Ключ до здорових романтичних стосунків

Завжди мати змогу бути самими собою у стосунках, не відчувати себе осудженими чи контрольованим і навіть отримувати задоволення, нічого не роблячи зі своїм партнером, є великими досягненнями.
Ключ до здорових романтичних стосунків

Останнє оновлення: 16 грудня, 2018

Люди, одержимі пошуком ідеального партнера, будуть постійно страждати, а це не додасть нічого хорошого їхньому життю. По-перше, ніхто не досконалий. Проте є реальні люди, з якими ми досі можемо побудувати наше щастя та здорові романтичні стосунки.

Беручи до уваги те, що ми також не ідеальні, ми можемо знайти ключ до успішних і тривалих стосунків у досить простих, але чудових діях. Наприклад, насолоджуватись перебуванням удвох, сміятися разом, бути ввічливим і ставитися з розумінням у сварці чи коли виникає проблема – це яскраві приклади таких дій.

У сьогоднішній статті ми будемо говорити про те, як важливо мати здорові романтичні стосунки.

Знайдіть когось, з ким вам завжди приємно проводити час

Наша подорож задля емоційного зростання та здорових романтичних стосунків зазнає багатьох змін протягом всього життя. Кохання вимагає трохи мудрості, чарівного зв’язку та доброї часточки самоповаги. Цей останній аспект підказує нам, з ким ми маємо далі зустрічатися, а з ким – ні.

Ми закликаємо вас подумати про всі ці аспекти на мить. Це допоможе вам зрозуміти цю важливу магію, яка сприяє більш зрілим і свідомим стосункам, що робить щастя частою темою у вашому житті.

здорові романтичні стосунки в сім'ї

Мій партнер не повинен гасити вогонь, який живить мою душу

Деякі люди – екстраверти. Це означає, що вони більшою мірою орієнтовані на ентузіазм, розваги, обмін моментами з іншими людьми і віддачу свого найкращого всім іншим. Проте бувають випадки, коли екстраверти не завжди вважають за краще мати стосунки з “правильною людиною”.

Наприклад, є деякі люди, які не люблять, якщо їхній партнер поводиться відкрито з іншими людьми чи стає яскравою зіркою на кожній зустрічі чи проводить весь вільний час на вечірках.

  • Недовірливі люди з низькою самооцінкою, як правило, мають складні стосунки.
  • Причина цього в тому, що такі люди хочуть “контролювати” свого партнера. Вони, так би мовити, “гасять” ентузіазм та енергію своєї пари, тому що бояться, що їх можуть покинути в будь-який момент.
  • Коли романтичні стосунки відбуваються між дуже різними особистостями, то звичайно, можуть виникнути проблеми.
  • Іноді кохання не достатньо, особливо коли з’являється третій фактор: недовіра. Наприклад, недовірливі люди можуть сказати таке: “Ти завжди зацікавлений в усіх інших, а не у мені”,” Кожного разу, коли ти щасливий, мені здається, що я вже зовсім не потрібен тобі”.

Ми повинні бути обережними у таких ситуаціях. Коли ми помічаємо, що наша особистість змінилася, що душа вже не має стільки ж “вогню” у собі, як це звичайно було, і ми ходимо навшпиньки навколо нашого партнера, то ми справді перестаємо бути самими собою.

здорові романтичні стосунки та кохання

Ви знаєте, що прийшов час прийняти рішення, коли ви перестаєте бути самими собою. На жаль, ви просто не впізнаєте своє власне зображення в дзеркалі, тому що ви – тільки залишок свого минулого щастя.

Перебувати в здорових романтичних стосунках передусім означає створювати щастя разом. Проте якщо ваші стосунки не приносять нічого, крім смутку в житті, якщо ви втрачаєте свою цілісність, ви можете почати відчувати себе пригніченими. Але ви не повинні дозволити цьому статися.

Людина, яка справді любить вас, змусить вас сміятися

Не має значення, що він любить сучасну музику, а вам подобається класичні твори, або що вона любить залишатися вдома, а ви насолоджуєтеся перебуванням на свіжому повітрі.

  • Двоє людей не обов’язково повинні бути схожими, щоб бути разом у здорових романтичних стосунках. Найголовніше те, що ви поділяєте та самі цінності, а так само важливим є те, що часи, які ви проводите разом нічого не роблячи – приємні та повні взаєморозуміння, розслаблення та сміху.
  • Люди часто кажуть, що міцні пари є найкращими друзями й що вони мають чудове сексуальне життя. Проте ці популярні висловлювання часто приховують велику істину.
  • Ця істина полягає в тому, що близькість, бажання, повага та компроміс є основою здорових романтичних стосунків. Кожна з цих вимог веде до чогось великого – щастя.

Важливо також прояснити деякі моменти, коли йдеться про важливість почуття гумору в здорових романтичних стосунках:

  • Гумор не варто використовувати для атаки партнера, як в тих випадках, коли хтось буває саркастичним.
  • Деякі люди використовують гостру та руйнівну мову, щоб знущатися з інших за допомогою сарказму. Проте тут гумор – лише маскування агресії. Ніколи не дозволяйте нікому висміювати вас або змушувати вас почуватися себе погано, пожартувавши над вами.
здорові романтичні стосунки у парі

Здорові пари сміються одне з одним, а гумор у цих стосунках є позитивним і навіть терапевтичним.

Зрозумійте, що для вас означають здорові романтичні стосунки

Ми завжди повинні розглядати щастя як найкращий інгредієнт для того, щоб мати здорові романтичні стосунки, де ми усміхаємося навіть у важкі часи у стосунках.

Це може вас зацікавити ...
Чи це справді кохання всього життя?
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Чи це справді кохання всього життя?

Навіть якщо ми думаємо, що любові достатньо для стосунків, правда в тому, що кохання всього життя має супроводжуватися щедрістю, прийняттям, поваго...


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.