Художники відновлюють жіночність після раку грудей

Художники відновлюють жіночність після раку грудей
Художники відновлюють жіночність після раку грудей

Останнє оновлення: 23 лютого, 2019

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку діагностують 1,38 млн. нових випадків раку молочної залози, проте смертність цього захворювання йде на спад.

Рання діагностика разом із дедалі більш інноваційними процедурами поступово збільшують тривалість життя тих, кому діагностували цю хворобу, та дають змогу відновити жіночність.

Проста або радикальна мастектомія змушує жінок змінювати тіла і створює рани, які важко зцілити. Як відомо, рак молочної залози чинить тривалий фізичний, емоційний та психологічний збиток.

Багатьом пацієнтам доводить стикатися з необхідністю втрати грудей або мастектомії, під час якої видаляють соски та ареоли.

Сьогодні такі групи, як “Майстри татуювання для раку молочної залози” дають цим хоробрим жінкам шанс відновити свою жіночність.

Ми пояснимо, як саме вони це роблять.

Відновлення жіночої самооцінки завдяки дуже особливим татуюванням

татуювання грудей
Багато людей насправді проти тату, адже їх відштовхує думка мати якесь зображення на шкірі, яке буде на все життя.

Однак подобається нам чи ні, ці історії доводять, як просте татуювання може допомогти в таких особливих випадках, як рак молочної залози.

Стефані нещодавно оговталася від раку молочної залози. Після проходження мастектомії вона обрала проведення реконструктивної хірургії.

Однак реконструкція грудей – це складний процес, на який соски не дуже добре реагують.

Сьогодні є загальноприйнята практика, відома як “фарбування”. Це така техніка, яка схожа на татуювання. На жаль, її використовують дуже мало лікарень та медичних клінік. Інший чинник, який необхідно враховувати: це не назавжди.

Кілька років тому Джеро Веласко, майстер татуювання з Мадрида (Іспанія) запустив новий проект у соціальних мережах, пропонуючи свої послуги з безоплатного татуювання “сосків” на грудях жінок, які цього потребують.

Завдяки цій ініціативі Стефані знову має груди. Вона пояснила, що цього літа на пляжі її дочка сказала: “Мамо, твій купальник зіскочив, прикрийся, бо люди можуть побачити твої груди!”

Ці слова зробили її надзвичайно щасливою. “У мене знову є груди”, вона посміхнулася.

По-справжньому особливе татуювання

татуювання після мастектомії

Пацієнти з раком, яким зробили мастектомію, знають, що згодяться не всі татуювання. Соски та ареоли є важливими частинами жіночності.

Неважливо, що ніхто ніколи не бачить їх, окрім жінки та її партнера.

Це делікатна ділянка жіночого тіла. Втратити її в результаті операції на одній або обох грудях – це травматичний та чутливий досвід.

Майстер тату Джеро Соріано це добре знає. Він використовує суміш кольорів, як-от оранжевий і коричневий, для імітації текстури ареоли та соска, щоб повернути жінкам самооцінку, на що вони так сильно заслуговують.

  • Потрібно зазначити, що після реконструкції молочної залози в жінки залишаються дві маси тіла, які взагалі не схожі на природні груди.
  • Вони можуть мати відповідну форму, щоб добре виглядати в одязі, але все-таки чогось не вистачає.

Відсутність соска може позначитися на самооцінці багатьох жінок (це трапляється не зі всіма, оскільки кожна людина справляється з цією ситуацією індивідуально).

Хірурги та майстри татуювання відновлюють жіночність

жіночність
Це спільні зусилля. Для того, щоб ці жінки повністю відновилися, хірург та майтер татуювання повинні імітувати ідеальні груди.

Хоча майстер займається делікатною справою, практично неможливо не питати й не піддаватися впливу особистої історії кожної з цих жінок. Ті, хто вижив, несуть надію.

За його словами, такі татуювання зазвичай роблять у приватній клініці. Вони часто коштують від 300 до 400 євро, що досить багато.

Ціни не повинні бути такими, якщо враховувати особисту ситуацію жінки. Багато хто з них уже витратився на інші предмети, такі як перуки, щоб усе ще почуватися жінками.

Ці деталі спрямовані на те, щоб відновити жіночу гідність. Втрата волосся і грудей – це ніби стирання жіночності.

Вони завжди будуть красивими в наших очах.

Однак особиста реальність кожної окремої людини є унікальною та винятковою. Деякі страждають від руйнівних наслідків раку більше ніж інші.

Але такі креативні ідеї, подібні до цього татуювання, дають надію жінкам, що їхня жіночність буде відновлена.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.