Чому після 40 починається найщасливіший період життя жінки

Тепер ви нарешті можете дозволити собі розвиватися, зцілити рани та вирішити проблеми, на які не було часу у першій частині вашого життя.
Чому після 40 починається найщасливіший період життя жінки

Останнє оновлення: 09 листопада, 2018

Жінка після 40 майстерно накопичувала досвід молодих років, який допоміг їй пізнати свою сутність, наситив життям кожен день та навчив насолоджуватися ним.

Після 40 жінку визначає та впевненість у собі, яку вона має. Її тіло та розум загартовані роками навчання та складних життєвих ситуацій.

Скільки мені років? 

Я у тому віці, коли речі видаються спокійнішими, але я хочу рости далі.

Мені достатньо років, щоб тримати мрії в долонях, а мої ілюзії стали надією.

Я у тому віці, коли іноді любов приходить яскравим спалахом, і ти готовий віддатися бажанню та пристрасті. А іноді вона рай спокою, ніби захід сонця на пляжі.

 Скільки мені років? Число неважливе, адже я досяг поставлених цілей, а мої сльози через розбиті ілюзії вкривають шлях, який я пройшов…

Їх не можна вмістити у цифри. Вони  варті більшого.

То яка різниця двадцять мені, сорок чи шістдесят! 

Важливо те, як я почуваюся. 

Мені достатньо років, щоб жити вільно, без страху.

Щоб безстрашно йти по моїй стежці, несучи із собою набутий досвід та силу своїх цілей. 

Скільки мені років? Яка різниця!

Мені достатньо  років, щоб залишити страх позаду і діяти згідно власних бажань та почуттів.

Жозе Сарамаґо

В 40 у жінки є сьоме чуття до життя, чого немає у решти з нас, тому така жінка добре знає, як протистояти викликам долі, знає, що жити – це любити когось, і, перш за все, любити себе.

Насправді, досить часто кажуть, що після 40 жінка починає впевнено рухатися до своєї мети, стає майстром свого власного життя, у той же час тепер вона може знайти баланс між своїми емоціями та особистістю.

Жінки після 40

Чому після 40 починається найщасливіший період життя жінки

Жінки мого покоління просто найкращі. І це факт. Їм сьогодні трохи за сорок, але вони прекрасні, надзвичайно прекрасні, але також спокійні, розуміючі, чутливі і, перш за все, неймовірно спокусливі. Усе це, незважаючи на невеличкі гусячі лапки або целюліт на їхніх прекрасних сідницях, робить їх більш живими, справжніми…

Прекрасно справжніми.

Шерон Стоун у віці 48.

Період життя від 40 до 50 років, без сумніву, особливий, адже ви перебуваєте на межі двох поколінь і починаєте розуміти, наскільки швидкоплинним є життя. Саме тоді людина бачить, що лише її власна свідомість створює все у світі і руйнує його.

По суті, на певному етапі цього прогресу ваше життя починає ділитися на “до” і “після”, а це дуже важливий момент, який варто цінувати. Саме тепер ви можете дозволити собі розвиватися, зцілити всі емоційні рани, які залишилися, та довести до кінця справи минулих років.

Це один із головних викликів вашого життя, адже успіх залежить від уміння цінувати себе та людей, які вас оточують. Він вимагає глибокого розуміння особливостей вашої психіки та невирішених питань.

Депресія

Саме тому після 40 ви починаєте розуміти, що кожна людина у вашому житті відіграє певну роль. Одні подарують вам випробування, інші – спробують використати, але є і такі, які навчать вас та любитимуть.

Також на вашому життєвому шляху зустрінуться сильні люди. Вони допоможуть відкрити ваш потенціал, навчать вас дивитися у себе, як у дзеркало, і бачити свою сутність набагато чіткіше.

Ви натрапите на безліч людей кожного типу, але перш за все, на цьому етапі життя ви пам’ятатимете кожен урок, який зробив вас вами.

Відчуття обов’язку жити заради інших призводить до виснаження та відчуття образи

Існує багато жінок, які печуть, готують усім каву і чай та прибирають будинок просто тому, що вони буцімто “повинні це робити”. Досить часто почувають себе винними, якщо не роблять усього цього і навіть можуть повірити у свою неповноцінність або нереалізованість у жіночому плані.

Суспільство зруйнувало право на індивідуальність для багатьох представниць прекрасної статі. Але якщо хочете зцілити себе до того, як вам виповниться 40, ви маєте право повстати проти суспільних та особистих очікувань, які роблять із людини раба.

Картина маків

Ви маєте великий вплив на зміни у суспільстві. Ви повинні протистояти статусу-кво, аби майбутнім поколінням жінок не довелося залежати від стереотипів. Лише так можна допомогти їм уникнути тих самих помилок та вберегти від безвиході ролі, яку від них очікуєть.

Беріть від життя все, не приносьте себе в жертву аж настільки, щоб із часом зрозуміти, що вже втратили можливість бачити прекрасне у житті і та бути емоційно вільними.

Після 40 дихайте на повні груди…

На противагу поширеній думці, цей період життя не пов’язаний зі стражданнями або втратою життєвих сил. Усі пережиті вами роки накопичили безліч уроків. Один із них тому, що без емоційного здоров’я немає і фізичного.

Скільки б вам не стукнуло, не забувайте, що не можна відокремити почуття від щоденних занять та стосунків з іншими, адже лише так ви будете жити у гармонії із собою.

Свобода вірити в себе часом може викликати непевність. Але досвідчена жінка вже добре розуміє, що загадка – це частина дива світу, який нас оточує, і не можна сприймати все надто прагматично.

Серед основних дарунків 40 років для жінки – вміння жити мудро та стримано, а секрет його у самоприйнятті та усвідомленні, що ми самі можемо живити себе та інших.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.