Чи це справді кохання всього життя?

17 Січня, 2019
Навіть якщо ми думаємо, що любові достатньо для стосунків, правда в тому, що кохання всього життя має супроводжуватися щедрістю, прийняттям, повагою та безпекою.

Кожен хоче знайти кохання всього життя. Люди хочуть знайти любов, від якої вони будуть світитися, і стосунки, де немає ніяких сумнівів. Люди хочуть знати, що вони з тими, хто їх любить і шанує.

Проте іноді люди мають певні переконання, які впливають на їхнє бачення цієї ідеалізованої любові.

Через це можна потрапити в складні ситуації або ситуації, які дійсно завдають шкоди.

Одна з цих помилок полягає в тому, щоб люди повірять, що все, що потрібно, – це любов, і ця любов триматиме до купи стосунки. Однак це не так. Більше інгредієнтів потрібно для того, щоб романтичні стосунки були дійсно успішними.

Кохання всього життя безумовне й щедре

голова в клітці
Так, кохання всього життя має бути безумовним. Це означає, що вас ніколи не будуть судити. Кохання всього життя не зашкодить вам словами. Словами вас будуть мотивувати, а не сповільнювати.

Це не станеться навіть у найгірших моментах, навіть у ті моменти, які виявляють найгірше у вас, і змушують вас виказати всі свої розчарування та образи на людину, яка вас найбільше любить.

Читайте також: Той, хто насправді любить мене, дарує спокій і впевненість

Партнер на все життя буде завжди на вашому боці, незалежно від ваших помилок і невдач.

Але насамперед найважливіше те, що у вас обох однакове ставлення. У ваших стосунках немає нікого, хто дає більше, ніж інший. Просто немає!

Це тому, що ви усвідомлюєте, що в любові дуже важлива щедрість. І якщо одна з опор буде зношена внаслідок втоми або звичок, усе не зруйнується.

Любов настільки щедра, що вона завжди готова вирішувати конфлікти, які на вас навалюються, адже в кожній парі є розбіжності, суперечки та проблеми. Про це вам потрібно поговорити та знайти рішення.

Комунікація в стосунках має першорядне значення.

Будь-що може знищити те, що ви побудували. Навіть те, що ви тримали в собі, про що не казали, хоча мали б це зробити, що може виявитися пізніше і знищити ваші стосунки.

Найголовніше: якщо це завдає страждань – це не любов

дівчина з голубами навколо голови
Ви повинні розуміти, що кохання всього життя не змусить вас страждати. Однак іноді через власну сліпоту ви це дозволяєте. Тоді ви стверджуєте, “це тому, що він так сильно мене любить!”

Проте кожен, хто любить вас, не буде маніпулювати вами заради своїх примх. Кохана людина не змусить вас почуватися покірною. Вона не використовуватиме вас на власну користь, ніби ви самі нічого не варті.

Вона також не буде вам брехати. Як ми вже говорили, спілкування важливе. І з ним приходить щирість, розуміння та повага.

Отже, вам дають підтримку. Завдяки цьому ваше відчуття захищеності зростає. Страху, сумніву й невпевненості в цих стосунках немає. Якщо вони виникають, можливо, це не кохання всього життя.

Важливо розплющити очі. Не дайте собі потрапити в пастку нереальних очікувань. Зверніть увагу на егоїзм, який завдає більше шкоди, ніж здається.

Зріла любов будується поступово

любов
Іноді кризи трапляються через різні обставини. Це може бути через брак сексу, відсутність іскри в стосунках та розчарування, тому що щось змінилося.

Дізнатись більше: Асексуальність: коли немає сексуального бажання

Це нормально. Закоханість змушує вас відчувати метеликів у животі. Вона також робить вас дуже активними. Але, коли вона проходить, ви опиняєтеся в більш спокійних стосунках. Без сумніву, усе змінюється.

Потрібно оцінити ситуацію. Не починайте кидатися звинуваченнями, тому що в стосунках обидва партнери змінюються. Любов стає більш зрілою, але не гіршою. Вона просто інакша.

Зріле кохання користується кожним кроком у стосунках. Люди, які люблять один одного, спілкуються і вміють насолоджуватися коханою людиною, яка завжди поруч.

Іноді ми хочемо, щоб усе йшло швидко, щоб бачити зірки. Щоб створити зріле кохання, треба йти повільно і спокійно. Ви повинні насолоджуватися кожною миттю. Це кохання всього життя.

Любов і закоханість можна сплутати. Це може змусити вас сумніватися, чи у вас кохання на все життя чи ні.

Усвідомте відмінність і пам’ятайте, що любов неодмінно потрібна для повноцінних стосунків.

Картинки люб’язно надані Офра Аміт.

Головне зображення взято з ©wikiHow.com

  • Beauregard, M., Courtemanche, J., Paquette, V., & St-Pierre, É. L. (2009). The neural basis of unconditional love. Psychiatry Research – Neuroimaging. https://doi.org/10.1016/j.pscychresns.2008.11.003
  • Bonilla-Algovia, Enrique & Rivas-Rivero, Esther. (2018). Mitos del amor romántico en una muestra de futuros y futuras docentes || Romantic love myths in a sample of trainee teachers. Revista de Estudios e Investigación en Psicología y Educación. 5. 113. 10.17979/reipe.2018.5.2.3624.