10 крадіїв енергії

З часом ми розуміємо, що пробачення є найкращим варіантом. Коли ми пробачаємо, наше життя поліпшується, енергія повертається, тому що ми більше не несемо тягар образ.
10 крадіїв енергії

Останнє оновлення: 11 грудня, 2018

У всіх нас є певна кількість енергії, яку ми повинні навчитися використовувати позитивно, а не марнувати. Енергія дозволяє працювати з мотивацією, дає позитивне налаштування, щоб впоратися з повсякденними ситуаціями і дозволяє скористатися будь-якою нагодою.

Тільки у вас є влада контролювати свою енергію і доступ до її використання щодня. Втім, є деякі зовнішні і внутрішні фактори, які можуть змінити енергетичний рівень, викликаючи зменшення мотивації, погіршення настрою і продуктивності.

Наша енергія є ключем до успіху і подолання всіх перешкод, які постають на цьому шляху. Кожен з нас може відновити енергію щодня і отримати максимум переваг, щоб виявити сильні сторони, таланти і все, що дозволяє нам виділятися як особистостям.

Враховуючи, що кожна людина наділена енергією, яка є ключем до особистісного та професійного розвитку, великий духовний лідер Далай-лама виокремив 10 “енергетичних крадіїв”, про які повинен знати кожен, щоб опанувати енергію і запобігти перешкодам, які можуть не давати нам нею скористатися.

Енергія втрачається від токсичних людей

горілий тост
  • “Відпустіть людей, які потрапляють у ваше життя лише для того, щоб поділитися скаргами, проблемами, розповідями про лихо або страх, а також тих, хто засуджує інших. Якщо хтось шукає відро, щоб викинути туди своє сміття, ​​переконайтеся, що це не ваш розум”.

Усі здатні відрізнити, які люди приносять позитив в наше життя, а які хочуть втримати нас і перешкодити виконувати задумане.

Сплачуйте рахунки вчасно

Немає нічого кращого для душевного спокою, ніж усвідомлення того, що ми нічого нікому не винні та ніхто не винний нам.

  • “Сплачуйте рахунки вчасно. Водночас, беріть у того, хто вам винний, або відпустіть його, якщо це неможливо взяти”.

Відповідальне ставлення до боргів допомагає нам бути спокійними з іншими і самими собою. Найкраще зробити все можливе, щоб звільнитися від боргів, не ховатися і не соромитися через те, що ви їх не сплатили.

Дотримуйтеся обіцянок

  • “Якщо ви не дотримались їх, запитайте себе, чому так сталося. Ви завжди в праві змінити свою думку, вибачитися, компенсувати, переглянути і знайти іншу альтернативу обіцянці, яку ви не стримали; але це не повинно стати звичкою. Найкращий спосіб уникнути робити те, чого ви не хочете робити, – сказати “ні” з початку”.

Навіть найменші обіцянки можуть мати досить істотне значення для людей, яким ви їх дали. Дотримання обіцянок робить нас кращими людьми, як на особистому, так і на професійному рівні.

Делегуйте те, що ви не хочете робити

чоловік та жінка
  • “Коли це можливо, делегуйте ті завдання, які ви вважаєте за краще не робити, і присвятіть свій час тому, що вам найбільше подобається.”

Це не ухиляння від обов’язків, а усвідомлення того, що іноді краще передати роботу комусь, хто може зробити її краще, або тому, хто може зайняти ваше місце, коли ви не здатні її зробити. Крім того, це нагадує нам, що важливо робити те, що дійсно має значення в нашому житті.

Відпочивайте і дійте

  • “Дайте собі можливість відпочити, якщо вам це потрібно, і дозвольте собі діяти, коли знайдете нагоду”.

І природа, і наше життя мають різні ритми, і кожен з нас повинен знати, як з цим впоратися. Не зупинятися багато разів, коли це дійсно слід зробити, може бути великою помилкою, і так само не діяти, коли ми в змозі, може змусити вас пошкодувати в майбутньому.

Викиньте, підберіть і впорядкуйте

  • “Викиньте, підберіть і впорядкуйте, нічого не забирає більше енергії, ніж неохайне місце, повне речей з минулого, які вам більше не потрібні”.

Дуже важливо викинути все (фізичне і духовне), що нам не потрібно, залишивши позаду все, що минуло, і приймати тільки ті речі, які дозволяють нам організуватися, щоб жити добре сьогодні і втілити наші мрії у майбутнє. Енергія любить порядок.

Піклуйтеся про здоров’я

чоролік хоче вкусити яблуко
  • “Поставте здоров’я на перше місце, без механізмів вашого тіла, що працюють на максимумі, ви не зможете зробити багато чого. Візьміть перерву”.

Найкраща робота, багато грошей і найпрекрасніші речі будуть марними, якщо ми не матимемо хорошого здоров’я і не дбатимемо про свій організм.

Щоб у вас була енергія, треба присвятити час нашим тілам і вивести токсини, медитувати, добре харчуватися, виконувати фізичні вправи, проконсультуватися з лікарем і зробити все необхідне, щоб бути в доброму здоров’ї.

Сміливо зустрічайте важкі ситуації

  • “Сміливо зустріньте токсичні ситуації, які ви зараз терпите, від порятунку друга або члена родини до негативних дій з боку партнера або групи, і вживайте необхідних заходів”.

Сміливо зустріти ситуацію – найкращий спосіб з нею впоратися, поки не стало гірше. Важливо проаналізувати і прийняти рішення вчасно, адже відстрочка або ігнорування можуть спричинити напругу, що ускладнить розв’язання проблеми.

Приймайте ситуацію

  • “Прийміть. Це не покірність, але опираючись і борючись з ситуацією, яку ви не в змозі змінити, ви лише втратите більше енергії”.

Хоча багато хто вважає, що немає нічого неможливого, і що надія – це останнє, що ви втрачаєте, іноді життя ставить нас у ситуації, коли ми повинні визнати, що ми не можемо нічого змінити, і єдиний спосіб впоратися – прийняти.  Це не означає, що ми повинні припинити боротьбу, коли визнаємо, що не можемо щось змінити, у нас також є можливість переглянути наш план і пошукати нові можливості.

Пробачайте

  • “Пробачте, відпустіть ситуацію, яка завдає болю, ви завжди можете залишити біль пам’яті”.

Одне з найбільших джерел енергії – кохання або зв’язок з Богом, які навчають пробачати. Дійсно, життя часто ставить нас у ситуації, які сповнюють нас гнівом, болем, гіркотою і страхом, які може бути важко подолати.

Однак, коли ми вирішуємо не підгодовувати ці почуття і починаємо пробачати, все в житті покращується, і з часом ми розуміємо, що зробили правильний вибір. Ненависть, гіркота і гнів – почуття, які не приносять нічого доброго і можуть підштовхнути до поганих рішень.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.