Два інгредієнти, щоб усунути погані запахи в закритих приміщеннях

Ви можете швидко усунути погані запахи в закритих приміщеннях у вашому домі з цими двома доступними натуральними інгредієнтами. Ви будете вражені тим, наскільки вони ефективні!
Два інгредієнти, щоб усунути погані запахи в закритих приміщеннях

Останнє оновлення: 06 лютого, 2019

Входити в будинок або кімнату з неприємним запахом може бути дуже неприємно. А також це навіть може бути шкідливим для здоров’я. Проте є два натуральні компоненти, які можуть допомогти усунути погані запахи в закритих приміщеннях. Це просте рішення. 

Звідки береться погані запахи в закритих приміщеннях

Погані запахи в будинках, як правило, зумовлені вологістю. Або ж вони можуть надходити з речей у вашому домі. Звісно, це сприяє створенню середовища для розмноження бактерій та пилових кліщів. Іноді ці мікроорганізми є найгіршими ворогами людей з алергією або астмою.

Тоді легко зрозуміти, як це може вплинути на здоров’я. Однак ще однією важливою причиною для боротьби з поганими запахами є те, що це просто неприємно.

Для вашої зручності та для ваших гостей ми хотіли б представити дві магічні інгредієнти. Використовуючи їх, ви легко позбудетеся неприємних запахів у закритих приміщеннях.

чим усунути погані запахи в закритих приміщеннях

Усуньте погані запахи в закритих приміщеннях, використовуючи ці два компоненти

Погані запахи, як правило, виникають під час відпустки або довгої відсутності. Це також трапляється, якщо ви не провітрюєте будинок протягом дня, або якщо ви не впускаєте сонячне світло.

Вологість накопичується і набирається у всьому, чого вона досягає. Це може вплинути на ваші стіни та одяг – особливо брудний одяг, брудне взуття та штори.

Таким чином, перше, що потрібно зробити для усунення поганих запахів у закритих приміщеннях, – провітрити їх і почистити. Зробіть освіжувачі повітря та мийні засоби для підлоги своїми найкращими друзями.

Щойно ви це зробите, ви можете використовувати два природні елементи, щоб запобігти поверненню поганих запахів.

Натуральне вугілля

вугілля, щоб усунути погані запахи в закритих приміщеннях
Натуральне вугілля ідеально підходить для усунення неприємних запахів. Це не тільки природно, воно також не забруднює довкілля. Крім того, за допомогою нього ви можете уникнути необхідності використовувати промислові вироби.

Ви можете придбати натуральне вугілля в будь-якому супермаркеті. Тоді ви можете легко використовувати його в приміщеннях, холодильниках, шафі або будь-якому іншому місці, де є поганий запах.

Один грам природного деревного вугілля дорівнює 250 квадратним метрам з точки зору абсорбційної потужності. На щастя, це стосується не тільки неприємних запахів, але й інших речовин, які шкідливі для вашого здоров’я, про які ви навіть не знаєте. Все це завдяки цьому простому натуральному інгредієнту.

Натуральне деревне вугілля походить з дубів під назвою Quercus phillyraeoides. Дуб проходить процес помірної карбонізації і змішується з піском, ґрунтом і золою, що надає йому білуватого відтінку.

Тепер вам, напевно, цікаво, що з ним робити, коли запахи зникнуть. Ви можете легко “відновити” деревне вугілля, залишивши його на сонці протягом декількох годин. Там воно висохне, виведе вологість і поглинену речовину, і буде готове до повторного використання.

Дивовижно, чи не так?

Камфора

камфора, щоб усунути погані запахи в закритих приміщеннях
Камфора – білувата речовина, схожа на сіль. Вона походить від рослини Laurus camphora, також відомої як камфорний лавр.

Камфора – це речовина з великою кількістю застосувань, серед яких усунення запахів та запобігання багатьом умовам. Крім того, це також аналгетичний та протизапальний засіб. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, прочитайте цю статтю.

  • По-перше, ви можете використовувати її в будь-якій формі: ефірні олії, рідка, тверда та навіть як порошок або кульки.
  • Одним із варіантів є змішування її з водою та вашим засобом для миття підлоги. Камфора має чудовий аромат і створить приємну атмосферу, щойно ви закінчите прибирання.
  • Крім того, ви можете використовувати її як розпилювач, переливши у відповідну пляшку. Просто додайте трохи води та будь-якої ефірної олії.
  • Нарешті, ви також можете використовувати камфору в шафі. Просто помістіть її у шафу і попрощайтеся із запахами, викликаними вологістю та закритими просторами.

Пам’ятайте, що помірність є ключовою умовою. Вдихання великих кількостей може завдати шкоди здоров’ю. Отже, важливо використовувати лише кілька крапель.

Тепер усунути погані запахи в закритих приміщеннях буде легко. За кілька хвилин ваш дім буде добре пахнути, і приходити додому буде набагато приємніше.  • Rutala, W. (1996). Desinfectantes de uso hospitalario. In Mayhall Hospital Epidemiology and Infection Control. Maryland: G. Baltimore.
  • Carrasco, S. (2017). 5 objetos en casa que acumulan millones de bacterias : Su Médico.
  • Adams, H. S. (1956). UN PROYECTO DE PROGRAMA DE PROTECCION DE LOS ALIMENTOS PARA LOS PAISES QUE NO LO TIENEN. PSP.
  • Analiza Calidad. (2006). Microorganismos indicadores. Microbiología de Los Alimentos.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.