Хлорофіл – дивовижний природний засіб

Хлорофіл є одним з найкращих засобів, який піклується про жіноче здоров’я, оскільки, він сприяє виробленню естрогену, зменшує ймовірність утворення кісти яєчників, сприяє врегулюванню менструального циклу. Хлорофіл може навіть вилікувати вагінальні інфекції.

Сік рослин має безліч чудових корисних властивостей для людського організму. Коли в кров поступає сік хлорофілу, він підвищує процес метаболізму, допомагає боротися з хворобами, сприяє регенерації клітин та ін.

Хочете дізнатись більше про корисні властивості цього чудового природного засобу – хлорофілу? У цій статті ми розкажемо вам про це. Читайте далі.

Слово «хлорофіл» походить від грецького слова «khloros», що означає світло-зелений і «phyllon» – листя. Два французькі хіміки відкрили його в 1817 році. Цей пігмент присутній у всіх рослинах, адже він необхідний  їм для їхнього існування.

Рослинам необхідний хлорофіл, тому що без нього не відбуватиметься процес фотосинтезу, під час якого рослина виробляє кисень за рахунок взаємодії води і сонця. Саме тому всі рослини мають зелений колір.

Цікавий факт про хлорофіл: він має аналогічну структуру, що і кров людини, за винятком кольору (червоний колір походить від гемоглобіну) та одного елемента (у хлорофілі присутній магній, а в людській крові є залізо).

Ось чому багато людей говорять, що хлорофіл – це рослинна кров. І ось чому за своєю дією він схожий на гемоглобін: підвищує рівень кисню і прискорює азотний обмін, виводить ацетон, токсини, отруту, пестициди, радіонукліди, солі, сечову кислоту з організму людини.

hlorofil1

Які лікувальні властивості має хлорофіл?

Споживання хлорофілу – дуже корисно для здоров’я. Ця «диво» речовина допомагає роботі різних органів. Погляньмо на деякі з переваг споживання хлорофілу:

Виведення токсинів і  насичення киснем організму

Якщо ви регулярно їсте продукти, у яких міститься хлорофіл, то такий спосіб харчування сприяє більшому насиченню крові киснем і збільшує продуктивність циркуляції крові, а це допомагає серцю і крім того, збагачує клітини киснем. Коли кров збагачується киснем, відбувається очищення всього організму.

Наприклад, було доведено, що це запобігає негативному впливу радіаційного випромінювання, крім цього, кисень здатний поєднуватися із важкими металами, які накопичуються у клітинах організму.

Пригадайте історію про «Залізну людину», головний герой пив хлорофіл, щоб позбутися металу в крові. До таких властивостей слід додати: хлорофіл також очищає товсту кишку і захищає його мікрофлору, а також запобігає появі таких захворювань, як рак. За допомогою хлорофілу можна знизити рівень холестерину, оскільки він може зменшити рівень тригліцеридів.

hlorofil2

Хлорофіл покращує імунну систему людини

Існують бактерії, які не можуть легко вижити в місцях з великою кількістю кисню. Як ми вже згадували, хлорофіл забезпечує організм великою кількістю кисню. Таким чином, він може захистити організм людини від шкідливих і хвороботворних бактерій, що розвиваються.

Хлорофіл також є потужним нейтралізатором, який запобігає інтенсивному розвитку інших видів бактерій у нашому організмі. Кожен, хто має низький імунітет  повинен подумати про збільшення продуктів, що містять у собі хлорофіл, у своєму раціоні харчування, щоб запобігти різним хворобам.

Його також рекомендують тим людям, які страждають на синдром набутого імунодефіциту (СНІД). Хлорофіл також прискорює процес загоєння ран або після операційних рубців; він є ідеальним засобом для тих пацієнтів, які знаходяться на стадії відновлення після хвороби, а також для хворих, які отримують різні оздоровчі інвазивні процедури, такі як хіміотерапія чи діаліз.

Хлорофіл покращує травлення

Хлорофіл дуже корисний для всієї травної системи. Він покращує роботу товстої кишки, печінки, сечового міхура і шлунка. Хлорофіл сприяє розщепленню та виведенню із організму каменів з оксалату кальцію. Саме тому хлорофіл ідеально підходить для тих, хто має жовчні камені, проблеми з печінкою, у кого синдром подразненого кишечника, підвищена кислотність шлунка і т.д.

hlorofil3

Хлорофіл запобігає появі захворювання на рак

Хлорофіл має властивість виводити шкідливі токсичні речовини, які призводять до такої смертельної хвороби, як рак. Ці токсини можуть проникати в організм через їжу, а також причиною появи захворювання на рак може бути забруднення навколишнього середовища.

У хлорофілі міститься велика кількість вітаміну А, вітаміну С, вітаміну Е, а також він є ефективним антиоксидантом та ідеальним протизапальним засобом.

Хлорофіл – найкращий помічник для здоров’я жінки

Хлорофіл стимулює вироблення естрогену («жіночого» гормону) і це допомагає попередити виникнення хвороби та полегшити симптоми таких недуг, як кіста яєчників, утворення згустків крові і нерегулярні, вкрай болючі або рясні менструації.

Крім того, хлорофіл допоможе позбутися вагінальних інфекцій. Хлорофіл, що міститься в петрушці, сприяє регулюванню процесів окислення при недокрів’ї.

Також петрушка має очищувальний ефект на нирки, печінку, сечовий і жовчовивідні шляхи. Допоможе при лікуванні захворювань сечового міхура і нирок. Іноді використовується як сечогінний засіб.

Хлорофіл лікує респіраторні захворювання

Як уже згадувалось раніше, хлорофіл забезпечує киснем клітини. І тому він є ідеальним засобом для лікування людей, які страждають на респіраторні інфекції або хвороби. Хлорофіл також є чудовим рішенням для лікування застуди або кашлю.

Хлорофіл підтримує здоров’я ротової порожнини

Хлорофіл виводить з організму токсини, має дезодоруючі якості – видаляє неприємний запах з рота і тіла, допомагає зберегти свіжий та приємний подих на тривалий час, навіть після споживання цибулі, алкоголю чи куріння. Крім цього, хлорофіл допомагає у лікуванні парадонтиту – хвороби при якій псуються та випадають зуби.

hlorofil4

Які продукти є найкращим джерелом хлорофілу?

Зовсім не потрібно починати жувати кожну рослину, яку ви бачите, коли ви йдете по вулиці. Запам’ятайте, що хлорофіл міститься у всіх зелених овочах. Однак якщо ви бажаєте скористатися усіма перевагами цієї ефективної зеленої рідини, віддайте перевагу таким продуктам:

Шпинат

Ви будете сильніші, ніж моряк Папай з кумедного мультфільму! Шпинат – це рослинний продукт, у якому міститься найбільша кількість хлорофілу. Краще всього їсти його сирим або приготовленим на пару. Для початку можете додавати шпинат у салати.

Інші зелені листкові овочі

Звичайно, вам не слід забувати про шпинат, але пам’ятайте також і про інші зелені листкові овочі, такі як мангольд, зелений салат, броколі, капуста, спаржа і селера. Завжди намагайтеся їсти дані продукти сирими, без теплової обробки, якщо це можливо.

Зелений чай

Зелений чай має багато корисних властивостей для здоров’я. У ньому містяться хлорофіл та антиоксиданти. Зелений чай знижує рівень холестерину, сприяє прискоренню обміну речовин та дозволяє скинути зайву вагу.