Фантастична водна терапія для зниження ваги

Хочете скинути зайву вагу легко, без болю чи умирання від голоду? Звісно, це можливо! Водна терапія принесе відчуття ситості, і ви позбудетеся надлишкових токсинів.
Фантастична водна терапія для зниження ваги

Останнє оновлення: 16 січня, 2019

Як ви справляється з прагненням скинути зайві кілограми? Вам складно? Ви змучилися від численних дієт? Водна терапія стане вам в пригоді.

Дуже часто після перших спроб люди розчаровуються отриманими результатами. Потім, через кілька тижнів, потрібний ефект може взагалі припинитися, оскільки тіло адаптується до змін.

Незалежно від того, чи шукаєте ви нові варіанти або щось простіше, ви повинні дізнатись про водну терапію для схуднення.

Ви коли-небудь чули про неї? Якщо ні, або якщо ви хочете дізнатися більше, читайте далі.

Ви побачите, що вона має багато переваг і дуже проста. Крім того, вам не потрібно робити жодних серйозних змін або підштовхувати себе до крайніх меж.

Звідки взялася водна терапія для схуднення?

Хоча водну терапію стали використовувати у західному світі, вона вже дуже добре відома в Японії.

У Японії її використовують для очищення шлунку та поліпшення травної системи. Крім того, було виявлено, що вона допомагає отримати більше енергії, а також сприяє схудненню.

Традиційно рекомендують пити багато води в перші кілька хвилин після того, як встаєте зранку.

У Японії перші години ранку відомі як “золоті години”. Вони вважають, що в цей час, коли ви п’єте воду, ви значно покращуєте функціонування вашої травної системи та ваше здоров’я загалом.

Що таке водна терапія?

що таке водна терапія

Водна терапія має певні правила, але вони прості для виконання. Ось вони:

  • Коли ви щойно прокинулися, випийте 400-600 мл природної води. Важливо це зробити, перш ніж їсти будь-яку їжу. Ця кількість води становить від 4 до 6 склянок. Прохолодного ранку найкраще, якщо вода тепла або кімнатної температури. Якщо ви хочете додати трохи смаку, ви можете додати свіжий лимонний сік, але жодних підсолоджувачів.
  • Почистьте зуби й зачекайте 45-60 хвилин до сніданку. Не хвилюйтеся, якщо ви прокинулися дійсно голодними. Кількість випитої води допоможе вам почуватися ситими, і ви зможете зачекати не менше ніж 45 хвилин.
  • З’їжте легкий, але ситний сніданок, який надає поживні речовини. Важливо почати свій день правильно і споживати натуральні, органічні, високоякісні продукти. Уникайте оброблених харчових продуктів, м’яса та жирів. Деякі хороші варіанти – це коктейлі або салати, хоча суміш вівса, горіхів та молока також підійде.
  • Решта їжі повинна бути легкою, щоб водна терапія працювала належним чином.
  • За дві години після їжі варто уникати рідини. Однак не забувайте, що ви маєте пити рекомендовані два літри води на день.

Загальні рекомендації щодо водяної терапії для схуднення

водна терапія і схуднення
  • Ви можете додати дрібку солі до води, щоб полегшити зволоження організму. Не робіть цього, якщо для вас є проблеми зі здоров’ям. Якщо ваш лікар сказав, що у вашому раціоні не має бути натрію, сіль вам протипоказана. Ви побачите, що ваше тіло поглине всю воду, яку воно потребує.
  • Уникайте кави та алкоголю. Оскільки водна терапія прагне зробити ваше тіло здоровим, воно буде більш вразливе до шкоди, яку ці напої можуть заподіяти. Тож утримуйтеся від цих напоїв на деякий час. Якщо ви хочете щось інше, вибирайте зелені коктейлі або натуральні фруктові соки, завжди в невеликих кількостях.

Якщо у вас є захворювання, яке вимагає від вас пильної уваги та контролю над раціоном, спробуйте цю терапію тільки після консультації з лікарем.

Отже, скажіть нам, чи сподобалася вам водна терапія? Ви її спробували? Як вона подіяла на вас?

Це може вас зацікавити ...
Дізнайтеся більше про користь ананасової води
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Дізнайтеся більше про користь ананасової води

Про користь ананасової води існує не надто багато інформації. Тим не менш, вона має потужні сечогінні властивості, знімає запалення, а також ефекти...  • Fine R.A., Millero F.J. (1973). Compressibility of water as a function of temperature and pressure. Journal of Chemical Physics.
  • R. Llinas, W. Precht (2012). Frog Neurobiology: A Handbook. Springer Science & Business Media.