Догляд за дитячою шкірою влітку

Догляд за дитячою шкірою влітку важливий з багатьох причин. Відкрийте для себе деякі з них у цій статті!
Догляд за дитячою шкірою влітку

Останнє оновлення: 30 липня, 2020

Чи потрібен особливий догляд за дитячою шкірою влітку? Що стосується літнього догляду за шкірою для дітей, то відповідь однозначна: це дуже важливо!

Як стверджує експерт Анна Кодіна (2003), «Товщина епідермісу та ліпідний склад у дітей та немовлят значно не відрізняються від дорослих. Однак епідерміс недоношених дітей помітно тонший і має недостатньо розвинутий шар рогівки».

Загалом, це означає, що шкіра немовлят тонша. Ось чому догляд за шкірою недоношених дітей надзвичайно важливий. Однак також важливо, щоб засоби, які ви використовуєте, підходили для дитячої шкіри.

Догляд за дитячою шкірою влітку

Важливо бути обережним, коли справа стосується застосування місцевих засобів на дитячій шкірі.

Що стосується немовлят та дітей, Кодіна відзначає, що їх епідерміс діє як захисний бар’єр. Однак є певні відмінності щодо розвитку як епідермісу, так і дерми з моменту народження. Шкіра починає процес дозрівання та післяпологової адаптації. Поступово вона починає все більше нагадувати шкіру дорослих.

Так, Анна Кодіна заявляє, що: “Наносити місцеві засоби на шкіру дітей потрібно особливо обережно, оскільки поверхня тіла у дітей не така, як у дорослих, тобто підвищений ризик всмоктування через шкіру”.

Тому важливо використовувати ніжні засоби, зроблені для дітей, і обережно їх застосовувати.

Сонцезахисні проблеми та догляд за дитячою шкірою влітку

Необхідно бути обережними перед сонячними ваннами.

Важливо захистити дітей від сонячного світла спочатку правильним одягом (кепки, футболки тощо), а потім захисними кремами (наприклад, сонцезахисним кремом).

Важливо пам’ятати, що в дитинстві та підлітковому віці ми отримуємо більше ніж половину ультрафіолетового випромінювання, яке ми отримаємо протягом усього життя, що може зрештою викликати рак шкіри.

Ми хочемо не налякати вас, а закликати вжити заходів для того, щоб насолоджуватися приємним купанням у басейні або прогулянками по пляжу  та не зашкодити вашому здоров’ю.

Ось чому наносити сонцезахисний крем дітям перед виходом на вулицю надзвичайно важливо.

Ця стаття може вас зацікавити: Як уникнути появи сонячних плям: вісім порад

Нові розробки

яким має бути догляд за дитячою шкірою влітку
Розуміння ролі шкірної мікробіоти та її зв’язку зі шкірними захворюваннями може бути запорукою найкращого лікування.

За даними Інституту мікробіоти Biocodex, «шкіра складається з сотень видів живих мікроорганізмів – шкірної мікробіоти. Порушення цієї рівноваги може призвести до шкірних хвороб».

Дослідники цього інституту також зазначають, що шкірна мікробіота відіграє захисну роль, діє як шкірний бар’єр і як регулятор імунної системи. Отже, шкірна мікробіота розвивається прогресивно і по-різному, залежно від різних чинників.

Шкірний дисбаланс мікробіоти пов’язаний з дерматологічними захворюваннями, такими як акне, псоріаз та атопічний дерматит. Розуміння участі шкірної мікробіоти в механізмах, що викликають певні шкірні захворювання, може покращити лікування.

Поради для правильного догляду за шкірою влітку

  • Дитяча шкіра потребує особливого догляду, особливо влітку.
  • Тоді як недоношені діти більш чутливі, старші діти також потребують додаткового догляду, поки їх шкіра поступово не сформується.
  • Захист від сонця важливий, хоча шкіра поступово зміцнюється в дитинстві та підлітковому віці.
  • Важливо бути уважним до досліджень мікробіоти шкіри, які можуть пролити більше світла на цю проблему.
  • Нарешті, найголовніше, що стосується літнього догляду за шкірою для дітей – це профілактика!

Чи знаєте ви, наскільки важливим є догляд за дитячою шкірою влітку?

Переконайтесь, що ваші діти дотримуються процедур догляду за шкірою протягом літа. Таким чином, ви зможете їх захистити, поки вони насолоджуються цією чудовою порою року!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.