Герпес на спині: 5 натуральних засобів для лікування

Оскільки герпес на спині виникає через зниження захисних функцій імунної системи, крім застосування цих природних засобів, ви повинні зміцнити свою імунну систему, щоб стан не погіршився.
Герпес на спині: 5 натуральних засобів для лікування

Останнє оновлення: 16 листопада, 2018

Герпес на спині – це не тільки естетична проблема. Ця патологія може мати різні причини та симптоми, залежно від конкретного вірусу, який її викликав. З цієї причини найкраще дізнатися тип герпесу, від якого ви страждаєте. А потім вилікувати його якомога швидше.

Відкрийте для себе найкращі природні засоби для лікування герпесу на спині. Ехінацея, пивні дріжджі, часник, прополіс та алое вера – чудові лікувальні інгредієнти. Вони допоможуть вам боротися і заспокоїти це захворювання.

Герпес на спині

Герпес – це інфекційне захворювання, спричинене вірусом. Його вважають хронічною патологією. Тому що цей вірус залишається в нашому тілі та викликає спалахи відповідно до різних факторів. Симптоми, уражені ділянки та ступінь тяжкості також варіюються залежно від типу вірусу. Він може бути простим або складним.

Як герпес на спині, так і будь-який інший його вид, виникає в нашому тілі, коли імунна система ослаблена. Тому хоча ми можемо застосовувати засоби для полегшення болю або спалення, найголовніше – покращити захисну функцію імунної системи. Таким чином, ми зможемо уникнути його погіршення, розширення та повторної появи.

герпес на спині: засоби лікування

Натуральні засоби для лікування герпесу

1. Ехінацея

Ехінацея володіє антиінфекційними властивостями. Вони захищають нас від різних збудників, таких як віруси. Власне, це одна з найвідоміших та давніх лікарських рослин, які споживають для зміцнення імунної системи. Крім того, вона є ефективною як з простим, так і складним типом герпесу.

 • Отже, щоб ехінацея не завдавала шкоди, ми повинні приймати її правильно. Не можна споживати цю рослину понад три місяці поспіль.
 • Найкраще приймати її в різні пори року, робити перерви і не перевищувати дозу 7 грамів на добу (для дорослих).

2. Пивні дріжджі

Лізин є незамінною амінокислотою, яка здатна боротися з вірусними інфекціями. Зокрема з простими і складними симптомами герпесу. Деякі харчові продукти містять велику кількість цієї поживної речовини. Наприклад, пивні або харчові дріжджі.

Завдяки лізину та багатьом іншим поживним речовинам пивні дріжджі збалансовують і зміцнюють нервову та імунну систему. Крім того, він також діє як очищувач шкіри.

З цієї причини ми можемо споживати пивні дріжджі щодня, в капсулах або з їжею. Оскільки вони мають смачний смак, схожий на горіхи або сир.

3. Часник

Часник – це чудовий природний антибіотик, здатний протистояти герпесу, простому та складному його видам. Цей лікарський продукт сприяє зниженню запалення, поліпшенню кровообігу, підвищенню захисту та недопущення просування вірусу.

Ви можете поєднувати споживання сирого часнику з безпосереднім застосуванням на уражену шкіру. Однак ви маєте робити це щодня, поки не буде результату. В и також можете провести дивовижне лікування на основі тибетського часнику. Для того, щоб глибоко очистити організм і запобігти спалахам.

Ви можете також приймати його в капсулах. Якщо вам важко переварювати його або він спричиняє неприємний запах з рота.

4. Прополіс

Прополіс – ще один чудовий природний антибіотик, особливо зелений сорт з Бразилії. Цей суперпродукт бореться з усіма видами бактерій, вірусів та грибків. Тому завжди зручно мати його в аптечці, щоб здолати перші симптоми.

Вам доведеться поєднувати зовнішнє та внутрішнє застосування прополісу, щоб ефективно позбутися герпесу на спині:

 • Внутрішнє: 5 крапель 1 раз на добу (для запобігання), 5 крапель щогодини (під час наявності герпесу) і 5 крапель 3 рази на день (після зникнення).
 • Зовнішнє: наносьте 2 або 3 рази на день на герпес на спині.

5. Алое вера

Алое вера – це засіб, який ми пропонуємо для заспокоєння дратівливих симптомів. Таких як свербіж, горіння та біль. Хоча алое не може повністю вилікувати герпес, воно може забезпечити швидке та природне полегшення, якщо поєднати його з попередніми процедурами.

Ви повинні нанести гель, який треба вичавити зі стебла алое вера. Найкраще мати власну рослину вдома, щоб можна було використовувати її в будь-який час.

В и також можете придбати цей гель. Однак у цьому випадку ви повинні переконатися, що це майже цілком чистий гель рослини. • Bascones-Martínez A., Pousa-Castro X.. Herpesvirus. Av Odontoestomatol  [Internet]. 2011  Feb [citado  2018  Nov  03] ;  27( 1 ): 11-24. Disponible en: http://scielo.isciii.es/scielo.php?script=sci_arttext&;pid=S0213-12852011000100002&lng=es.
 • Domínguez-Fernández, R.N., Arzate-Vázquez, I., Chanona-Pérez, J. J., Welti-Chanes, J. S., Alvarado-González, J. S., Calderón-Domínguez, G., Garibay-Febles, V., & Gutiérrez-López, G. F.. (2012). El gel de Aloe vera: estructura, composición química, procesamiento, actividad biológica e importancia en la industria farmacéutica y alimentaria. Revista mexicana de ingeniería química11(1), 23-43. Recuperado en 02 de noviembre de 2018, de http://www.scielo.org.mx/scielo.php?script=sci_arttext&;pid=S1665-27382012000100003&lng=es&tlng=es.
 • Griffith, R., Walsh, D. E., Myrmel, K. H., Thompson, R. W., & Behforooz, A. (1987). Success of L-lysine therapy in frequently recurrent herpes simplex infection: Treatment and prophylaxis. Dermatology. https://doi.org/10.1159/000248823
 • Hudson, J.B. Applications of the phytomedicine Echinacea purpurea (Purple Coneflower) in infectious diseases. J Biomed Biotechnol. 2011;2012:769896. Disponible en: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3205674/
 • Morales, J. P. Z., Pizarro, W. J. Z., Macías, V. I. V., & Moreno, E. A. (2017). Los Aminoácidos en el cuerpo humano. RECIMUNDO: Revista Científica de la Investigación y el Conocimiento, 1(5), 379-391. https://dialnet.unirioja.es/servlet/articulo?codigo=7116449
 • Morales, J. P. Z., Pizarro, W. J. Z., Macías, V. I. V., & Moreno, E. A. (2017). Los Aminoácidos en el cuerpo humano. RECIMUNDO: Revista Científica de la Investigación y el Conocimiento, 1(5), 379-391.
 • Prado A., Bernardita; Le-Bert Z., Marcela; Carrión A., Flavio; José Martínez G., María; Honeyman M., Juan. – Estudio del efecto inmunomodulador de la Equinácea purpúrea en pacientes con herpes labial recurrente – Imunomodulatory effects of Echinacea purpurea in patients with recurrent herpes labialis – Rev. chil. dermatol;26(4): 379-384, 2010. Disponible en: https://www.sochiderm.org/web/revista/26_4/3.pdf

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.