в крові
Чим ви харчуєтеся? У вас ідеальна вага? Ви займаєтеся спортом? Бажання сечовипускання є класичною ознакою діабету, і якщо це – ваша проблема, негайно зверніть на це увагу.

Коли в крові надто багато цукру, у певний момент ваш організм більше не здатний синтезувати його у щось інше.

Тоді цукор проходить через сечу, що викликає бажання помочитися.