Кохання в зрілому віці: пристрасть повертається в слушний час

Коли любов стукає у двері, вона не питає, скільки вам років. Важливо лише те, чи ви відчуваєте пристрасть до життя та прагнете щастя.
Кохання в зрілому віці: пристрасть повертається в слушний час

Останнє оновлення: 28 березня, 2020

Кохання в зрілому віці трапляється неочікувано, коли вам вже минуло за 50 або 60. Серце починає битися, як у підлітка, й знову виникає відчуття метеликів у животі…

Усім добре відомо, що фактичний вік не завжди ідеально відповідає психологічній та емоційній зрілості. Однак коли ці дві характеристики збігаються, людина переходить у золотий вік, період, коли пристрасть приходить знову, яскрава, відмінна та прекрасна. Тому кохання в зрілому віці не буває невчасним.

Нашою статтею ми запрошуємо вас подумати над цією темою, адже ніколи не варто замикати своє серце від кохання в зрілому віці. Це чудова можливість почати все спочатку та почуватися справді реалізованими в житті.

Коли ви закриваєте своє серце від любові

Іноді ви закриваєтеся від любові, кажучи собі, що краще не падати знову, не починати нових стосунків. Ви кажете собі, що занадто зранені та розчаровані в минулому, щоб знову кидатися у вир емоцій.

  • Ви можете казати, що все, що сталося в минулому, було життєвим уроком. Але бувають часи, коли ви просто втомлюєтеся й навіть не хочете думати про те, щоб закохатися знову.
  • Утім доля іноді бавиться з нами – це її улюблене заняття – і любить змушувати людину проходити через випробування, щоб потім подарувати їй ще один шанс.

Вона пропонує вам закохатися знову.

  • Чи зробити цей крок уперед, чи ні, залежить від вас і від того, як ви хочете почуватися. Без сумніву, це особистий вибір, але спершу ви маєте подумати про одну важливу річ.

Іноді те, про що ми найбільше шкодуємо, – не помилки, а шанси, якими не скористалися.

Нова любов – то, можливо, найкраща любов

Деяким людям подобається порівнювати одні романтичні стосунки з іншими. Часто ми вирішуємо, який партнер був кращий, а який гірший. Ми намагаємося визначити, хто зробив для нас більше, а хто став лише марною тратою часу, зусиль та енергії.

  • Замість того, щоб маніакально порівнювати одну любовну історію з іншою, насправді варто зрозуміти, що кожні стосунки мають свій час і можливість.

Якщо ви усвідомите та приймете це, то зможете взяти те, що дарує вам життя.

  • Не шкодуйте ні про що. В ідеалі варто зрозуміти, що все найкраще відбувається в теперішньому. Саме тут і зараз ваша свідомість відкривається й ви маєте можливість бути щасливими.

Що ж… тоді чому би не дати собі ще один шанс? Кохання в зрілому віці може перерости в прекрасне теперішнє та стати частиною вашого майбутнього.

Вам буде також цікаво прочитати: Проявляти любов – це торкатися іншої душі

Кохання в зрілому віці може зробити вас кращою людиною

кохання в зрілому віці та квіти

Найкращий спосіб побудувати стабільні, щасливі стосунки – це, перш за все, підтримувати особистісний розвиток, необхідний для психологічного здоров’я.

  • Якщо ви сприйматимете себе як сильну особистість, варту справжньої любові, сміливу та впевнену в собі, це допоможе створити кращі стосунки.
  • І тоді вам вдасться зустріти настільки ж психологічно сильну людину, здатну поважати та цінувати вас. Ви зрозумієте, як рости разом, працюючи, як команда, на спільному шляху. Це завжди варте зусиль.

Одна істина, про яку варто пам’ятати: люди ніколи не перестають рости. Неважливо, скільки вам років, скільки усього ви залишили позаду, які життєві події сталися з вами дотепер.

Свідома, зріла, смілива та взаємна любов може принести нове світло у ваше щоденне життя та насправді стати його чудовим етапом.

Краса кохання в зрілому віці

захід сонця кохання в зрілому віці

Кохання в зрілому віці особливе, хоча його часто недооцінюють.

Наша культура, фільми та навіть література робить наголос на юній любові, емоційно інтенсивному сплеску емоцій, призначеному лише для двадцятилітніх.

Але велике кохання також може мати сивину. Найбільша пристрасть іноді виникає, коли людина вже доросла. Усмішка на обличчі може з’явитися з кількома (або більше) зморшками.

Це неважливо, адже почуття не знають, що таке роки. Часом найпрекрасніше кохання приходить у підлітковому віці, знову накриває вас після 20 та ще раз дарує своє тепло в зрілості.

Пристрасть може виникати багато разів упродовж життя. Вона прийде до вас і тоді, коли ви будете готові і вирішите для себе, що справді варто спробувати кохання в зрілому віці.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.