Кориця допомагає позбутися целюліту

Кориця допомагає позбутися целюліту
Кориця допомагає позбутися целюліту

Останнє оновлення: 08 січня, 2019

Целюліт – це проблема зовнішності, з якою стикаються 90% жіночого населення, особливо в період статевого дозрівання та у зрілому віці.

Його спричиняють зміни кровообігу та лімфатичної системи, які призводять до утворення вузликів жиру. Саме тому проблемна ділянка шкіри починає виглядати обвислою та в ямочках.

Хоча іноді целюліт може виникати і в чоловіків, частіше це стається з жінками, адже їхня сполучна тканина набагато гнучкіша, а організм впродовж усього життя переживає багато гормональних змін.

Поступово тканина твердішає, і ці непривабливі вузлики жиру стають все помітнішими і навіть болісними.

Целюліт та його причини

Більшість професійних медиків вважають, що целюліт – це неминуча проблема для жінок через постійні гормональні зміни, які вони переживають протягом життя.

Хоча недавно такі аргументи досить серйозно розкритикували, адже існують тисячі жінок, на тілах яких не видно і сліду целюліту. Зважаючи на це, експерти визначили деякі інші причини целюліту, серед яких:

  • Неправильне харчування з високим вмістом насичених жирів, трансжирів, цукру та інших рафінованих продуктів.
  • Сидячий спосіб життя.
  • Вживання недостатньої кількості води.
  • Застій рідини в організмі.
  • Проблеми з кровообігом.
  • Гормональні коливання.
  • Надмірне вживання тютюну або кави.
  • Носіння занадто тісного одягу.
  • Закрепи.

Кориця від целюліту

олія кориці допомагає усунути целюліт

Позбутися целюліту не так вже й легко, це потребує наполегливості та зусиль. 

Сьогодні існує дуже багато засобів та методів, які можуть допомогти зменшити целюліт або зовсім позбутися від нього. Проблема в тому, що, аби зберегти результати, їх доведеться використовувати постійно.

Нещодавні дослідження, проведені дерматологами університету Гренобля (Франція), виявили, що екстракт кориці або її олія можуть чудово допомогти у боротьбі з целюлітом.

У цьому дослідженні взяли участь 80 жінок-добровольців із різними ступенями целюліту: 40 із них лікували традиційним антицелюлітним масажем, а іншим 40 робили масажі з використанням олії кориці.

Результати показали, що у жінок з першої групи целюліт зменшився на 10%, а показник представниць, яким робили процедури з використанням олії кориці, – 60%.

антицелюлітний масаж

Секрет популярності кориці у приємному ароматі та ніжному смаку, який вона надає стравам, але її також добре знають у медицині. Взаємозв’язок між корицею та зменшенням цецюліту потрібно вивчати детальніше.

Проблема целюліту пов’язана з накопиченням токсинів в організмі та проблемами з їх виведенням.

Кориця – це натуральний засіб виведення шкідливих речовин, який допомагає організму позбутися всіх токсичних сполук, щоб врешті-решт вони не нашкодили йому.

Таким чином відходи та зайва рідина не будуть перешкоджати циркуляції крові – а це ще одна причина, чому кориця чудово підходить для зменшення целюліту.

Як можна використовувати корицю для боротьби з целюлітом?

Як ми вже згадували раніше, позбутися целюліту не так вже і просто; це вимагає багато зусиль. Саме тому хочемо одразу розставити крапки над “і”: хоча кориця і бореться з целюлітом, науково ніяк не доведено, що вона може повністю допомогти вирішити цю проблему.

Корисні властивості кориці можна ще більше посилити, якщо додавати її до різних рецептів. Але ідеальний спосіб використання цієї спеції для боротьби з целюлітом –  масаж з використанням її олії.

Масаж з олією з кориці

олія кориці для антицелюлітного масажу

Олія кориці покращує мікроциркуляцію та полегшує виведення токсинів, які накопичуються та призводять до целюліту. Її легко можна купити в аптеках та магазинах із натуральною продукцією за прийнятною ціною. Крім того, масаж дуже просто зробити вдома.

Як її використовувати?

Нанесіть багато олії кориці на проблемні ділянки тіла, робіть колові масажні рухи, при цьому легко натискайте пучками пальців.

Будьте обережними, адже якщо тиснути занадто сильно, це може пошкодити тканини. Як альтернативу, можете попросити когось із рідних допомогти з масажем або навіть звернутися до масажиста.

Чай із корицею

Пийте чай з корицею декілька разів на день, як доповнення до масажної терапії. Так зменшити целюліт буде набагато простіше. Цей напій володіє просто дивовижними корисними властивостями для вашого здоров’я і допоможе досягти приголомшливих результатів.

Як його приготувати? 

Закип’ятіть одну склянку води та додайте туди декілька паличок кориці або чайних ложок меленої спеції. Дайте настоятися протягом п’яти хвилин, а потім можете пити.

Це може вас зацікавити ...
Антицелюлітні вправи, які можна робити вдома
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Антицелюлітні вправи, які можна робити вдома

Вправи, які тонізують нижню частину тіла, ідеально підходять, якщо у вас є целюліт на стегнах та щиколотках. Спробуйте самі ці антицелюлітні вправи...