Корисні поради для тих, хто не любить прибирати

Для тих, хто не любить прибирати, розподілення завдань на маленькі порції може стати чудовим рішенням. У цій статті ми зібрали кілька корисних порад, які неодмінно прийдуть вам на допомогу під час наведення ладу в оселі.
Корисні поради для тих, хто не любить прибирати

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Сортування, підмітання, натирання та очищення оселі важко назвати улюбленими заняттями більшості людей. Утім, усі ці обов’язки нам однаково доводиться виконувати регулярно, якщо ми не хочемо мешкати в безладі. У цій статті ми поділимося з вами корисними хитрощами, за допомогою яких ви зможете полегшити роботу по дому та зробити процес прибирання більш приємним.

Ці рекомендації не лише прискорять процес очищення оселі, але й чудово підійдуть тим, хто не любить прибирати в домі. Повірте, за допомогою цих простих хитрощів ви зможете забути, що таке проводити весь день поспіль за очищенням помешкання.

Якщо ви також не любите прибирати, уважно читайте далі. Ви побачите, що за допомогою кількох простих звичок можна досягнути великих змін.

Хитрощі для тих, хто не любить прибирати

Якщо прибирання не належить до ваших улюблених занять, радимо взяти на озброєння такі рекомендації:

1. Використовуйте універсальні ганчірки для очищення різних поверхонь

Насправді цей простий предмет може суттєво полегшити щоденний процес прибирання на кухні та у ванній кімнаті. Для прикладу, після миття посуду ви також можете витерти цими серветками кухонні поверхні та стіл. Присвятивши всього одну хвилину часу цьому процесу, ви надасте усім трьом згаданим вище частинам кухні нового та блискучого вигляду.

До того ж ці серветки можуть знадобитися у ванній, коли ви приймаєте душ. Завдяки пару дзеркала та крани у ванній кімнаті вже будуть вологими, тож вам буде простіше їх витерти та очистити від бруду. Повірте, ви легко зможете повернути сантехніці гарний вигляд.

Зверніть увагу, що використані серветки потрібно утилізувати тільки через сміттєвий бак, а не викидати їх в унітаз. Звісно, необхідно пам’ятати, що ці серветки не варто використовувати частіше ніж один раз, а кухню та ванну кімнату потрібно очищувати за допомогою двох різних серветок, а не однією.

прибирання помешкання за допомогою простих хитрощів

2. Облаштуйте місця для зберігання речей

Велика кількість шухляд, скринь, вмістких меблів та полиць є чи не єдиним способом навести лад у помешканні. До того ж однією з головних переваг впорядкування всіх предметів в оселі є те, що під час замітання, миття, натирання підлоги та користування пилосмоком вам не доведеться збирати по всій підлозі дрібні речі.

Є у нас ще одна корисна порада – завжди підтримуйте лад на всіх поверхнях в помешканнях. Насамперед ми маємо на увазі столи як на кухні, так і на робочому місці.

Утім, навіть якщо у вас є достатньо місця для зберігання речей, не варто перетворюватися на патологічного накопичувача зайвих предметів (у медицині цей розлад відомий як синдром Плюшкіна, хордінг, силогоманія або синдром Мессі). Обов’язково позбудьтеся тих предметів, які більше вам не знадобляться. За допомогою простих хитрощів ви зможете не тільки забути про безладдя у домі, але і значно полегшать та прискорять процес прибирання.

3. Завжди мийте посуд одразу після завершення трапези

Є тільки одне заняття, яке гірша за миття посуду, і це миття великої кількості брудних тарілок та чашок.

Для того, щоб уникнути скупчення використаного посуду у раковині, рекомендуємо не лінуватися виділяти кілька хвилин після кожної трапези на те, щоб помити тарілки та розставити їх по місцях. Насправді знадобиться всього кілька днів, щоб закріпити цю корисну звичку.

Повірте, чиста кухня та порожня раковина завжди підніматимуть вам настрій.

4. Кожного дня виконуйте частину роботи по дому

Насправді навіть попри напружений темп життя у кожної людини щодня є кілька хвилин для того, щоб навести лад у помешканні.

У ці вільні хвилини варто взятися за віник та позамітати підлогу. Ви також можете повитирати пил із меблів ганчіркою. Якщо ви будете щодня виконувати хоча б частину роботи по дому, то ваша оселя завжди буде у бездоганному стані та готовою для зустрічі гостей.

Звісно, у деякі моменти необхідно приділити прибиранню дещо більше часу та зусиль. Утім, коли вам випаде нагода зустріти гостей у своєму помешканні, ви помітите, що більша частина оселі вже є чистою.

рекомендації для тих, хто не любить прибирати

5. Не забувайте про регулярне прибирання у ванній кімнаті

Якщо ви хочете, щоб у ванній кімнаті завжди було охайно та чисто, радимо взяти на озброєння всі згадані вище поради. Не варто розкидати у цьому приміщенні різні дрібні предмети. Також не забувайте про необхідність щодня наводити лад у ванній кімнаті. Як ми вже згадували у згаданих вище рекомендаціях, ви завжди можете приділити кілька хвилин цьому заняттю після душу або купання у ванні.

Не варто забувати, що ванна кімната є саме тією частиною помешкання, про чистоту якої необхідно піклуватися регулярно. Пояснити таку необхідність дуже просто: саме тут постійно накопичується величезна кількість бруду та бактерій, а уникнути відвідин цього приміщення кілька разів на день просто неможливо.

Сподіваємося, що після прочитання наших рекомендацій навіть ті, хто не любить прибирати, зрозуміли, що приділяти щодня кілька хвилин на очищення ванної кімнати значно простіше, аніж прибирати це приміщення після сильного забруднення.

Звісно, під час прибирання ванної кімнати доведеться зіткнутися не тільки із брудом та мікробами, але й з іржею, плямами, забрудненими килимками, подряпинами, тощо. На жаль, цих проблем уникнути неможливо, а тому доведеться регулярно боротися за чистоту ванної кімнати, навіть якщо прибирання вам не до вподоби.

Утім, ми сподіваємося, що наші корисні рекомендації зможуть полегшити процес прибирання помешкання та зробити його менш виснажливим. Перевірте наші поради на практиці, і результати вас неодмінно здивують!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.