Скільки потрібно тренуватися щотижня?

Скільки разів ви запитували себе, тренуєтеся ви забагато чи замало? Річ у тім, що все залежить від того, чого ви намагаєтеся досягти. Дізнайтеся сьогодні про те, скільки потрібно тренуватися саме вам.
Скільки потрібно тренуватися щотижня?

Останнє оновлення: 17 березня, 2019

Фізичні вправи є прекрасним способом досягнення здорового та довготривалого життя. За допомогою них ви можете отримати омріяну фігуру. Але скільки потрібно тренуватися щотижня?

Відповідь залежить від типів вправ, які ви виконуєте, інтенсивності та швидкості, а також від прогресу до важчих тренувань.

Ось чому важливо знати все про вашу рекомендовану процедуру тренувань. Пам’ятайте, що якщо ви тренуєтеся забагато, це може мати негативні наслідки для вашого організму.

Які наслідки занадто великого фізичного навантаження?

скільки потрібно тренуватися щотижня
 • травмування м’язових волокон
 • загальна слабість і втома
 • сильний м’язовий біль
 • підвищений артеріальний тиск
 • зниження лібідо

Ми також рекомендуємо прочитати: 9 ефективних вправ, щоб зміцнити ноги та сідниці

Скільки потрібно тренуватися щотижня?

Люди здебільшого починають тренуватися з урахуванням параметрів тіла та фізичної витривалості. Однак це має бути повністю індивідуально.

Не всі ми перебуваємо в одному стані. Крім того, різноманітні фізичні реакції можуть призвести до різноманітних наслідків, якщо ви перевищуватимете ваші обмеження витривалості щодня або навіть раз на тиждень.

Щоб дізнатися, скільки вправ ви маєте робити щотижня, подумайте, яка у вас мета. Зрештою, це не те ж саме для зниження ваги, як для фізичної терапії.

Зниження вікових ризиків для здоров’я

як і скільки потрібно тренуватися
Було доведено, що дві години помірних вправ на день можуть суттєво знизити ризик серцевого нападу після 50 років.
 • Прогулки кілька разів на тиждень – норма для здорової людини.
 • В ідеалі ви можете проводити помірні тренування протягом тижня й досягти 10 годин загального фізичного навантаження.

Скільки потрібно тренуватися, якщо ви хочете спалити калорії

Якщо ви хочете спалити калорії за допомогою вправ, ваші тренування мають бути короткими та інтенсивними. Ви повинні максимізувати їх під час тренування.

 • Якщо ви ходите в тренажерний зал, поговоріть з особистим тренером, який зможе ознайомити вас із тренуванням, яке відповідає вашому фізичному стану та типу тіла.
 • Щоб спалити калорії, ідеально виконувати три 20-хвилинні тренування на тиждень. Потім поступово збільшуйте час тренувань, коли наберетеся сил.

Скільки потрібно тренуватися, якщо ви хочете привести в тонус м’язи

скільки потрібно тренуватися для тонусу м'язів
Для зміцнення й тонусу м’язових груп, не варто тренуватися забагато. Ваші м’язи повинні відпочивати після кожного сеансу.
 • Тренування з гантелями також допомагає зберегти загальне здоров’я. Віри чи ні, вправи з вагами й силові тренування знижують ризик діабету 2 типу та високого кров’яного тиску.
 • Рекомендовані сесії складають близько 120 хвилин. Тренуйтеся тричі на тиждень, щоб залишити час для відпочинку м’язів.

Ми пропонуємо переглянути: 5 вправ, щоб накачати прес вдома

Скільки потрібно тренуватися, якщо ви хочете збільшити фізичну витривалість

Це ваша мета? Тоді немає кращої ідеї, ніж почати бігати або тренуватися для перегонів. Якщо ви хочете бігати на довгі відстані, ви повинні підготувати своє тіло, і це найкраще досягається шляхом тренувань.

По-перше, потрібно врахувати свої фізичні здібності та підтримувати здоров’я тіла.

Почніть із тренувань, які різняться тривалістю. Зробіть це без вичерпання свого енергетичного потенціалу, що тільки призведе до того, що ви занадто швидко втомлюватиметеся.

Години на день, з одним повним днем ​​відпочинку, достатньо для досягнення ваших цілей. Знайте, що кінцевою метою є довгострокова витривалість.

Окрім бажаної форми тіла та здоров’я, яке ви завжди хотіли, гормони, які посилюються щоденними тренуваннями, збільшать рівень щастя в будь-якому віці.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.