Кокосова вода для користі організму

Кокосова вода покращує здоров'я нервової системи та когнітивні функції. У склянці такої води міститься майже 300 мг калію, а це навіть більше, ніж у банані.
Кокосова вода для користі організму

Останнє оновлення: 20 листопада, 2018

Кокосова вода, як і інші кокосові продукти, асоціюється з пальмами та тропічним кліматом, де вони ростуть.

Цей напій, що освіжає, на 95% складається з води та на 5% – з інших дуже корисних для організму поживних речовин.

На відміну від кокосової олії, цю рідину натуральним способом добувають із кокоса і вона не потребує подальшого оброблення.

І хоча обоє містять багато поживних для організму речовин, споживати їх треба по-різному, і якщо робити це регулярно, то вплив відрізнятиметься.

Кокосова вода не лише освіжить вас і втамує спрагу, але й принесе багато користі. Ви знаєте, у чому саме полягає її секрет?

1. Покращує травлення

кокосова вода для травлення

Протягом багатьох років кокосову воду використовували як тонізувальний засіб для травлення, щоб запобігти розладам та лікувати їх, зокрема гастроентерит (шлунковий грип), дизентерію, закреп і різних паразитів.

Також вона покращує здатність організму засвоювати поживні речовини, а її біоактивні ферменти сприяють травленню.

Важливо пам’ятати, що кокосовій олії також характерний потужний проносний ефект, тому не варто нею зловживати. 

2. Зміцнює імунну систему

Завдяки високому вмісту лауринової кислоти, жирної кислоти з середньою довжиною ланцюга,  цей напій є потужним протигрибковим, противірусним та антибактеріальим засобом, який допомагає зміцнити імунну систему та запобігти інфекціям.

За результатами кількох досліджень, натуральна кокосова олія бореться з кандидою біліючою (candida albicans) та іншими грибковими інфекціями такими як, гепатит С, герпес і навіть ВІЛ.

3. Корисна для серця та сечовивідних шляхів

кокосова вода береже серце

У кокосовій олії міститься калій, який є дуже важливим поживним елементом для контролю за тиском крові та профілактики серцевих нападів.

Також вона має сечогінний ефект завдяки якому допомагає очистити сечовивідні шляхи, що запобігає появі каменів у нирках.

4. Покращує кровообіг в організмі

Цей напій протягом багатьох років використовували як тонізувальний засіб для серця, адже він володіє здатністю знижувати рівень шкідливого холестерину та запобігати появі згустків у крові.

Завдяки таким властивостям кокосова вода зменшує ризик серцевих нападів та інсульту, покращує притік крові, а також зменшує ущільнення й варикоз вен.

5. Сповільнює старіння

кокосова вода сповільнює старіння

Кокосова вода – один із головних секретів юного вигляду зірок.

У ній містяться цитокіни, які належать до групи рослинних гормонів. Спеціалісти з Азійсько-тихоокеанської кокосової спільноти пояснюють, що цей плід чудово сповільнює процеси старіння завдяки здатності запобігати дистрофії клітин.

Це позитивно вплине не лише на вигляд вашої шкіри, а й стане профілактикою таких захворювань як рак і діабет.

6. Підтримує ваш організм зволоженим

Кокосова вода – це один із найкращих способів відновити потрібний рівень вологи в організмі після інтенсивних занять спортом або дня під палючим сонцем. Вона освіжає, має важливі електроліти і не містить хімічних добавок, які можуть зашкодити організму.

Споживання кокосової води для зволоження є дуже корисним для вашого здоров’я та навколишнього середовища, адже її можна зберігати в багаторазовій ємності.

Крім цього, це багате джерело калію, магнію, кальцію, натрію та фосфору, які є важливими мінералами для нормальної робити організму й відновлення м’язів.

7. Кокосова вода забезпечує мозок енергією

мозок

У склянці кокосової води мітиться майже 300 мг калію, а це навіть більше, ніж у банані.

Калій регулює кров’яний тиск і відіграє дуже важливу роль у роботі м’язів, адже запобігає судомам і травмам.

Крім того, натуральні електроліти, які в ньому містяться, сприяють роботі нервової системи і передачі нервових імпульсів, а також покращують когнітивні функції.

8. Знижує кислотність

Ця смачна та освіжальна рідина чудово підходить людям, яким потрібно знизити кислотність, спричинену неправильним харчуванням.

Кокосова вода зменшує рівень pH у рідинах організму й допомагає вирішити проблему підвищеної кислотності.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.