Інтимні частини тіла стали об’єктом одержимості естетичною досконалістю

13 Січня, 2019
Бажання мати ідеальні інтимні частини тіла виникає все частіше, і ця одержимість посилюється через все більшу кількість оголених образів у засобах масової інформації.

Заклопотаність естетичною досконалістю стає дедалі популярнішою у нашому суспільстві. Тепер ми навіть хвилюємося про вигляд ділянок тіла, про які й не подумали кілька років тому, серед яких інтимні частини тіла.

Насправді багато людей запитують, чи не став інтерес до гарного вигляду дещо надмірним. Чи стає це одержимістю, яка робить більше шкоди, ніж користі?

Однак бажання добре почуватися не означає прагнення до естетичної досконалості. Можна почуватися добре й бути щасливими, але досконалість неможлива, тому це просто викликає розчарування.

Ніщо взагалі не є досконалим, і ми завжди знайдемо дефект, який варто приховати або змінити. Мода також постійно змінюється, тому ми постійно намагаємося не залишитися позаду.

Справді, ця одержимість викликає певні психічні розлади, від анорексії, до булімії або мегарексії, або одержимості косметичною хірургією.

Невдоволення вашим образом може навіть становити загрозу для здоров’я.

Одним із прикладів цього є статева хірургія.

Це вже не просто видалення волосся: тепер люди лягають під ніж, щоб надати певну форму геніталіям.

Інтимні частини тіла: у пошуках ідеальної вульви

жіночі інтимні ділянки
Найбільш популярним втручанням у цьому випадку є лабіопластика, яка полягає в зменшенні розмірів малих статевих губ.

Жінки, які вдаються до неї, вважають, що їх інтимні частини тіла занадто великі або занадто малі. Так чи інакше, вони їм не подобаються й жінки хочуть із ними щось зробити.

Однак деякі жінки стверджують, що роблять це для зручності. Але переваги цієї операції різноманітні.

Багато жінок обирають цю операцію не лише через естетичний вигляд, але й тому що розмір їхніх приватних частин не дає їм комфортно грати в спорт або займатися сексом.

Це правда, що це може бути проблемою в ліжку або на корті, але лише в меншості випадків.

Надлишок шкіри або потовщення може заважати сексу або спорту, наприклад, бігу або вільному руху.

Проте естетика відіграє важливу роль у переважній більшості випадків.

Завдяки збільшенню доступу до оголених образів, був створений стандарт “ідеальної вагіни”. Тому, як і у випадку з іншими частинами тіла, одержимість естетикою веде до операційної.

Читайте також: 5 натуральних засобів від вагінальних виділень з неприємним запахом

Досконала вульва – добровільне бажання?

операції на інтимних ділянках
Як ми вже говорили, вражає те, що дедалі більше занепокоєння через цю проблему виникає тоді, коли оголення виставляється на показ частіше, ніж будь-коли раніше.

Як у звичайних, так і порнографічних жанрах, людське тіло завжди на виду.

Якщо озирнутися назад, легко зрозуміти, що засоби масової інформації зіграли важливу роль для визначення нашого ставлення до тіла.

Загалом, засоби масової інформації діяли як дзеркало та одночасно як законодавець. Ми хочемо бути в кадрі, і, якщо цього не відбувається, ми міняємо себе так, щоб нагадувати тих, хто в кадрі.

У цьому сенсі, якщо ми бачимо безліч ідентичних інтимних частин з однаковими характеристиками, ми зобов’язані порівнювати себе й починаємо вважати, що відмінність – це недосконалість.

Згодом ця недосконалість може почати нас пригнічувати.

Тут ми можемо реагувати двома способами: спробувати змінити своє тіло або прийняти різницю.

Як наслідок, дедалі більша одержимість естетикою зробила перший варіант бажаним для більшої частини населення.

Інтимні частини тіла ніколи не були настільки важливими для естетики. Щоправда, розмір статевого члена в цьому сенсі є винятком, але це аж ніяк не стосувалося жінок.

Можна запитати, чому це відбувається, і чи ця одержимість виникає всередині нас або навпаки її спричинює бажання виглядати так, як жінки, яких ми бачимо в ЗМІ.

  • Бужієвська Т.І. (2001). Основи медичної генетики. Здоров’я.
  • Помогайбо В.М., Петрушов А.В. (2014). Генетика людини. Академія.